Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba zdradzana ...

zdradza ?

Polecane posty

Gość chyba zdradzana ...

Hej mam 31 lat i dziecko i męża z ktorym wlasnie mam problem :/ Chodzi o to ze jakaś jego kolezanka z pracy chce mi go odebrać - nie chce tutaj bronic mojego meza ale sądze ze to od niej wyszla inicjatywa -pisze do niego po pare smsow dziennie (on odpisuje bo sprawdzalam wykaz jego polaczen ) -na gg pisze do niego per " sloneczko " Dzis jak tylko nadeszla godzina ze juz powinien wyjsc do pracy (a na jej nieszczescie byl jeszcze w domu ) dostal sms od niej " witaj sloneczko " Moj mąż tłumaczy sie ze on nie robi nic zlego i ze to ona leci na niego . Jestem zalamana i nie mam zielonego pojecia co z tym zrobic -jestesmy juz 8 lat po ślubie a to nie działa na moją korzysc :/ Poradzcie co zrobic -czy napisac do niej czy nic nie mówic i nic nie robic ...bo jak narazie to dziennie robie mezowi wymowki dogryzki i awantury bo nie moge nad tym przejsc do porządku dziennego ...... pozdrawiam CO MAM ROBIC ???????? chce mu wierzyc ze to ona leci na niego bez wzajemnosci ale znam zycie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
zadzwon do pindy i powiedz co o niej myślisz i żeby się od twojego męża odczepiła. ale najpierw opieprz męża za to że pozwala jej mówić do siebie słoneczko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbvasa
to co dziewczyno mialas 23 lata jak wyszlas za maz???? rece opadaja po co wy to sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam tak
Mam 30 lat 6 lat po ślubie synka i też niby koleżanka smsy tel.pisała na gg,ale oni nie pracowali razem.Mąż się tłumaczył że między nimi nic nie jest ,a gdy raz weszłam na jego gg pisała z żalem obraziłeś się nic nie piszesz nie odbierasz tel.On abyła nieugieta a on nic nie robił, wkurzyło mnie to w końcu i ja to załatwiłam po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolla
Zadzwoń do niej i powiedz co myślisz. Ja bym taką francę zabiła chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djewuszka
z drugiej strony jesli tak często będziesz mężowi suszyć głowę, on może w końcu uciec do tamtej kobiety dla ktorej jest "słoneczkiem" ;/ powinnas na spokojnie z nim porozmawiac, że ta sytuacja cie niepokoi i nie wiesz co o tym myslec. Ale to tylko moje spostrzezenia, nigdy nie bylam mężatka z 8 -letnim stazem :) powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam tak
Ja zadzwoniłam ale nie odbierała więc byłam zmuszona napisać smsy nie wspomnę że byłam wsciekła na męża jak cholera.On powinien to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajk80
zadzwoni do niej i porozmawiaj....ale najpierw z mezem, jak to nie poskutkuje, to zadzwon do pindy i powiedz, ze jak sie nie da mu spokoju, to przejdziesz sie do pracy i zrobisz jej tam awanture ....no to chyba powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się
e jesteś wściekła na męża bo powinien załatwić tą sprawę jak dorosły facet. Mimo to nie powinnaś robić mu wyrzutów codziennie, dokuczać mu itd bo to działa na Twoją niekorzyść, tylko go popychasz w jej ręce. Ciężko radzić. Skoro facet nie potrafi (bądź nie chce) tego załatwić to weź sprawy w swoje ręce. Może zadzwoń do niej i zapytaj dlaczego do TWOJEGO męża zwraca się "słoneczko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zdradzana .....
dzieki -wlasnie napisalam mojemu mezowi sms ze MA Z TYM ZROBIC PORZADEK bo jak nie on to ja do niej napisze -napisalam mu ze ma je powiedziec zeby sie odpier... od niego Odpisal mi tak " kochanie bardzo Cie kocham ty moj zazdrośniczku " Rozmawiałam z nim tez wczoraj w domu o tym - smieje sie i mówi ze nic złego nie robi :/ Ale jednak tez wysyla do niej smsmy bo sprawdzalam ( tlumaczy sie ze tylko odpisuje na jej smsy ) Myślicie ze zdradza - bo skoro byłby w porządku to... ehh sama nie wiem -pewnie mu imponuje ze jakas kobieta za nim biega :/ naprawde jestem załamana ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zdradzana ......
A druga sprawa ? czy jezeli ja do tej zdziry napisze z pretensjami ze ma sie odpieprzyc to czy ona nie wyczuje ze ja nie jestem pewna wiernosci swojego meza i dopierooo sie zacznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajk80
no to ty tez zacznij wysylac jakiemus misiaczkowi sms-y ...niech zobaczy jak to dobrze............kurde faceci to swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zdradzana .......
pewnie skoncze tak jak te z topiku "zdradzone po 30 ce " tak naprawde to powiedzcie szczerze -jak moj maz bedzie chcial z nia to ciagnac to i tak bedzie to robic niezeleznie od tego co ja zrobie - tzn jezeli mu sie podoba ta kobieta to wiadomo jak to sie skonczy .... spójrzmy prawdzie w oczy ... facet to tylko facet -jak natrafi na atrakcyjną i chętną babke to raczej marne szanse ze przypomni sobie ze ma zone ......i dziecko załamka totalna -przepraszam ze tak fatalizuje ale nic nie poradze ze mam takie czarne myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zdradzona.........
a co napisallybyscie smsem ten kobiecie ktora chce mi sprzątnac meza ? mam byc ordynarna czy raczej kulturalna ,a moze oschła i rzeczowa czy jednak moze lepiej cos wiecej napisac czy starczy " TY zdziro odpier... sie od mojego meża !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesaria
bądź kulturalna ale i stanowcza. niech wie, że jesteś kobietą z klasą , która sobie nie da w kaszę dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesaria
moze tak: Witam. Tu (imię i nazwisko). Piszę do Pani ponieważ oboje z mężem zauważyliśmy,iż w ostatnim czasie ilość wysyłanych smsów od Pani do mojego męża w ciągu dnia, niesamowicie wzrosła. Ale nie tylko dlatego piszę. Zauważyliśmy z mężem, że zwraca się Pani do niego w sposób w jaki zwraca się do dziecka bądź do kogoś bardzo bliskiego, pisząc "słoneczko". Ponieważ mój mąż jest osobą kulturalną, ma pewne opory aby powiedzieć Pani iż jest to zupełnie nie na miejscu, gdyż on nie spełnia żadnego z powyższych kryteriów i zwyczajnie sobie tego nie życzy. Śmiałabym pomyśleć, że czuje Pani coś do mojego męża, ale wierzę, że nie jest Pani jedną z tych suk, które próbują uwieść cudzego mężczyznę i narazić się na zemstę żony a zwłaszcza moją:) Myślę, że jest Pani dość inteligentną osobą i zrozumie a tym samym ja nie bedę musiała ponawiać mojej...hmmm...prośby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
poproś męża, zeby zadzwonil do niej przy tobie. Niech wprost zapyta o co jej chodzi, i czy dal jej do zrozumienia, ze moze (ona) na cos liczyc... Będziesz wiedziala, czy szczerze rozmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z tego watku\"zdradzone po 30\"i nie bede Ci doradzała gdyz jestem zdania ze psu i facetowi sie nie ufa,ale zgodze sie z tym co napisała AGA Z KRAKOWA.Pewnie znasz go juz na tyle ze poznasz po nim co jest grane........Życze Ci z całego serca aby Twój mąż okazał sie \"inny\"od wiekszosci facetow. \"Kobieta wie,kiedy meżczyzna patrzy jej w oczy i widzi kogos innego\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zdradzana........
cesaria - dziękuje - cos takiego napisze do niej chyba juz dzis... wczoraj rozmawialam o tym z mężem i on twierdzi ze nic złego nie robi -choć on tez do niej pisze ! Tlumaczy sie tym ze tylko odpisuje na jej smsy ...nie wiem w co wierzyc Przeciez skoro z jego strony nie byloby akceptacji w stosunku do niej to nie odpisywalby jej prawda ? Tylko napisalby ze ma zone i zeby przestala mu zawracac glowe.....:( Moze jemu to imponuje , pochlebia ? Moze tak naprawde ja go nie znam , moze jest taki jak wiekszosc facetow... Mowi ze przesadzam , ale jak sie pogodzic z faktem ze inna kobieta pisze do niego zaraz jak tylko wie ze juz wyszedl z domu do pracy ...." dzien dobry sloneczko " Czy to mozliwe ze uda mi sie ocalic moje malzenswo przed zdradą i rozpadem ? 1Juz sama ta sytuacja od kilku dni powoduje w domu awantury i klotnie.. 1Musze wychodzic do pracy -dam znac po poludniu (juz pod zarejestrowanym nickiem na forum "malami75" pozdrawiam ,milego dnia -lece na autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Ci zle wróżyc ale ja takie teksty jak mówi Ci Twoj maż to znam na pamiec....Wiem jedno ze awanturami i wiecznymi kłótniami to jeszcze go bardziej wpychasz w jej ramiona,a może po prostu obji panience jej piekna buzke(tylko bez swiadkow) u mnie to pomogło a i satysfakcje miałam nie mała.........no i mąż zobaczy ze nie dasz sobie w kasze dmuchac. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja -\\\" chyba zdradzana \\\" mam juz staly nick na forum bo podoba mi sie tutaj . Napisałam sms -długi sms do ten zdziry -wykorzystalam częściowo tekst od cesarii -dziękuje Ci bardzo .Dodałam troche od siebie i poszło . Nie odpisała ,mam nadizeje ze sms doszedł bo wysyłałam z internetu tzn z strony orange wiec powinno byc ok .... No zobaczymy czy sie poskarzy mojemu mężowi ze do niej napisałam - czy moze mi odpisze w co wątpie ... wiecie ..juz mi chodzą takie myśli po głowie ze moze on nie jest teraz w pracy tylko z nią ... ona miała na rano a mój mąż na popołudnie....w kazdej chwili moze sobie zrobic dzien wolny -jest tak kierownikiem....:( Sprawdzałam przed chwilą jego biling połączen i smsow na orange - codziennie mniej wiecej o tej samej godzinie czyli jak mój mąż wychodzi do pracy jest sms na jej numer (mam choć nadizeje ze to tylko odpowiedź na jej sms ....czyli ona codziennie jak skonczy prace na rannej zmianie pisze do mojego męża sms o mniej wiecej takiej treści jak ten który widizałam czyli \\\" dzien dobry słoneczko \\\" a moze on nie tylko hmm odpisuje na jej smsy ... moze sam do niej pisze ......wiecie ze żołądek mam ściśniety od rana - nie śpie w nocy ..nie wiem jak długo to zniose . Zapytacie co on na to ? że mam nie zaprzątać sobie głowy bzdurami i zbywa mnie śmiechem mówiąc że nic sie nie dzieje i ze przesadzam... pozdrawiam ..:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej pogadaj z mężem, niech on to skończy.. bo przecież nie powybijasz wszystkich bab wokoło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedz męzowi, zeby nie robił z Ciebie jelenia.. bo co najwyżej możesz spakować jego rzeczy i wystawić za drzwi;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff u mnie sprawa wyjasniła się sama...tez mój ukochany popadł w jakies głupie sms-owanie z koleżanką z pracy - a co najgorsze ona ma męża!!!!! ja juz normalnie nie nadążam nad tym światem:( Mówił że traktuje ja tylko jako koleżanke i nic więcej - ale baaaaaaa mi to się nie podobało i w sumie kłótnie jakie były to tylko przez koleżankę...jaką ja miałam ochote powiedziec albo ja albo ona ale wiem że to byłoby egoistyczne i bardzo dziecinne bo albo ufasz albo nie (ale kurcze ja nie ufałam tylko jej)...kończąc koleżanka po prostu zaproponowała łóżko i to był koniec znajomości straciła w jego oczach i baaaaaaa wzięła się za kumpla...masakra!!!!!!!!! A moje kochanie dostało lekcje i już wie że posiadam ten szósty zmysł więc niech już lepiej żadna koleżanka nie pojawia się na horyzoncie...potrafie dostrzec jezeli ktos posuwa się za daleko i pozwala na więcej! pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami, zle to wrozy, taka zazylosc - ja nie jestem zwolnenniczka rozwiazan silowych, czy poprzez awantury, wiec moze zadzwon do niej, przedstaw sie grzecznie i powiedz, ze jako kobieta na pewno rozumie twoje zaniepokojenie sytuacja i ze oboje z mezem bedziecie jej wdzieczni za ochlodzenie ich kontaktow do czysto kolezenskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna jesteś
Taaaak, on TYLKO??? odpisuje, on nic złego nie robi... jasne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami niestety coś się dzieje mimo, że on rzeczywiście traktuje ja tylko jak koleżanke to nie wiesz jakie ona ma zamiary względem niego i uwierz to nie prowadzi do czegos dobrego:( Jeżeli ja pociaga twój mąż to ona będzie tylko czekac na słabośc Twojego męża - np. wasza kłótnia itp...mam nadzieje,że Twój mąź ma czerwone światełko które zapala się w odpowiednim momencie...i nie mysl tyle, nie analizuj bo to naprawde tylko działa na twoja wyobraźnię (ehhhh wiem cos o tym!!!!!!!!!!!!!!!!!) buziaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×