Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapach deszczu

Znajome z kafe

Polecane posty

🖐️ Pada... i niby to jesienna pogoda ? Jeszcze lato dobrze się nie skończyło a tu taki przeskok na zimową aurę. Niefajnie ale cóż... Dobrze mi bo siedzę na urlopie w tym tygodniu. Mogę sobie popatrzeć przez okno na zawieruchę. Kawę zaparzyłam....czy dosiądzie się ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ A zasiadaj i opowiadaj co u Ciebie ? :) Wciąż zawierucha za oknem. Nic to lepiej nie jest. Kawę kolejna robię, snickersa wyciągam i możemy pisać ;) Trochę zdjęcia edytuję, czytam, net rzeglądam, taki luźny dzień sobie dziś zrobiłam. P.S. Motorniczy....ale to nie erotyczny jakby co :P...kolegą zostań a jakże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru buru
Deszcz. deszcz...a u mnie to śnieg od rana sypie. Taki mokry, ciężki aż gałęzie gnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na l-4 do końca nastepnego tygodnia. Wczoraj nie wytrzymałam i przeszłam sie do pobliskiej bibioteki. Wypożyczyłam "Asertywność doskonałą":D:D:D No i próbuję sie jakoś wyluzować, chociaż nie jest łatwo, bo....bo po prostu nie ma na to warunków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wolnymi kroczkami....może coś z tego będzie :) Bardzo lubię czytać.....i gdzie się da tam czytam..... Słońce wylazło, trza by to wykorzystać. Jadę po buty, bo zima mnie zaskoczyła niczym drogowców ;) :D Językowa ;) daj póżniej kilka słów coś się dowiedziała :) Z pozdowieniem Zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dołączam z herbatą z sokiem. Zaraz pojadę po dzieci do przedszkola. Chce ktoś wafelka? Teść wczoraj przyniósł dużo...Za oknem sypie i sypie, chyba nas zasypie. Właśnie posprzątałam i zabieram się za czytanie netu. Jak się komu nudzi i chce poczytać, to niech kliknie moją sygnaturkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Renata :) Niezła hodowla w domu ;) Ale zawsze to weselej w domu :) U mnie przestało sypać, ale zachnurzenie duże. I wieje... Ale nie narzekam, bo co mają powiedzieć i zalalni ...oczywiście dobytek...a nie umysł zalany :P Wróciłam z zakupów...miały być buty, nie ma nic. Na taką stopę nie robią ;) alboż dziecinne z kwiatkami. Łeee, wolę trampki :P:D Wybywam, o mam stomatologa z dzieckiem, okulary do odbioru i strój kota na otrzęsiny dla mojego gimnazjalisty :) Do póżniej 🖐️ P.S. Za wafla dzięki...na drogę chętnie połknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mode sie do Was dolaczyc? pozdrawiam serdecznie .u mnie juz wieczor .Polozylam dziecko spac i ...nudno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norika 🖐️.... Nie pytaj tylko siadaj i opowiadaj :) co tam słychac u Ciebie ?...... Skądże to przybywasz, skoro noc Cię juz zastała ? Ja wybywam już ale niebawem będę. Ziąb aż nie chce mi się z domu ruszać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki serdeczne. Mieszkam na koncu swiata (Japonia) .Pogoda nadal sloneczna ,ale wieczorki juz chlodne .Pozdrawiam Wszystkich z Kraju kwitnacej wisni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norika, Renata, Zapach czytam z przerwami, bo jak zwykle pojawia sie w ciągu dnia mnóstwo "niespodzianek". Książka jest bardzo dobra, ale jak wszystkie poradniki psychologiczne-trzeba ją zastosować w praktyce:) Czy Wasze dzieci tez tak chorują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru buru
Proszę, opowiedz o tej Japonii. To musi być niesamowite, mieszkać w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie z jednym na roochanie umowilam bylo strasznie smierdzial, byl brudny i zarzil mnie syfem uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej z takimi się niezadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkopac temat sprzed 9-u lat,żeby takie byle co napisać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×