Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona zostawiła mnie dla młodszego

Polecane posty

Gość gość

Pięć lat temu zdecydowaliśmy, że wyjadę do Niemiec, poprawić nasz budżet domowy.Ja miałem 55-lat. Żona 54 lata.Byliśmy 33-lata po ślubie.Po pewnym czasie, dochodziły mnie słuchy, że Żona mnie zdradza. NIE WIERZYŁEM. I to że zdradza mnie z naszego Syna kolegą, który w tedy miał 34-lata. Przedtem widywaliśmy się regularnie, raz w miesiącu. Mieliśmy wielkie plany. Marzyliśmy o zamianie mieszkania na nowsze, i ogólnie było ok. Jak widzieliśmy się, kochaliśmy się i uprawialiśmy regularnie sex, a zdarzało się że wirtualnie przez skypa. Podniecało Nas to. Wydawało by się że wszystko ok. Po pewnym czasie zaczeło się dziać coś dziwnego. Telefon milczał, i skyp był wyłączony. Nadal mnie kłamała i oszukiwała. Z naszego konta znikło parę tysięcy Euro. Gdy syn przyjechał do mnie, To prawda wyszła na jaw. Nie zaprzeczyła. Tylko powiedziała że Mam nie przyjeżdżać do domu, bo go już nie mam. Najgorsze że nadal Ją kocham. i jest mi bardzo ciężko. Ciągle myślę o Niej i marzę. Pomóżcie. Co zrobić aby znów mnie pokochała???? Wiem że Jestem naiwny.Pozdrawiam Witek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się wróci z podkulonym ogonem to pewne tylko czy wtedy ty będziesz ją chciał tego nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Naprawdę chcesz ją odzyskać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ja,bo nie jest ciebie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto chcial taką starą krowę... naprawdę koleś, ciesz się, że sie pozbyles starej burdelmamy; tyle fajnych samotnych kobitek 35+ na pewno sobie jakąs znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chcę Ją odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja żona zostawiła mnie dla 60 latka. Mamy po 35 lat. Ja nie walczę. znajdź sobie młodszą. nowa miłosc ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze maja zwichrowane w glowie i kreca je sex z mlodszym to bo to takie nieobyczajowe. Mlodzi faceci maja to samo. Chodzi tylko o sex z milfem, ze robi to z kobieta w wieku jego matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ty wiesz co wola mlodzi wolą lub starsze kobiety,ze sie tak wypowiadasz ? jeste s kobieta i mężczyzną w jednym ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mój był za granicą to go nakręcili jego wspaniali koledzy że go zdradzam więc on też zaczął i nasze małżeństwo leży obecnie w gruzach. Jak widać różnie to bywa. To pewnie jeden z tego typu kolegów go nakręcił. Żona go zdradzała więc na pewno wszystkie zdradzają i trafiło na nic nie winną kobiete jak ja i naszego małżeństwa już nie da się uratować po takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on nie wyjasnial z tobą ( glupota jest slepo wierzyc innym ludziom,guuupi ten twoj mąż) tylko od razu się rozleciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jest MARNE PROWO!!!! szkoda, ze z wnuczkiem kolegi cie nie zdradzila! Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASZ 60 LAT i szukasz rady na babskim forum??????????? Gdzie prawie sami gimnazjalisci sie udzielaja?????? Matko Boska!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek, gdzie jestes? ubrales zielone kalesony i spitz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze co???? 60 letni przygloopi kootas a tak zreszta to jest prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×