Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żonaty, przystojny, samotny, szuka przyjaciela, kochanki dyskretnie, na dłużej

Polecane posty

Gość gość

Może temat nie brzmi to zbyt ładnie ale nie miałem innego pomysłu. Szukam Pani, Dziewczyny, poszukującej tak jak ja odrobiny oderwania się od szarości życia codziennego, trochę szaleństwa, normalnej rozmowy na każdy temat, przytulenia się. Nie ukrywam, że szukam dłuższej znajomości. Chciałbym dać kobiecie dużo czystej, niczym nie skrepowanej przyjemności nie tylko z seksu ale też z rozmowy, śmiechu czy spędzenia miłych chwil w dobrym towarzystwie. Jestem z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też z Krakowa ale nie wchodzę tam gdzie są związki małżeńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie tylko z seksu ale też z rozmowy, śmiechu czy spędzenia miłych chwil w dobrym towarzystwie hehe ale bajery nam tu pociskasz , palancie na kobiecym forum. Nie wstyd ci? idz żebrac dalej gdzie indziej, skoro nie stac cie na płatną dziwke z agencji towarzyskiej albo na tirówke przy drodze... Palantów sie nam namnozyło na forum Rany, i pomyslec , że co któras z nas ma takiego palanta w domu za meża.... przysięgał ... aż niesmak ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pyta się ktoś Ciebie o coś? Nie szukasz więc nie zabieraj głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem piękna, samotna, wolna, szukam przyjaciela, kochanka, męża na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pięknej samotnej. Pisz: szczebrzeszanin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowlosazinnegoswiata
Też jestem z Krakowa i chętnie oderwie się od tej szarej rzeczywistości...tym bardziej, że Kraków ostatnio też szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniales dopisac ze zona wdomu dzieci bawi!!! a sex ma dac inna ,by zonki nie meczyc :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj BRAWO brawo swiete slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlotowlosa naucz się pisać tluku... ODERWIE??????chyba oderwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się naucz, piszę się tłuku a nie tluku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiedz sie czlowieku i szukaj przygod.... bo zal zony, tego jak ja ranisz.... chcialbys zeby ona tak sie zachowywala wobec Ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym byla twoja zona to bym ci fiuta obciela. wtedy bys juz niczego nie szukal popaprancu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złotowłosa pisz na wyżej wymienionego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty przystojny  samotny
Szukam Pani, Dziewczyny, poszukującej tak jak ja odrobiny oderwania się od szarości życia codziennego, trochę szaleństwa, normalnej rozmowy na każdy temat, przytulenia się. Nie ukrywam, że szukam dłuższej znajomości. Chciałbym dać kobiecie dużo czystej, niczym nie skrepowanej przyjemności nie tylko z seksu ale też z rozmowy, śmiechu czy spędzenia miłych chwil w dobrym towarzystwie. jestem żonaty, więc niestety, nie stac mnie na płatną dziwkę z agencji, i dlatego na kobiecym forum, zdesperowany, szukam naiwnej, która da się nabrac na czułe słówka, a ja, gdy tylko z żoną zacznie mi sie lepiej układac, rzucę moja kochanke bez słowa wyjasnienia i bez żadnych konsekwencji, jestem zwykłym dupkiem, który może dużo duzo gadac, ale słowa nie dotrzymywac, tak samo jak nie dotrzymuję słów małżeńskiej przysiegi wierności. jedyne , co potrafie, to ględzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty, przystojny, samotny, szuka przyjaciela x Pomyliłeś fora, to nie jest gejowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Jestem Z TRZEBINI i szukam przyjaciołki najnowszy3030@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odrobiny oderwania się od szarości życia codziennego- czytamy: jestem leniem który nie pomaga żonie w domu, nie mam zadnych zainteresowań poza seksem trochę szaleństwa, normalnej rozmowy na każdy temat, przytulenia się czytamy: no muszę to powiedzieć, bo jak powiem, że wyłacznie chodzi mi o seks, to żadna nie jest taką idiotką Nie ukrywam, że szukam dłuższej znajomości. - czytamy : tak, dłuższej niż raz, może tak do miesiąca, dopóki nie pogodzę sie z żoną Chciałbym dać kobiecie dużo czystej, niczym nie skrepowanej przyjemności nie tylko z seksu ale też z rozmowy, śmiechu czy spędzenia miłych chwil w dobrym towarzystwie. - czytamy : facet nie ma nic do powiedzenia poza tym, że chce dymac za darmo, bez zobowiązań i liczy ,że znajdzie idiotkę, która da żonatemu w dobrym towarzystwie?? no wybacz , gościu, alezonaty facet, który szuka taniej d***** na forach internetowych, nie jest absolutnie żadnym dobrym towarzystwem. Nie jest dla żadnej kobiety poza prostytutką, dobrym towarzystwem d****arz, który szuka na lewo i na prawo i jest na tyle biedny,że go nie stac na burdel i na tyle zdesperowany,że szuka na forum absolutnie do tego nie przeznaczonym.Gdyby szukał na forum erotycznym, ale nie:D:D:Don pewnie szuka DZIEWICY:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
gość dziś Pięknie napisane. Zło ubrane w piękne słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jedną taką co dla jaj odpowiada na takie anonse, wydębia zdjęcia napalonych kochasi i wrzuca potem gdzie popadnie, z dopiskiem " zdradzacz" he he... Mają potem Ci panowie taką odmianę od szarości życia że hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkGirl
Hej jestem z Krakowa ale taka przyjemność złotko kosztuje 2 tys zł. Cena obejmuje spotkania 2 razy w tygodniu, seks klasyczny , oralny za dopłatą 100 zł na spotkaniu (od razu). W czasie spotkań możemy uprawiać seks, rozmawiać, śmiać, co tam będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkGirl
2 tys / mc Cena obejmuje Spotkania do 2 h 2 x w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym, że wcale nie jest trudno dotrzeć do kobiet, które zachcą mieć skok w bok w swoim nudnym małżeństwie. I wcale nie musi to się dziać za pośrednictwem forum erotycznego. Oczywiście intencje autora są dość klarowne - ale kobietom pewnych spraw nie mówi się wprost - pozory są jednak ważne. To elementarz dla początkującego łowcy mężatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkGirl
Za darmo to chyba nie tak łatwo znaleźć. 'takie usługi kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr68
Chętnie poznam dziewczyne na mile spotkania, z zona mi sie nie uklada unika czulosci ktorej tak potrzebuje :( Jestem po 40 tce wiek pani nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Wam w tym Krakowie smok wawelski pozarł wszystkie dziewice skoro musicie szukać wybranki serca po całym świecie. Nawet w domu panuje smoczyca, robiąc ze swojego kochanego męża barana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - Dobre :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zaimponowalo mi poczucie humoru moich przedmowcow. Postanowiłam dorzucić coś z Zasiedmiogorogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciachem nie jestem wiec chociaz ty autorze pouzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale starym piernikiem chyba też nie jesteś? Szczególnie niesmaczne są te nasączone alkoholem.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×