Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zycie bez faceta jest najlepsza opcja dla kobiety

Polecane posty

Gość gość

facet to kula u nogi, nie ma z niego zadnego pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, bo ja ze swojego mam duzy pozytek. Pomoze, ugotuje, wymizia i gdzies zabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię męskie towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zdecydowanie. Dziś to nawet w czasie panowania pisuarów gdy lada moment wprowadzony zostanie całkowity aborcji i gdy TK orzeknie że usuwanie debili i Downów jest niezgodne z Konstytucją lepiej dziada nie trzymać w domu bo będzie kłopot ( nie każda kobieta może stosować antykoncepcję ze względów zdrowotnych) . Lepiej zainwestować w sztuczne penisy. Przyjemność większa i brak ryzyka zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Że się wtrącę, brutalna wypowiedź! Pisząc o męskim towarzystwie mam na myśli mężczyznę z jajami a nie z jądrami. Dla mnie to różnica. Aktualnie jaśnie panującą i jedynie słuszną .... zaliczyłabym do tej drugiej grupy. (dziś 20:06)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Niestety jednak ta druga grupa wypowiedziała kobietom wojnę i postanowiła pokazać " gdzie jest miejsce kobiety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To nie moja wojna. Chrzanię "cieniasów" ich zakazy i nakazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ty i ja sobie poradzimy ale inne kobiety ucierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zbawianie i naprawienie świata - ten etap mam już za sobą. Zdrowy egoizm to dobra postawa (wg mnie). Robię co chcę, kiedy chcę. Wiem jedno, zając zawsze będzie zającem, lew- lwem, słoń-słoniem, tchórz - tchórzem, kłamca - kłamcą. Taka natura i nic jej nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kobiety co chca miec faceta to go maja i polowa z nich narzeka ze faceta ma, reszta jest sama bo chce byc sama, jak facet chce miec babe to jego problem by znalezc taka, ktora go zechce, a coraz mniej kobiet deyduje sie na zwiazki i malzenstwa i coraz wiecej wybiera zycie bez faceta co nie znaczy ze zyje samotne, bo to nie przekresla znajomych czy zycia towarzyskiego, ale facet w domu coraz bardziej jest zbedny kobietom, juz sie tak nie godza na bycie etatowa kura domowa, sluzaca dla faceta, ktory nawet nic nie potrafi i nie chce zrobic czy pomoc w domu, wspoleczny facet to 2 lewe rece do roboty, wraca z roboty (gdzie kobieta tez pracuje zawodowo) i czeka na zarcie i seks, interesuje go tylko plejstejszyn, mecze i imprezy, tez mi pomoc dla kobiety czy silna reka, raczej zbedny problematyczny przysparzajacy obowiazkow i pracy kobiecie i wiecznie narzekajacy , ktos nic nie dajacy od siebie tylko wymagajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie znam takich mężczyzn, ale tacy o których piszesz pewnie istnieją, a jeśli kobieta toleruje w domu takiego Trolla to jej problem albo jej Troll nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facet to kula u nogi, nie ma z niego zadnego pozytku Error I tego się trzymajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marudzicie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna z klasą nie nazwie kobiety Babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezyczni z klasa istnieli wiele lat temu, teraz sa same debile lenie i erotomani, do mezczyzn im daleko, same darmozjady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o jak odległych czasach piszesz. Oportuniści, obojga płci, byli, są i będą. Wygodne życie, bez zasad i dla doraźnych korzyści nie jest wynalazkiem dzisiejszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie ma mezczyzn, gentlemanow jak w 19 wieku, sa teraz same goownozyeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sądzę, że czasy odległe czy współczesne obfitują w podobną liczbę gentelmens i jak piszesz "goownozjebów". Współczesne czasy są jednak o tyle lepsze dla kobiet ponieważ łatwiej można się od tych drugich uwolnić, nie narażając się przy tym na potępienie i prześladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to s****wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Administrator wygwiazdkował słowo na "s", domyślam się, że niepochlebne. Szkoda, że masz niespecjalnie przyjemne doświadczenia z płcią przeciwną, z facetami/facetem jak piszesz. Może kiedyś pojawi się na Twojej drodze ktoś inny jak goow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa brzydki, oblesni, smierdzacy, wulgarni, chamscy, agresywni, nie wnosza nic pozytywnego w zyciu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna durna baba chwali się, że poleciała na debili! Pozdrawiam normalne kobiety interesujące się dobrymi mężczyznami, z którymi nie ma takich problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ci "dobrzy" najczęściej są z pozoru "dobrzy" i do perfekcji opanowali udawanie kogoś kim nie są. Ich " dobroć" wychodzi w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.09 juz nie ma mezczyzn, gentlemanow jak w 19 wieku, sa teraz same goownozyeby \ x Jakie damy tacy gentelmani :) Nie jesteście takie cudowne jak o sobie myślicie v gość 2017.07.09 dziś Ci "dobrzy" najczęściej są z pozoru "dobrzy" i do perfekcji opanowali udawanie kogoś kim nie są. Ich " dobroć" wychodzi w praniu. x założyłaś, że każdy mężczyzna jest debilem tylko dlatego, że Ty na takich lecisz. Problem jest w Tobie a nie mężćzyznach v gość 2017.07.09 sa brzydki, oblesni, smierdzacy, wulgarni, chamscy, agresywni, nie wnosza nic pozytywnego w zyciu kobiety x Nie każdy ale co ja się będę produkował rozmową z mizoandryczką. Jesteś przesiąknięta nienawiścią do mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wartościowy ? To może jeden na 30. Tak wynika z moich obserwacji a mloda już nie jestem więc się napatrzyłam. Kobieta wartościowa? Około jedna jedna na 20. Ogólnie ludzie są beznadziejni. Najgorsze że zołza wiąże się zwykle z porządnym a porządna z cholerykiem i zdrajcą. I przez to cierpienie i rozwody. Szkoda że tak sie wiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wielu facetów jest tak rozpuszczonych przez swoje matki, że pożytek z nich prawie żaden. Od takiego pana lepiej się uwolnić i być samą niż się z nim męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Święta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj też potwierdzam! co śmieszne, tacy często są przekonani święcie o tym że to oni są "ci normalni" HAHAHAHA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzulmanowi wybaczylabys wszystko, bicie, opluwanie, wyzywanie itd. a Polakowi nie wybaczysz, ze nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jesteś w błędzie... każdy facet bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie gdyby choć raz podniósł na mnie rękę lub opluł wylądowałby na wycieraczce z obitą mordą przy pomocy patelni, wałka, gara lub każdego innego przedmiotu o twardej strukturze. Mnie w domu nauczono jak się bronić przed taką kanalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×