Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość !miśka!

2BE SLIM

Polecane posty

Gość !miśka!

Hej! Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś stosował może 2BE SLIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ten produkt niedawno wyszedł na polski rynek, jest to ponoć odpowiednik droższego Asystora Slim. Kupiłam dziś za dość dobrą sumkę - 14,99 zł, w opakowaniu mam 30 tabletek na dzień i 30 na noc, więc mam nadzieję, że będą działać! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Dziś zakupiłam opakowanie tych tabletek, mam nadzieję że coś pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to kolejne magiczne tabletki odchudzające to niestety - nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŚKA PELASKA
JA jestem po pierwszym opakowaniu 2be slim, moje spostrzeżenia ; 1.hamują apetyt , dużo mniej jadłam, 2.często oddawałam mocz 3.metabolizm ok. 4.zdecydowanie jadłam mniej słodyczy, nie miałam ochoty biorąc te tabletki stosowałam jeszcze zasadę regularnego jedzenia co 3 godziny.(oczywiście uważałam żeby jest te posiłki tzw.chude) po miesiącu z rozmiaru 40 przeszłam na rozmiar 38, właśnie poszukuje w aptece kolejnego opakowania i trudno znaleźć :) ja osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuumba
Kaśka ja kupiłam w internetowej aptece Dbam o zdrowie, zaczęłam łykać , nie wiem czy coś pomogą ale co tam spróbuję,tylko zdarza mi się kurde tą na noc zapomnieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REWELACJA.Zdażyło mi się czasami ominąć jedną a i tak są rezultaty.3 tyg. 2kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........... łykam juz trzeci dzien /..........ssssssssssssssssssuper . jem juz połowe słodyczy mniej / / bo nie mam juz na nie ochody.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ! stosuje te tabletki juz przez tydzien i musze powiedziec ze schudlam 1 kg :) ! oczywiscie widze ze brzuch juz nie jest taki napuchniety, no i wieczormai nie chce mis ei objadac juz :)) tylko mam pewne obwy bo cos czesto mam jakies male zawroty i nie wiem czy to przez to ale w kazdym badz razie troche mnie to dziwi a wy macie jakies uboczne skutkii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ja chcialam zapytac czy tabletki 2BE SLIM naprawde pomogly pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotkadorotka
hej,kupiłam dziś i już rano wzięłam pierwszą tabletkę.Też w głowie mi sie kręciło,ale naprawdę nie chce się jeść,Często idę do łazienki oddać mocz ,ale to chyba dobrze,bo czuję ,że działają.Myślę,że tym razem się uda,napisze po paru tygodniach,bo naprawdę chcę zrzucić parę-naście kilo..Może z nimi sie uda???bądzmy dobrej myśli USZY DO GÓRY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dołączam do grona 2be slim :) Od dzisiaj zaczynam kurację. Ciekawa jestem efektów :)) Już nie mogę się doczekać. Moja praca z tłuszczykiem to 2be slim oraz ćwiczenia. DO DZIEŁA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaOp
Ja jakiś czas temu stosowałam te tabletki, ale niestety nie uzyskałam po miesiącu zadowalających rezultatów i zrezygnowałam. Teraz stosuję dietę od dietetyka i duuużo ćwiczę w domu. Do tego przerzuciłam się na te tabletki - http://wsad.it/gosc/slimette i teraz po miesiącu mam super efekty. 6,5 kilograma mniej. No i liczę na jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaszffirka
Stosuje od tygodnia, faktycznie nie czuć tak głodu, częściej chodzę do łazienki i to nie tylko na siusiu :) Wydaję mi się jednak, że to wszystko siedzi w naszych główkach. Zaczynasz brać tabletki, nastawiasz się na picie wody w dużych ilościach i zdrowsze jedzenie i to przede wszystkim pomaga. Ale za taką cenę można sobie pozwolić na nieświadomy efekt placebo :) Organizm reaguje w ten sposób, że "wyrzuca" z siebie toksyny poprzez częste odwiedzanie kibelka a my myślimy, że to dzięki 2 be slim. Mimo wszystko i tak go łykam bo daje mi motywację chociaż nie bardzo wierzę w jego działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! Pod wpływem waszych postów poszłam do apteki i kupiłam 2beslim. Naprawdę, jakoś dałam się przekonać. Biorę je rano i wieczorem, dopiero od 5 dni. Nie zauważyłam, żeby waga jakoś się zmieniła, może z pół kilograma mi zeszło, ale faktycznie jest tak, że mam mniejsze łaknienie i nie chcę mi się jeść aż tak bardzo słodkiego. Wiec chyba ten chrom w tabletkach naprawdę działa :) Napiszę Wam za miesiąc, czy są jakieś widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę brać tych czerwonych bo zawierają imbir a on rozrzedza krew mam kłopoty z krzepliwością, u mnie wzmaga krwawienia miesięczne i w przypadku skaleczeń uważajcie jeśli macie obfite miesiączki lub problem z krzepliwością krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie to nie dział... ściema... biorę i nic... to kwestia psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam 3 opakowanie 9 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dieta i ćwiczenia suplementy nic nei dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyko cwiczenia i diety!! ja chodzilam na vaccum Jet w warszawie luckiej do Corpofit, po calej seri czyli po 10 zabiegach musialam kupic spodnie o rozmiar mniejsze takze polecam, no i zadnego alkoholu ani kfc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzik
ja biorę od kilku tygodni. Przede wszystkim podoba mi się cena 2 be slim :-) w porównaniu z innymi suplementami jest naprawdę bardzo atrakcyjna, a skład przyzwoity. Widzę po wadze i samopoczuciu, że poprawił mi się metabolizm, i faktycznie jak pisały dziewczyny wyżej nie podjadam słodyczy, co jest dużym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankagie
Ja już 3 tygodnie biorę 2 be slim i w końcu przestałam podjadać wieczorami, poprawił mi się metabolizm i mam 3kg mniej, dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo - cudow sie nie spodziewam. Stosuje te proszeczki juz drugi tydzien. Faktycznie mniej jem, slodyczy w ogole! A mialam z nimi problem. Przede wszystkim posilki mniejsze - rano jogurt z musli i dopiero ok 17-18 dopada mnie glod. Druga zaleta - zero checi na slodycze. Trzecia - oczyszczenie ukladu trawiennego; wizyty w toalecie znacznie czestsze, przez co brzuch o wiele mniejszy, mniej "napompowany" ;) Kolejna - duzo wiecej energii! Wypijam rano lekka kawke i to wszystko. Wczesniej hektolitry kawy i energetykow... Z kolei tabletki na noc - swietnie dzialaja na chec podjadania i (w moim przypadku) ulatwiaja spokojny sen. Budze sie wypoczeta. Jedyna ich wada - zaczela czesciej bolec mnie glowa. I co najdziwniejsze - PALE MNIEJ PAPIEROSOW - bardzo dziwne, no proszeczki nie sa na rzucenie palenia :) bardzo mnie zaskoczyl ten efekt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina3322
Stosowałam 2 Be Slim ale bez większych efektów. Po czasie spróbowałam diety Sandruni i nareszcie udało się pozbyć więcej bo 10 kg mi ubyło :D więcej o tej diecie na stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na skład 2Be Slim wydaje się być dobrym suplementem, ale pamiętajcie, ze same talbeki niczego za was nie załatwią jeśli nie bedziecie miały odpowiednio dobranej diety i plany treningowego, bo tak to mozna sobie tykac, a łykać :/ A jesli macie ochote poczytać sobie jeszcze na temat tego preparatu, to ponizej podsyłam stronke warta zapoznania sie: http://www.biotrendy.pl/produkt/2be-slim-supl ement-na-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka__1978
Moja opinia o tabletkach na odchudzanie jest negatywna – odchudzają trochę ale efekt jojo gwarantowany w bardzo wielu przypadkach. Brałam już i 2be slim, apetiblock i calominal i nic mi osobiście nie pomogło. Dopiero przyjaciołka poleciła mi Biphasic slim. Szybko zmniejszyło się poczucie głodu, natomiast daje się odczuć duży zastrzyk energii. Waga spada b.ładnie. Zobaczymy co dalej... Tutaj sprawdzony link http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/241636543/warszawa-100-skutecznosci-phentermine-sibutramine-biphasic-sibutramin-adipex-sprawdzenie-zawartosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×