Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość anieliczka

Wrzuce też tutaj, jak sie nie przyda to sam spadnie ;) Nie wiem, pewnie sposób był już poruszany tysiąc razy ale napisze, może komuś się przyda: - kończyć kąpiel oblewając się lodowatą wodą - raz na tydzień nakładac maseczkę z (najmniejsza ilośc, więcej masy- zwiekszyć proporcje)- 2 łyżeczki cynamonu, 2 rozpuszczalnej kawy, 1 oliwy z oliwek, 2 spirytusu- owinąć folią, nałożyć rajstopy i po 20 minutach zmyć. Natrzeć oliwką A codziennie kilka minut nacierać tą maseczką. Na cellulit tego najmniejszego stponia i zwykłą jędrność skóry ta maseczka jest genialna . Przed wyjściem na plaę też mozna to sobie zrobić bo wygląd momentalnie się poprawia. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
aaa, i 2 łyczeczki IMBIRU, koniecznie. Eh, pewnie zaraz jeszcze coś dopisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
juz po 1 razie widac efekty po tej maseczce???? ja jestem szczupla, ale mam cellulitis, nie jest wielki, ale jest, szczegolnie z tylu:/ cwicze juz, codziennie na skakance skacze, itp. ale ta maseczka tez jestem zainteresowana, napisz mi dokladnie, jakie sa efekty? po 1 razie tylko bardziej ujdriona skora, czy kilka mm mniej ?? a po dluzszym zastosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
truno mi powiedziec bo ja tez jestem szczupła, ale mam lekko 'nienaciągniętą' skórę na udach i pupce ;). Kurcze, trudno mi powiedzieć, już po jednej takiej masecznce skóra jest wspaniała w dotyku, ale co do cellulitu to na tyle ile ja bo mam (minimalnie), to własciwie już trzeba nieźle cisnąć żeby się ujawnił chociaż trochę ;). Tylko strasznie się przy tym idzie upaćkać, trochę szczypie i straaasznie gorąco pod tą folią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
minimalnie? ale to tak mialas minimalnie apotem nalozylas ta maseczke czy po maseczce mialas minimalnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
Hihi, no więc tak - wcześniej -> trochę teraz-> prawie nic No poprostu spróbujcie i powiedzcie jak na was działa. Koniecznie powiedzice jak efekty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
ach, jeszcze jedno. Jak jest za gęste albo suche to rozcięczyć wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
ok, dzieki, wyprobuje, ale w poniedzialek, bo nie mam wszystkich skladnikow;) i 2 lyzeczki spirytusu? eee... ciekawe jakie beda efekty, juz sie doczekac nie moge:) ta wiosna mnie zdopingowala i sie wzielam/biore za siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo:D ale fajny przepis :D kurcze wlasnie tez mam taki minimalny, bo jestem szczupla, uprawiam sport, dzis chcialam pojsc na basen bo ta wiosna tak wplywa na czlowieka :D i patrze na swoj tylek..ooj..cos tu nie tak... no dobra to ja sie wezme do przyrzadzania tej mikstury :D pozdrawiam i mocno sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
cynamon taki normalny, mielony, kawa- rozpuszczalna, może być nawet najgorszej jakości, a spirytus tak :), kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorayaaaaaa
eee spirytus??? Hmmm jakos nie bardzo jestem przekonana do tego spirytusu.. ;) , ale skoro tak piszesz :) , a moze ktos ma jeszcze jakies domowe sposoby?? hmm?? tez jestem szczupla 167 ... cm i 51 kilo , a cellulit mam (nie taki wielki) jak w ciągu dnia oglądnę moją Pupe i uda to nawet go tak nie widac , ale jak wieczorek przy zapalonym swoetle chce go obadac ... to \"cham\" jest :D pije duzo zileonej herbaty , bo jest moczopędna i wypłukuje toksyny i wode niegazowana i soczki sobie czasem robie :):) to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zebralam co trzeba, zrobilam ta miksture, okazala sie bardzo wydajna (myslalam ze tego bedzie baaardzoo malo a tu spoko na dwa uda :) ) pierwszy problem napotkalam przy mieszaaniu tego, otoz sie okazalo ze jest za suche... i predzej bym mogla posypac sobie uda niz obkleic tym ;P no dobra, dodalam wode i bylo cacy :] nastepnie problem przy nakladaniu.. wyszla mi strasznie gąbczasta konsystencja..:D ale jakos sie tym oblepilam (chociaz ciezko na poczatku bo sie nie chcialo do skory przylepic...) i teraz sobie siedze w folii i w rajstopkach i pisze moje pierwsze wrazenia :D do zobaczenia za 20 minut, gdy ocenie juz efekty...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze!!! dziewczyny!! to pomaga!!! kurde skora taka gladziutka.. TAKA ROWNIOTKA! jezus.. w szoku jestem.. bo nie wierzylam w to ze jedna maseczka i taki efekt.. o jezu..:) okey moze nie to ze juz nie mam cellulitu ale sie zmniejszyl, skora jedrniejsza... o jezu szok :) i naprawde smieszne jes to uczucie takiego piekelka na udach pod ta folia :D mam jeszcze pytanie do autorki, gruba warstwe tego nakladasz? i czy ta twoja maseczka ma taka konsystencje ze sie latwo rozsmarowuje jak np. krem? bo moja to taka gabka... i ja musialam zdejmowac platami.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celineczka: smigaj do sklepu po oliwe, spirytus, imbir kawe i cynamon! :D mowie ci jaka zabawa z ta miksturka :P ale kurde, naprawde to cos dziala... kilka takich porobie i bede laska jak ta lala :D:D uprzedzam z gory ze moj cellulit nie jest jakos super zaawansowany... ale zawsze mozna sprobowac i na swoim powalczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lessa
a ja zuwazylam bardzo wyrazna poprawe w redukcji cellulitu ( juz po 2 tygodniach , bez stos, diety ) po żelu wyszczuplajacym Ziaji-Lipocell bloker!!!! Znad spodni nie wylewaja mi sie paskudne" buły" i " bardzo mocno zmniejszyl mi sie narastajacy od pewnego czsu cellulit pod posladkami.jestem cala happpppppy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
hihi, told yaa ;). Działa działa, i to chyba tak samo jak nie lepiej niż drogie kremy antycellulitowe ;). A nakładam tego tak grubiej, bo wtedy mam pewnośc że działa (w ogóle strasznie dużo zabawy i jak mam myć już łazienke z tej nieciekawie wyglądajacej substancji to wolę mieć pewność ze podziałała optymalnie ;). Acha, i najlepiej się wchłania po długiej kąpieli w gorącej wodzie + masażyk ;). A tak w ogóle to przepis kupiłam sobie kiedyś na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
acha, a co do konstystencji to powinna być taka glutowata :D. Dosłownie, a przy nakładaniu powinno się zmoczyć leciutko skórę żeby dał osię rozprowadzić, bo wtedy się zrobi ciut bardziej... no trudno to wyjaśnić ;). Ale trzeba sobie pomagać malutką ilością wody i zarajstopować nogi zanim wyschnie i zacznie się sypać ;). I może trochę albo troche bardziej szczypać przy zmywaniu potem ;). Ale skóra taka milutka że hlo hło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lessa, hehe no to co komu pomaga.. mi np WOGOLE nie pomogl lipocell bloker ziaji :P boczki nad spodniami jak byly tak sa ;P ( a to dziwne bo mam 10kg niedowagi :P ) a drobny cellulit niewzruszony :P ale to juz poprostu kazdy musi sprawdzic na swojej skorze co komu pomaga :) na szczescie ta maseczka jest bardzo sympatyczna i naprawde wygladza skore, hehe wielkie buziaki dla autorki tego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge polecic
jeśli chodzi o redukcję cellulitu za pomocą gotowych kosmetyków mogę wam polecić preparat cynamonowy, przekonałam sie na wlasnej skorze, szczegolnie tej na zadku ;) że to na prawdę działa! zrobiłam na razie 2 zabiegi (smarowanko + folia) i jestem pod wrazeniem :D po 4 - 5 to już pewnie nie będzie śladu grudek hii :) kupilam to na allegro, o na przydkład tu jest http://www.allegro.pl/item94830170_cynamonowy_preparat_anty_cellulitowy_110ml_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
co tu tak cicho??? wlasnie siedze z nalozona ta maseczka, ale grzejeeeeeeeeeee uhhhh... jeszcze niecale 10 min i zmywam, mam nadzieje, ze efekty beda zadawalajace:)) oczywiscie musialam dodac wody i to sporo... malo tego wyszlo ogolnie, Wy chyba nie nakladacie to grubo w kazde miejce?? nieraz mam taylko brazowy slad rozsmarowany, nieraz grubiej, roznie mi to wyszlo, ale zeby grubo pokryc uda to chyba bym musiala z 10 takich porcji zrobic:P poza tym czuje, ze grzeje mnie na calych udach, wiec chyba ok, co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie coś gotowe ja używam tez gorąco jest po tym a nazywa sie\\ termoaktywny żel wyszczuplająco-drenujący firmy Bielenda Z serii Fitness Line zawiera ekstrakt z kakaowca cynamon kofeinę , przypuszczam ze to bardzo podobne do tej maseczki i nie trzeba sie babarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toskaa: ja skolei mialam tak gesta konsystencje i tak gabczasto-ciagnaca sie, ze nie moglabym tego rozsmarowac na udzie...:P wiec poprostu przykleilam taki zlep i juz :D jak grzeje to chyba dobrze..:) jak tam efekty? napisalas ze juz to zrobilas, ale czekamy co potem? :D mamy nadzieje ze szczesliwie przetrwalas ten zabieg....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
mialam troche zajec pozniej i zapomnialam tu zajrzec;) juz pisze... ogolnie jestem zadowolona, skora jest gladsza, jakby jedrniejsza, nie mam duzego cellulitu, ale po ym zabiegu ciezko mi powiedziec, czy troche zniknal, moze troszke tak, ale ogolna poprawa jest, na pewno bede ten zabieg powtarzac i wtedy beda jeszcze lepsze efekty:) ja tez to przyklejalam na uda, tzn. najpierw staralam sie rozsmarowac przez co mialam brazowe uda:P a potem przyklejalam ta papke, ale nie dalo sie w kadym miejscu, bo za malo tego, tak jak pisalam, chyba z 10 takich procji bym musiala zrobic, zeby kazde miejsce oblepic tym;P mam pytanie, czy mozna ta maseczke stosowac, gdy ktos ma tendencje do pekajacych naczynek? tzn. takie bardzo drobne, cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulineczka
a ile kosztuje taka kuracja jednorazowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiana
a czy można do tych składników dodać olejku do masazu z Ziaji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaAa
mysle, ze mozna cos tam dodac - raczej wybuchem nie grozi:) ale mozna najpierw sprobowac ta maseczke, a pozniej stosowac ine rzeczy, nie trzeba wszystko za jednym razem nakladac;) a ja sie musze pochwalic... dzisiaj przygladalam sie (zaznaczam, ze dluuuugo - bo myslalam, ze mnie oczy myla:P) i... mniejszyl mi sie cellulitis!!:D tzn. nie ze zniknal calkowicie, ale rzeczywiscie jak przyciskam, to juz nie mam takiej "pomaranczowej skorki" super, super, super!! moze nie powinnam sie tak cieszyc, bo zapesze i pzrestanie to na mnie dzialac hehe, ale dzisiaj zrobie sobie znowu ta kuracje:) dziekuje zalozycielce tematu za podzielenie sie tymi informacjami!!:)) bede pisac jak efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
dzięki za przepis ;) tylko ostrożnie ją stosujcie przy skórze z tendencją do pękających żyłek bo popękają bardziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×