Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mesjash

Acnezine - cudowny lek na trądzik?

Polecane posty

Gość Mesjash

Trądzik męczy mnie już od jakichś 5 lat. Chodziłem do dermatologów, miesiącami trułem się Tetracykliną i innymi syfami zalecanymi przez lekarza i nijak to nie pomagało (historyjki o tym, że dermatolog pomoże można wcisnąć między bajki... załatwiają każdego pacjenta z urzędu i w nosie mają indywidualne przypadki). W domu zawsze toniki, żele, maseczki, peelingi, maści - NIC NIC NIC. W końcu jakieś efekty zaczęło dawać czyszczenie twarzy, regularnie, co dwa tygodnie u kosmetyczki. Tyle, że na te efekty przyszło czekać półtorej roku regularnych wizyt, drogich i niezwykle bolesnych zabiegów. No i to tylko twarz - a wszyscy "trędowaci" dobrze wiedzą, że to jedynie wierzchołek góry lodowej. Kark, plecy, szyja, klatka piersiowa... Ludzie ze zdrową skórą lub pojedynczymi wypryskami nie mają zielonego pojęcia, jak silny trądzik rozwala człowieka psychicznie. Wstydzisz się wyjść na spacer na miasto, zaprosić dziewczynę na wspólne spędzenie wieczoru, poznawać nowych ludzi... W każdym spojrzeniu widzisz niechęć do swojej osoby - kasjerek, koleżanek, przypadkowych przechodniów. Jasne, że są gorsze rzeczy - można nie mieć ręki, nie móc chodzić itp. ale to wcale nie znaczy, że problem społeczny trądziku należy zbagatelizować. Nie dlatego stawiam jednak ten temat żeby się nad sobą użalać, bo już mi się to znudziło w ciągu tych lat. Znalazłem w sieci produkt o nazwie Acnezine, podobno rewelacyjny w walce z trądzikiem. Poszperałem za opiniami, recenzjami itp. i postanowiłem się skusić. Przesyłka dojdzie może jeszcze w tym tygodniu, postaram się na bieżąco dzielić z Wami efektami tej kuracji, bo, jak się pewnie spodziewacie, doskonale wiem co to znaczy desperacja w walce z tą popieprzoną przypadłością. Jeżeli są tu już jacyś ludzie, którzy stosowali ten środek - może podzielicie się swoją opinią na jego temat? Tylko proszę o niewypisywanie bzdur ludzi niemających pojęcia ani o samym produkcie ani o trądziku w ogóle. Wyniki z googli po wpisaniu "trądzik" znam już jak własną kieszeń i muszę przyznać, że chyba żadna inna choroba nie przyciąga tylu trolli. Pozdrawiam, szczególnie współtowarzyszy trądzikowej niedoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesjash
Heh, ostatecznie zrezygnowałem z Acnezine i wziąłem się za terapię innym lekiem o nazwie Izotek. Kuracja jest ciężka, ale jestem na niej już 40 dni i wyglądam 5x lepiej niż jeszcze 2 miesiące temu!!!! Będę brał lek jeszcze 6 miesięcy, gwarancja wyleczenia bez nawrotów wynosi 95% nawet przy najcięższych przypadkach trądziku. Lek jest bardzo drogi, tylko na receptę i wymaga opieki dermatologicznej ale jest to w końcu pewny środek na ten ch**owy trądzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mączka
Mam pytanie. Czy wiadomo Wam cokolwiek o wpływie acnezine na działanie tabletek antykoncepcyjnych? Czy preparat nie osłabia ich działania? Błagam, napiszcie, jeśli coś wiecie (mój gin wyjechał na urlop...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
wątpię żeby ci to pomogło an twój trądzik to według mnie tylko izotek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krris
Nie polecam. Mam teraz problem po użyciu tego. Skora czerwona sucha mam jakis stan zapalny. Lek nie ma atestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzka25
nie kupujcie acnezaine! ja po kuracji wygladam gorzej jak przed. mam cala czerwona twarz tak jakby stan zapalny nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Acnezine nie stosowałam, ale łykam http://dermalab.pl/135,nonacne.html. Kuracja trwa już 4 miesiące i poprawa zaczyna być widoczna. Na początku miałam wrażenie, że nie działąją te tabletki, ale po kilku tygodniach już coś się zaczęło dziać. Po sobie wiem, że bardzo wazna jest systematyczność. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaDarkksss
Ja też używam Acnezine. I na mnie działa i to elegancko jak chcesz to ja zamawiam na http://sposobynatradzik.com.pl/ Musisz wypróbować to wtedy sie dowiesz czy na Ciebie tez bedzie tak działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaDarkksss
Ja też używam Acnezine. I na mnie działa i to elegancko jak chcesz to ja zamawiam na http://sposobynatradzik.com.pl/ Musisz wypróbować to wtedy sie dowiesz czy na Ciebie tez bedzie tak działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondom
na trądzik najlepsza jest ciąża, a jak nie chcesz zajść zabezpiecz się prezerwatywami www.kondomik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaaaaaaa
widzę sposoby rodem z filmy "chłopaki nie płaczą: :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaiks
z trądzikiem jest taki problem, że wiele osób za szybko się poddaje i po kilku dniach stosowania środka odpuszcza sobie, robi to nieregularnie i później nie ma dobrych efektów. ja kiedyś stosowałam acnezine i na tle innych preparatów wypadał bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eaktywny
pamiętajcie, że na trądzik ma wpływ również dieta, wystarczy zjeść więcej czekolady i już na twarzy mamy więcej pryszczy. chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat? zapraszam na stronę http://eaktywni.pl po więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekwilk
rzeczywiście sporo tam porad, o których chyba każdy w gruncie rzeczy powinien wiedzieć, ale nie koniecznie stosujemy się do tych zaleceń na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetośka
ja testuję od jakiegoś czasu preparat, który ma w składzie nie tylko hoodię, ale też zieloną herbatę i inne naturalne składniki. tam rzeczywiście nie czuje się głodna i łatwiej mi się odchudzać, waga też sukcesywnie spada w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona21a
ja mam ostatnio jakieś wysypy krostek na szyi i dekolcie, chyba wtedy jak jest ciepło, czy acnezine też będzie pomocne w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfunianiunia
może pomóc, ale warto żeby zobaczył to dermatolog, bo nigdy nie wiadomo co ci wyszkoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barubar
napisz jak dokładniej wyglądają Twoje krostki, może to po prostu potówki, masz za grubą pidżamę na te upalne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona21a
takie malutkie z białymi główkami, może to i potówki, ale nie chce mi się leciec do lekarza, wiadomo jakie są teraz kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomijerry
to przejdź się do apteki, pani na pewno doradzi ci jaką maść zastosować, może wystarczy samo wapno. w aptece częściej doradzają lepiej niż u niejednego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebejangi
Ja używałam, jest skuteczny, ale bardzo przesusza skórę. Musiałam nauczyć się go stosować i teraz stosuje go naprzemiennie, tzn. co drugi dzień, a pomiędzy nawilżam się kremem rewitalizującym Decubal. To jedyny, który mi nawilżył skórę dobrze i dodatkowo nie podrażnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomijerry
no tak, w sumie każdy ma inną cerę i trzeba ją odpowiednio pielęgnować, także ważne jest również dobranie do cery odpowiednich kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam podobne krostki praktycznie zawsze jak zaczyna się lato, mój dermatolog przepisuje mi oprócz maści jeszcze antybiotyk i po jakimś czasie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusianka
spotkałam się kiedyś z acnezine, to był chyba zestaw krem plus kapsułki. wydaje mi się, że właśnie dlatego, że działa to od środka i zewnątrz przynosi dobre efekty w walce z trądzikiem. przynajmniej w moim przypadku środek okazał się skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekch
też brałem kiedyś acnezine, ale do tego dostałem zalecenie żeby pić więcej wody, stosowałem też błonnik żeby oczyścić organizm od środka, do tego też była dieta i uporałem się z trądzikiem chociaż nie było łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekvip
środek jest w porządku, ale w niektórych miejscach widziałem, że nie sprzedają zestawy tabletki + krem, a przykładowo sam krem lub same tabletki. mnie lekarz mówił, że trzeba stosować to i to, wtedy efekt będzie taki jak sobie planowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooroota
akurat ten preparat może nie jest najtańszy na rynku, ale wiadomo przynajmniej, że z ceną jakość idzie w parze. korzystałam z niego w wieku nastu lat, gdy miałam trądzik młodzieńczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor76
przy stosowaniu jakichkolwiek środków na trądzik należy pamiętać, że efekty nie następują natychmiast, a trzeba na nie trochę poczekać, nawet do miesiąca. wiele osób rezygnuje ze stosowania danego środka po kilku dniach i popełnia błąd, bo gdyby poczekały trochę dłużej, efekt zapewne by się pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania98
a czy trądzik młodzieńczy sam przejdzie jak skończę już okres dojrzewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranowski
możesz sobie o tym poczytać na stronie http://eaktywni.pl, o trądziku, urodzie, zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×