Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chaada

Adam Grobelny Ortodonta Łódź

Polecane posty

Gość chaada

Witam. Mam pytanie czy ktoś leczył swoje ząbki (prostował)u Pana Adama Grobelnego? Jeżeli tak proszę o opinie. Jeżeli ktoś może polecić dobrych ortodontów z lodzi za normalne pieniądze proszę pisać Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaaaaaaaaaaaaaa
ja lecze sie juz kilka lat , poleciły mi go moje dwie kolezanki.Jedna skonczyla leczenie po 3 latach mimo małej wady i jest niezadowolona z efektu.Druga zrezygnowała z leczenia i przeszła do innego po 4 latach leczenia! A ja tez długo się już leczę i końca nie widać.Zęby krzywe.Szukam innego ortodonty.Problem w tym że potem nikt nie chce brac takich do poprawki Radzę nie sugerować się ceną bo przy tak długim leczeniu i tak wyjdzie na to samo co płacenie drożej ale za krótkie leczenie.Szczerze odradzam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laillletaaa
Moja siostra leczyła u niego zęby. 3 lata noszenia aparatu na górze i dole, a efekty znakomite. Przepiękny ma uśmiech, widać, że perfekcjonista. Jednak trzeba pamiętać po ściągnieciu aparatu o noszeniu retencji. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grobelno to polityk,jak sie leczy u niego???U polityka no to ciekawe zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy co do ciebie to są normalne pieniędze? Generalnie moge polecić ci żetelnego ortodonte najlepszego na jakiego trafiłam z Łodzi. Pani dr pracuje na bardzo dobrych materiałach i na tak samo dobrym sprzęcie. Przyjmuje ona w Łodzi w gabinecie Ortoprotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszłam dobre opinie o gabinecie Ortoprotex tym mieszczącym się w Łodzi na ul. Przybyszewskiego 12. Podobno jest jeden z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam doktora Grobelnego bierze tylko kasę i nic więcej a efektu brak. Moja koleżanka chadzała do niego z dzieckiem i się przepisała. Ja też chodziłam i nie polecam inni muszą po nim poprawiać. Polecam bardzo gorąco Erb-stomatologię na Pomorskiej świetna pani doktor, której zawdzięczam piękne ząbki. Zajmuje się tylko aparatami ruchomymi i jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor z Erb - stomatologi jest nie droga i bardo rzetelna, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Leczy dorosłych i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam o bardzo dobrym ortodoncie z gabinetu stomatologicznego Ortoprotex na Przybyszewskiego. Mogę prosić o nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam ! Tanio, fakt. Poleciła mi go koleżanka, która bardzo sobie chwaliła, bo miała naprawde trudną sytuację z zębami i wiem, że pisał na jej temat jakąś pracę ... w moim przypadku leczenie miało trwać 2-3 lata aktualnie mija 3,5 roku. Górę zdjęłam na życzenie to samo teraz będę robiła z dołem. Ogólnie leczenie pewnie wyjdzie gdzies 4lata (jak nie więcej) kwotowa coś około 6500tys, a o ortoprotexie słyszłam tez dobre opinie, z tym że wiadomo jest drożej, ale kolega nosił aparat rok a finansowo wyszedł tak sam ... Ogólnie żałuję decyzji wyboru tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam! Absolutnie odradzam i przestrzegam! Ten lekarz to KŁAMCA, SZKODNIK I NACIĄGACZ. Leczenie miało trwać max 3 lata, A. Grobelny mówił że może uda się krócej. Leczenie zakończone na moje żądanie po 5 latach udręki i to z ogromnymi problemami które ciągle generował p. Doktor. Żałuję decyzji wybory tego lekarza. Doszło do tego że przez ostatnie 8 miesięcy leczenia byłam w gabinecie przynajmniej raz w TYGODNIU, a bywało i tak że byłam nawet po 2razy w tygodniu. Rozmowy, prośby i kłótnie nie pomagały bo ciągle tylko słyszałam od doktora „jeszcze tylko zamknę szczelinę i ściągamy”, „już prawie skończyliśmy” a on niby coś przykręcił, niby zmienił drucik i tak za każdym razem… A jaki efekt po zakończeniu leczenia? Niestety gorzej niż było przed założeniem aparatu, obietnice doktora okazały się bujdą. Przede wszystkim zęby są bardziej krzywe niż przed założeniem aparatu! Zmianie uległ nie tylko estetyczny wygląd zębów ale też ich stan zdrowotny bardzo się pogorszył. Straciłam niepotrzebnie jednego zdrowego zęba bo doktor uznał że trzeba się go pozbyć do leczenia, odsłoniły się korony zębowe z powodu za długiego noszenia aparatu. Po konsultacji z innym ortodontą i stomatologiem usłyszałam, że winą jest za długie noszenie aparatu, dodatkowo inny ortodonta zalecił jak najszybsze zdjęcie aparatu przestrzegając mnie przed deformacjami szczęki jakie powstały w wyniku złego i zbyt długiego leczenia. Straciłam nerwy, czas i pieniądze. ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam!!! 4 lata się u niego leczyłam. Efektu zero a zęby tak poustawiane że groziło mi ich wypadnięcie ! Rok czasu szukałam kogoś kto się podejmie ponownie leczenia!!!! Znalazłam w końcu w Warszawie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam co nieco i powiem szczerze, że cieszę się, że finalnie podjęłam się leczenia w Wawie... Wg mnie, przynajmniej tak to wygląda u mnie, na początku powinien być określony plan leczenia i potem lekarz powinien go egzekwować krok po kroku. Nie wyobrażam sobie gwałtownych zmian lub eksperymentowania z moim uzębieniem. Moja pani orto, dr Chruściel z Rock Your Smile, informuje mnie o każdym kolejnym ruchu i tłumaczy, dlaczego jest taki i do czego zmierzamy. Jestem na bieżąco w leczeniu. Dla mnie to jest bardzo ważne, zwłaszcza że planowany koniec leczenie wypada u mnie na kilka miesięcy przed ślubem, więc tym bardziej zależy mi na tym, aby w dniu swojego wesela wyglądać tak, jak sobie wymarzyłam :) Gdybym widziała, że lekarz mnie próbuje "naciągać", jak to piszesz o swoim ortodoncie, to czym prędzej zmieniłabym go na kogoś innego. Życzę Ci dużo zdrowia i mam nadzieję, że uda CI się wyprostować tę sytuację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie polecić jeszcze kogoś innego z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek już stary, ale może ktoś i teraz będzie zastanawiał się nad wyborem ortodonty... Niestety, doktora Grobelnego polecić nie mogę. Aparat zakładałam u niego prawie 3,5 roku temu z zapewnieniem, że będziemy mieli "mało do roboty", a aparat będę nosiła 1,5 - 2 lata. Nic bardziej mylnego. Co wizytę słyszałam, że "już zbliżamy się do końca", a górny łuk doktor zdecydował mi się zdjąć dopiero po 3 latach. Później to samo słyszałam odnośnie łuku dolnego - co wizytę otrzymywałam zapewniania, że już przygotowujemy się do zdjęcia aparatu, tylko ciągle było jakieś "ale". A tu ząb nie gryzie, a tu trzeba nieco wysunąć, by lepiej spiłować, etc. Gdy podczas jednej z wizyt zwróciłam doktorowi uwagę na to, że jeszcze nie do końca wyszły moje ósemki, doktor nagle zmienił strategię i stwierdził, że o zdjęciu aparatu nie ma mowy (!), musimy czekać, aż wyjdą ósemki. To zaważyło na tym, że postanowiłam zmienić ortodontę, który po spojrzeniu na układ moich dolnych zębów (po blisko 3,5 roku noszenia aparatu!) stwierdził, że "nie wie, co mój ortodonta miał na myśli" :) dziś idę na jeszcze jedną konsultację z prośbą o ratunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobry ten Grobelny? Nie słyszałam o nim. Napiszcie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos sie leczył w łodzi i powie mi ile licza sobie za wizyty i za łuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 1990
Jeden łuk to 1600zl Kolejna wizyta czyli podkręcanie to różnie od 40 do 60zl ,wizyta co 4 tygodnie. Ja noszę aparat już przeszło 2 miesiące i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u dr Grobelnego a borykam się z bardzo dużą wadą zgryzu. Aparat znoszę bardzo dobrze nie odczuwam żadnego bólu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Czy ktoś mi powie który ortodonta w Łodzi przejmuje pacjentów po innym ortodoncie ? Muszę zmienić ortodontke bo przechodzę przez nią katusze.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też pierwsze słysze o tym Grobelnym... a jeśli chodzi o ortodontę to chyba trzeba się trzymać najlepiej jednego, ale dobrze trzeba na początku wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, Nie, Nie.

Nie idźcie do Grobelnego, to oszust! Miał mnie leczyć tylko 2 lata, a wyszło 4,5 roku, do tego tak niehigienicznie (nie zakleja pierścieni na szóstkach, pod które wchodzi jedzenie i gnije, psując ząb), że dwie szóstki nadawały się już tylko do leczenia kanałowego. Przy ściąganiu pierścieni aparatu smród mnie po prostu powalił, a zęby były CZARNE. Najgorzej, że po tylu latach "leczenia" zepsuł mi kompletnie zgryz a moje zęby były nadal krzywe, i musiałam założyć aparat u innego ortodonty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×