Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćviki

Adipex początkująca

Polecane posty

Gość gośćviki

Witam Od 5 dni biorę adipex retard. Powiedzcie mi czy na samych tabletkach można schudnąć i jeżeli tak to ile mniej więcej. Jem dużo mniej no ale zastanawiam się czy trzeba stosować jakąś specjalną dietę czy wystarczy to, że będę się ograniczać z jedzeniem. Startuję z wagi 98kg przy wzroście 167cm. Zapraszam osoby do dyskusji, które się odchudzają i podzielają mój los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak. Ja ze 2 lata temu jak go brałam to ładnie schudłam i nie cwiczyłam, ale przy dwójce małych dzieci to miałam dużo ruchu. ciągłe bieganie za nimi, ogarnięcie domu to to dużo dawało, dlatego wieczorem padałam na twarz razem z nimi i bardziej chciało mi sie już spać niż jeść wieczorem. Mam teraz do zrzucenia jakieś 10 kg i tez czegoś szukam, być może zdecyduję się na adipex. Jest dużo ogłoszeń meridii, ale boję się że wtopię kasę tylko bo z tego co wiem to jej nie ma już w produkcji, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika
Viki na samych tabletkach też schudniesz no ale jakbyś ćwiczyła to efekty byłyby lepsze i szybsze. Ja tez biorę adipex, ale dosyć późno bo około 15.00 bo ja mam problem z wieczornym jedzeniem i jakbym go wzięła rano to wieczorem bym szukała i wymyślała już czegoś na pożarcie a tak to zjem jogurt albo jabłko i spokój. Bywają dni ze coś mi się chce ale umiem to przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viki a możesz napisać skąd wzięłaś te tabletki? Myślałam, że kupię sobie suplement slimcea ale raz już kupiłam coś podobnego to nie było żadnego efektu. A na temat adipexu jest sporo pozytywnych opinii. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Ja tez zaczęłam brać Adasia, jestem po 4 tabletce także jak na razie efektów nie ma ale chętnie dołączyła bym się do tematu. Zaczynam z wagą 76kg. Jem 3-4 małe posiłki ale nie patrzę na kalorie bo nigdy nie umiałam ich liczyć. Kilka lat temu udało mi się na nim schudnąć 16 kg ale teraz po drugiej ciąży ciężko mi było wziąć się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blo0ondiii
Kupie tabletki adipex, z odbiorem osobistym w Gliwicach bądź w Zabrzu. bl0ndiii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofik 8420
Gdzie mozna kupic adipodex dajcie jakies namiary. Wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikastepel
też szukam orydinalnych tabl. na razie trafiam na chinskie gó...chyba pojade do czech po nie jak tak dalej kase bede tracic na oszustów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge odsprzedac zostalo mi po kuracji delicja201@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy odchudzaiu tzn przy redukcji ZAWSZE I NAJWAXNIEJSZA jest DIETA! a dieta to nie na 3, 4 mce tylko na zawsze! wiec mozesz sobie schudnac na tableteczkach i mniejszych porcjach ale jak jesz w cholere weglowodanow, malo bialek to zaraz ci to wroci i nic ci z tego odchudzania na chwile. gwarantuje! ja np jem mega duzo, czasem az nie moge sie ruszyc, jak sobie pozwole heh ale co jem? przede wszystkim czego NIE JEM: pieczywa, makaronow, cista, slodyczy, przekasek typu chipsy paluszki slone orzechy- ZERO. za to jem duzo miesa,ryb, bez panierek,w tygodniu jak nie mam czasu na sniadanie blisko pol kg musli (tylko nie slodkie jakies czekoladowe itd)jajek, duzo ryzu parabolicznego, cieciorki, soczewicy, kasz wszystkie rodzaje, warzywa, do tego duzo aromatycznych ziol i przypraw. owoce do 18. ostatni posilek 3 h przed snem, lub kiedy jest dzien treningu to zaraz po nim. A! no i jeszcze zamiast jogurtow mlecznych jem jogurty sojowe, sa slodkie smakuja jak budyn, ale maja o polowe mniejszy bilans kaloryczny. i od sylwestra czyli 5,5 mcaz 64 spadlam na 54 kg, z czego wiekszosc zgubilam w ciagu ostatnich 2 mcy kiedy zaczelam trening cardio(wczesniej budowalam miesnie, a cwiczylam tylko 2 razy w tyg-to niewiele przy pracy do 15 a potem od 17 do 21 szkola jezykowa od pon do czw) przy delikatnym wspomaganiu L-Karnityny. ALE najwazniejsze jest to ze 28 % tkanki tluszczowej spadlam do 18 %. mam 29 lat, nigdy nie bylam hmm gruba ale chcialam miec wszystko SUPER EXTRA to moje 1 doswiadczenia ze zmiana stylu zycia, jedzenia i treningiem, a jakos sie udalo i efekty sa no rewelacyjne! DA SIE! kazdy ma czas! i bez tego wszystkiego daleko nie zajedziesz!a juz na pewno nei bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , jestem z okolic rybnika czy jest kos kto chcialby sie zabrac ze mna po adipex do czech , ?? moge zalatwic recepte ale koszt jej to 150 zl wiadomo lekarz kosztuje a 100 sztuk adi w czechach ok 150 zl . jak ktoras chetna , bo na pewno taniej wyjdzie niz kupic od tych oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
739454880 wiarygodny, ja odebrałam osobiście Katowice. wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adi w Czechach 150 Śmiech mnie bierze. Co najmniej 200 i nie wszędzie ci sprzedają na PL receptę. Ponadto nie w każdej aptece jest. Końcówka tel.880 jak nie ma to się załatwia w tydzień u czeskich lekarzy receptę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP UP KTOŚ COŚ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mars7@onet.eu tam się dowiesz reszty. Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka8708
hej ja właśnie wcześniej byłam na innym temacie, i tam pisaly kobietki skąd brały, zasugerowałam się i kupiłam, wczoraj dostałam swojego adasia z doping-online.com trochę się bałam ale poprosilam o dołączenie paragonu, bo tam dziewczyny na poprzednim temacie pisały wcześniej że tam kupowały i z paragonem, okazało się że wszystko w porządku paragonik oczywiście dostałam i od wczoraj już sobie dzialam na adim! :) mam 77 na liczniku zmierzam do 60 kg :) może ktoś tutaj jeszcze jest na adasiu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninia_tek
dzięki za podpowiedz napisałam do nich tam na doping.... i w końcu dostałam swoje pudełeczko ^^ :) bałam się że znowu mogę trafić na jakiegoś oszusta a tu o miłe zaskoczenie, wszystko dotarło tak jak chciałam :) jeszcze raz dzięki nie żałuję że posłuchałam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza oferta ! Super skuteczne tabletki na odchudzanie ! Adipex Retard ! Szybka i dyskretna wysyłka! Możliwość kupna pełnego opakowania 100 sztuk, oraz zakupu w blistrach mniejszej ilości (od 20 sztuk). Ceny kształtują się następująco: 20 sztuk - 60zł 40 sztuk - 110zł 60 sztuk - 160zł 80 sztuk - 210zł 100 sztuk - 250zł Zapraszam do współpracy! adipex.czechy @o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliE
ja mam 164 ważyłam 55kg po 1 miesiącu na adasiu spadłam do 43 kg dodam że chodziłam na siłownię...wszędzie polecają kupować ze stronki http://www.doping-online.com/pl/ więc tak też zrobiłam i tam kupiłam , paczuszka doszła na 2 gi dzień od zamówienia, zapakowana tak dobrze że chyba z 15 min ją rozpakowaywałam :D no i wreszcie ujrzałam mój zakup...Oczywiście sugerując się po utracie mojej wagi wiadomo już że ten "ujrzany" zakup był oryginalny, co mnie niesamowicie ucieszyło bo moje koleżanki niestety zamawiając u innego sprzedawcy dały się oszukać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbapapa222
jesteś debilem i przestań tutaj spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na oszustów ze strony adipexretard pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naira

Posiadam opakowanie sibutramine z Czech. Przepisana przez lekarza kupiona w aptece.
90 kapsulek, kilku (max 5-7) brakuje, bo wyprobowalam, ale dzialaly na mnie tak silnie, ze nie moglam spac.
Kapsulki bialo-niebieskie podłuzne, proszek w srodku jest bialy i gorzki.
Ceny w internecie zaczynaja sie od 300 zl, sprzedam za 250 plus przesylka (paczkomat 15 zl, poczta za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci 20 zl).

najraaaaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie. Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×