Odpowiedz na ten temat

Alergia na roztocze-co robić???

• marlenatok 2017.05.18 [09:57]
    Do tej pory miałam jeden inhalator w życiu i teraz kupowałam drugi. Jest o wiele lepszy niż poprzedni bo przede wszystkim szybciej produkuje mgiełkę i też jakość aerozolu jest lepsza, po prostu czuję, że ten lek łatwiej przechodzi w dół dróg, a nie osadza się na górnych partiach. Aparat nazywa się Alergia STOP Sanity. 2 lata gwarancji, instrukcja po polsku i też polska marka.
  • gość 2017.05.19 [15:04]
    Sprzątanie na bieżąco, koniecznie na mokro to podstawa. U mnie co 2 miesiące robi się też ozonowanie. Przyjeżdżają panowie z Airozone, rozstawiają sprzęt, na dwie godzinki wychodzę i wracam to zapach jest jak po burzy. A po alergenach nie ma śladu!
  • AlinkaJu 2017.05.25 [15:27]
    poza nieustannymi porządkami polecam wybrać dobry oczyszcz powietrza, na przykład viktor od stadler form, u nas jest ta alergia i aktualnie została zastopowana
  • gość 2017.06.01 [10:32]
    Tutaj chyba lekarz najlepiej by poradził co zrobić. Nie ma co szukać internetowych porad, kiedy to specjalista doradzi zawsze najlepiej. Podsyłam stronkę z listą gabinetów alergologów -> http://www.odetchnijspokojnie.pl/znajdz-gabin et/
  • GosiaPieczkowska 2017.06.13 [15:13]
    Z alergią na roztocza ciężko coś zrobić. Roztocza są absolutnie wszędzie, nawet na naszych rzęsach, więc nigdy się ich nie pozbędziemy. Można jedynie nieco ograniczyć ich ilość w otoczeniu i sobie ulżyć. Oczyszczacze powietrza mogą wyraźnie pomóc, na rynku znajdziemy ich całkiem sporo do wyboru. Osobiście korzystam z takiego: https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-a60eu w
  • karolinka44s 2017.06.16 [09:10]
    Zdecydowałam się z mężem na inhalator Alergia STOP Sanity jakiś czas temu. Działa poprawnie, nie mam się do czego przyczepić. Rzeczywiście jest dość cichy i dużo leku jest w stanie dostarczyć w dość krótkim czasie, także cała inhalacja długo nie trwa. Lekki, ergonomiczny, w zasadzie można go rozłożyć wszędzie, nie potrzeba było jakiegoś dużego placu wygospodarować w mieszkaniu żeby się z tym wszystkim pomieścić.
  • materowa 2017.07.14 [20:48]
    Przy takim czymś warto kupić oczyszczacz (filtr) powietrza. Ja zainwestowałam w Air Purifer od philipiaka. Bardzo dobre urządzenie, które m.in. zwalcza nieprzyjemne zapachy czy oczyszcza powietrze ozonem usuwając wirusy.
  • cloee33 2017.07.17 [10:28]
    Polecałabym polski inhalator, choćby Sanity ma dobry model Alergia STOP. Jednak polscy producenci to mniejsze ryzyko, że będzie problem podaniem i w ogóle wytworzeniem mgiełki, czy ewentualnym egzekwowaniem gwarancji. Raczej bym odradzała jakieś zagraniczne marki przy tego typu akcesoriach.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...