Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macarena

alergia wziewna

Polecane posty

Gość macarena

Jakie są objawy alergii wziewnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka czarna
buahaha objawem alergii -- astma.. astma nie jest objawem tylko choroba:D ale tu sie mozna usmiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszel
katar,łzawienie oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łylma
carna kotka brak mi s lów na twoje niedoczytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka czarna
moje niedoczytanie? buahaha:) wiesz wogole co to jest astma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nigdy nie slyszalas/es, ze nieleczona alergia wziewna, zwlaszcza u dzieci prowadzi do astmy oskrzelowej???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje. Nieleczona alergia bardzo czesto prowadzi do astmy. Ja mam tak ze swoim dzieckiem. U nas w szpitalu lekarze pukali sie w glowe ze szukam dziecku chorobe i dawali sterydy bo ciagle zapalenie oskrzeli zaczynajace sie niewinnie od kataru. Wlasnie to byl przewlekly katar na tle alergicznym.Dlatego trzeba walczyc z alergia jak tylko sie da, nowymi srodkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety z ta skutecznoscia leków jest bardzo roznie. Ja juzw tamtym roku czułam ze moj lek nie jest dla mnie juz dobry. Teraz w tym roku juz szukam czegos nowego i dobrego i oczywiscie bez recepty bo nie znosze biegac po lekarzach i wystawac w kolejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, organizm sie uodparnia na leki długo stosowane, wiec trzeba szukac czegos nowego i zarazem skutecznego. A to juz jest wiekszy problem. Najgorsze w tych lekach, które bralam jest to, że maja bardzo duzo skutków ubocznych a głownie sennosc!! Po prostu musze szukac nowego leku takiego który i pomaga i jest zarazem delikatny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałby kto, że i przecie. Wkrótce ukaże się nazwa cudownego specyfiku bez recepty. Grunt poprzez 3 posty powyżej przygotowany. Czekamy na to objawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna111
A po co sie czepiasz? nie znosze takich ludzi,którzy wchodza na fora żeby skrytykowac itd. A przeciez forasie po to żeby szukac porad ewentualnie radzic innym. Co jest dziwnego w tym, że ktos szuka leku odpowiedniego dla siebie zeby pozbyc sie objawów alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola14
nie ma sie co denerwowac, tylko trzeba sluchac madrych opinii i probowac nowosci. inaczej nie da sie stwierdzic czy cos jest odpowienie akurat dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołekk34
Ja nie jestem zwolenniczką próbowania wszystkiego i sprawdzania czy działa. Miałam testy robione na alergie, wiem na co mam uczulenie i jak dobieram leki to muszą mieć odpowiedni skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprik41
Na szczęście są leki które można kupić bez recepty a przynoszą ulgę i niwelują objawy alergii. Ja stosuję lek o nazwie zilola, na alergię pyłkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka mala
A ja mam alergie objawiajaca sie zaczerwienieniem i swedzeniem skóry. Jest to tez rodzaj alergii wziewnej tylko, ze ja nie mam kataru tylko wysypke. Moge rowniez przyjmowac ta zilole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ze mozesz. ja mam podobny rodzaj alergii i zilola dziala i na zaczerwienienie skóry. powaznie mozesz brac bez obaw bo powinno pomoc. wiem, ze kazdy czlowiek reaguje inaczej ale mojej kolezance pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta zilola to po prostu lewocetyryzyna czyli Cezera , lirra ,xyzal i kilka innych leków które posiadają taki sam składnik.Cezera chyba wychodzi najtaniej , za 90 szt ok 18 zł na receptę . Zilola jest bez recepty dostępna 7 szt za ok 12 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intensywna wydzielina z nosa, ataki kichania i świąd - to główny objaw alergii wziewnej. Mogą się też pojawiać bóle głowy, problemy z koncentracją. Zapalenie spojówek – zaczerwienienie oczu, intensywne łzawienie, pieczenie, Kaszel - suchy i męczący, nasilający się w nocy i nad ranem, przy braku objawów typowych dla przeziębienia, np. gorączki - to najczęściej objaw alergii wziewnej na roztocze kurzu domowego, ale może też występować wziewnej alergii pyłkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandda5
U mnie dość dużym problemem jest senność i brak koncentracji po lekach, a muszę je brać, bo dolegliwości sa zbyt uciążliwe. Zastanawiam się nad tym lekiem zilola co polecacie. Czytałam, że nie powoduje takiej senności i otumanienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniewna
alergia wziewna jest koszmarna-ten katar, ataki kaszlu i u mnie ciagle czerwone oczy. Juz chyba wolalabym miec alergie pokarmowa. moj brat taka ma i po prostu po zrobieniu testów odstawił to co uczula i ma problem z głowy. a ja to ciagle leki, które niby działaja na objawy alergii ale meczace sa tez skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega alergiczka
wiem o czym piszesz. ja nie umialabym dnia przezyc bez lekow. tylko, ze te leki sa beznadziejne!!! Co z tego, ze pomagaja pozbyc sie objawów alergii jesli same powoduja gorsze skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowalas moze tego nowego leku z innym składnikiem aktywnym, który przede wszystkim nie powoduje senności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska80
jakiego nowego leku? nie slyszałam o zadnych nowosciach a powiem szczerze, ze ja jestem z tych które ciagle musza zmieniac leki bo jakos słabiej działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niektorzy tak maja ze musza zmieniac leki. nie ma tu reguły. rozmawiamy i ziloli-leku który ma inny nowy skladnik aktywny ktory nie powoduje sennosci-skutku ubocznego wiekszosci leków przeciwalergicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkanaście innych tabketek zawiera tę samą substancję czynną. Sama używałam kilku w latach ubiegłych: Contrahist, Cezerę i Xyzal. Ja ślubu z żadnymi producentem nie brałam, biorę te, które są akurat najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i własnie. przede wszystkim to np xyzal jest dostepny na recepte a ja nie nawidze biegac po lekarzach, a po drugie to akurat zilola u mnie jest po 4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×