Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apol

alergia!!!!!!Pomocy!!!!

Polecane posty

mam straszny katar! zapchany nos! nie moge oddychać! biore Zyrtec, Rhinallergy, wącham olejek Olbas. Wcześniej brałam allertec. Nic nie pomaga! Nie wiem już co robić, chce mi się płakać. W nocy nie moge spać bo albo zaczynam się dusić albo cieknie mi woda z nosa! Pomocy, może ktoś ma lepsze sposoby???? W poniedziałek idę do lekarza ale jakoś musze przetrwać weekend. Błagam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z Was nie ma tego problemu? bardzo Was prosze o jakieś rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusek
tez to mialam prze 3 tyg ale nie mialam czasu do lekarza i przeszlo.. :P takze sie w nocy dusilam a nie bralam zadnych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze na katar sienny
bralam loratan-tabletki, cromohexal do oczu i taflen do nosa. Krople do nosa byly fantastyczne, wystarczylo brac 1 raz dziennie tabletke, i jeden raz dziennie krople do nosa. Na poczatku do nosa 2-3 razy dziennie a pozniej jeden raz wystarczylo na 2 dni. Obecnie lekarz przepisal mi te same leki, ale powiedzial ze mam sprobowac tabletki claretine, on sam ma alergie i jak wezmie jeden raz ta dziennie tabletke to nawet nie musi brac kropli. Ja tez zaczelam brac i jak narazie obywam sie bez kropli. Zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wychodz z domu
zmywaj czesto buzie irece, zmien uberanie i posciel,przetrzyj mokra szmata podlogei co sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×