Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mika100

Alfabet Piękna Łódź ul Łagiewnicka laser ipl rumień

Polecane posty

Gość Mika100

Dwa miesiące temu wybrałam się do pięknego salonu kosmetycznego -alfabet piękna wystrój i obsługa wzbudźały zaufanie ...niestety po każdym z zabiegów -laserem ipl moja twarz robiła się coraz bardziej zaczerwieniona z rumienia -równomiernie zaróżowionego o trzymałam wstrętne rozwalone naczynka -plamy . Jak się okazało póżniej w innym skromniejszym salonie estetix w Zgierzu zabieg składał się z czterdziestuparu strzałów z lasera a nie jak w tamtym z ok dziesięciu! Efekt ten jak sie domyślacie jest o wiele lepszy ...ludzie przestańcie się brać za coś oczym nie macie pojęcie ,twarz to nie d... którą mamy zazwyczaj zakrytą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie też zamierzam wybtrac się na laserowe usuwanie naczynek i tak się zastanawiam nad estetix w Zgierzu może Pani napisac cos więcej czy jest zadowolna i czy ogólnie poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika100
Bardźo fachowa obsługa -właśicielka która ma ukończone kilka kursów z laseroterapii nie odwala fuszery tylko tak długo "strzela" żeby zamknąć sieć naczyń tworzących rumień ....czyli miejsce przy miejscu ...po kilu dniach widzę znaczącą poprawę i różnicę w wykonywanym zabiegu -polecam tę panią w Zgierzu . Nie wystarczy mieć laser ale trzeba umieć wykonywać zabiegi. Pamiętaj o filtrze 50 w kremie po zabiegu oraz o preparacie z vit k który obkurcza naczynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepiej swoją twarz powierzyć lekarzowi a nie jakiejś kosmetyczce po kilkugodzinnym kursie. Ja swoje naczynka zamykałam u lekarza i efekt był znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mi powiedzieć po zabiegu człowiek wygląda w miarę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika100
Na samym początku trzeba nadmienić że aby uzyskać dobry efekt należy wykonać od 3-5 zabiegów ...po laserze używać kremu z filtrem 50+ i zabieg wykonywać jesienią lub wiosną .Po zabiegu skóra może być trochę podrażniona należy wówczas pielęgnować ją maskami i kremami z vit k i c . Przerwy pomiędzy zabiegami to 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfabet Piękna
Witam Jesteśmy zszokowani tą opinią. Żadna z Pań przeprowadzających zabiegi w naszym salonie nie skarżyła się na wykonywane zabiegi. Szkoda, że nie doszła do nas informacja, że jest Pani niezadowolona. A może jest to nieuczciwa konkurencja chcąca oczerniać nas w internecie. Czterdzieści strzałów na twarz urządzeniem IPL ? ludzie zastanówcie się co za brednie piszecie przy polu zabiegowym 1 cm na 4 cm 40 strzałów na twarz ??? zwłaszcza, że rumień znajduje się zazwyczaj na policzkach. To co "strzelała" Panią po 5 razy w to samo miejsce ? przecież przy tak przeprowadzonym zabiegu wyszła by Pani z poparzoną twarzą. a rumień nie znika od razu za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po jednym zabiegu , niezbędna jest seria 4 do 6 zabiegów, w zależności od zaawansowania problemu. Proszę więc skończyć z wypisywaniem głupot w internecie na temat zabiegów przeprowadzanych w salonach. Pani jest świetnie zorientowana jak robić zabiegi, jakich kremów używać, no po prostu specjalistka:) i o kursach specjalistycznych z salonu ze Zgierza wie Pani wszystko, a może po prostu sama Pani była na kursie i teraz sieje "Czarny pijar" a to coś czym się brzydzimy. Ale w dobie internetu można napisać wszystko o wszystkich i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfabet Piękna
dodam jeszcze tylko, że po każdej wizycie w naszym salonie oddaje się swoją opinię na temat wizyty i zabiegów a te opinie mówią same za siebie. Poczytajcie sobie na naszej stronie www i na fb. Tam możemy na bieżąco reagować na złośliwe niezgodne z prawdą wpisy. "Całego" internetu przeglądać się nie da. O wpisie powiadomiła nas rozbawiona stała klientka stąd też nasza odpowiedz dopiero po roku czasu od rzekomej wizyty. Zgłoszę również do Kafeterii prośbę o podanie IP z którego poszła ta "ciekawa" opinia na temat naszego salonu. I postaram się ją wyjaśnić, gdyż zależy nam na prawdziwych opiniach. pozdrawiamy i przypominamy iż internet nie zawsze jest dobrym źródłem informacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×