Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość insane

Analiza pierwiastkowa włosa

Polecane posty

Gość insane

Czy może ktoś z was mial robioną taką analizę i może się podzielic wrażeniami.? Zamierzam zrobic sobie takie badanie ale zupełnie nie wiem czy bede potrafila wyciagnać jakieś wnioski z wynikow badania. bardzo proszę o poradę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
chyba wszyscy zajmuja sie tradzikiem :) podbijam w nadziei, ze ktos mial takie badanie wlosa wykonane i cos mi podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
www.biomol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkimm
np. przy niektoych chorobach psychicznych mozesz miec we wlosach duze stezenie niektorych pierwiastkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
badanie u mnie kosztuje 230zl, nie wiem jakie sa koszty pozniejszego leczenia i gdzie kupuje sie te suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
ja jestem z wrocka. nie znam nazwy firmy ale w pon. moge sie dowiedziec;) insane>>> czasem zeby cos wyregulowac wystarczy odpowiednia dieta bez faszerowania sie tabsami, a jesli Twoja firma dolacza rowniez ksiazeczke to tam bedzie wszytsko wypisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
jestem szczupla, stosuje diete niskoweglowodanowa ale od lat mam problemy z rwa kulszowa i lekarze troche mnie olewaja. teraz zaatakowal mnie tradzik i chcialabym cos dowiedziec sie wiecej o swoim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
ponoc dolaczaja dwie ksiazeczki - jedna to wyniki wraz z normami a druga to analiza moich wynikow i wskazania do zastosowanie. czytalam gdzies, o suplementach np. syntetyczny wapn jest zdrowy a jakis inny jest toksyczny. nie wiem czy to nie jest naciaganie ludzi na kupowanie jakichs drogich suplementow. stad dociekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
ja tez mam problemy z pryszczami...:( o ile mi wiadomo to oni moga jakies swoje produkty zaproponowac, ale jesli juz bedziesz wiedziec czego masz za malo badz za duzo to sama mozesz zdecydowac jak to uzupelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
pewnie sie skusze. i tak nic mi innego nie pozostaje. ide do dermatologa normalnie ale to badanie tez zrobie. najwyzej bede niezadowolona. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
moze jutro ktos jeszcze sie wypowie na ten temat. zalezy mi na kims kto to zrobil. :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to analizie podlegaja tylko wlosy niefarbowane wiec jesli kiedykolwiek farbowalyscie wlosy to ta analiza po prostu nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wlosy
ktore odrastaja nie sa farbowane. jak sie zachoduje tzw. odrosty to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
jesli chodzi o farbowane wlosy to by pobrac je do badan trzeba miec odrosty co najmniej 3 cm, wiec bez przesady, farbowane tez maja szanse;) blekitnooka>>> postaram sie wszystko dowiedziec w pon, wczesniej sie nie uda. dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez................
miałam robić sobie takie badanie, ponieważ bardzo wypadają mi włosy a tam gdzie ich nie powinno być są :| poki co badania jeszcze nie robiłam, ale miała je robione moja mała kuzyneczka, która jest chora na autyzm razem z wynikami napisali jej jakich produktów nie powinna jesc i niestety napisali tam prawie wszystko co sie je, co jadalne.. z tych ich zalecen wynikałoby, ze prawie nic jej jesc nie wolno.. albo wolno produkty słabo dostępne.. wiec sama już nie wiem, czy robić to badanie, czy to zupelnie bez sensu.. ona ma prawdopodobnie organizm zatruty rtęcią (zbyt duża ilość leków w malenkości), stąd ten autyzm i może w miare zdrowemu czlowiekowi napisaliby co innego, ale sama nie wiem.. do badan pobierali łyżeczke włosów, które musiały być ucięte przy samej głowie, długość chyba 3 cm ja sie tez martwie, ze ta łyzeczka, to bardzo duzo moich wlosow.. mam je naprawde rzadziutkie i cienkie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna-b
Mnie bardzo interesuje takie badanie we Wrocławiu. Jeśli ktoś się orientuję proszę bardzo o jakieś informacje gdzie mogę je wykonać... jak czegoś nie zrobię to zostanę łysa... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerkry
Jeśli interesuje Cię analiza pierwiastkowa włosa to napisz do mnie właśnie jutro idę na pobranie włosów we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerkry
Tak jestem już po badnaiu czekam na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×