Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bdfgbddgjn

ANTICOL - Opinie

Polecane posty

Gość bdfgbddgjn

Jest ktoś kto brał anticol bądź ktoś z jego bliskich go zażywał? Bardzo proszę o opinie. Z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkjhfdsfg
mój ojciec bral anticol przez ok 2 tygodnie, bo powiedzial ze wiecej nie wezmie bo go od tego brzuch boli(mozliwe ze dlatego, ze nie zrezygnowal z picia calkowicie). ale lekarz powiedzial, ze to niemozliwe zeby od samych tabletek go bolal i ze po prostu ojciec wymyslil to zeby sie wykrecic od brania tabletek.a w trakcie nie powinno sie spozywac alkoholu w ogole, bo moze podzialac jak trucizna, ale glupek nic sobie z tego nie robil, kiedys wypil pare kkieliszkow i zrobil sie caly fioletowy, musial sie polozyc i dopiero za jakis czas mu przeszlo. wiem ze to zabrzmi strasznie, ale szczerze mowiac zaluje ze sie wtedy nie przekrecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala13
witam mój mąż bierze anticol przy pierwszej kuracji nie pil alkoholu przez 2 m.c, napił się i ponownie zaczął brać anticol 1 tabletka dziennie 500mg ale niestety pije na niego alkohol, jak długo tak może pic na tych tabletkach pije już 1 m.c i zażywa je proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozoo
To dziwne bo powinien już dawno nie żyć.Pewnie zamienił tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sczęśćiarz niepijący!!!!!!
Zażywam Anticol już dobre 3 lata! Czuję się po tabletkach dobrze..czasem miewam uczucie zmęczenia,senności. Najważniejsze ,że NIE PIJĘ!!!!!!!!! ANTICOL przepisuje mi lekarz.Biorę tabletkę dziennie! PILNUJE ,ZĘBY NIE ZAPOMNIEĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTICOL
ANTICOL to lek tylko na receptę!!!!!!!!!!!!!!! ok.32 zl 30 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cos daję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że mam problem i nie potrzebuję z tym latać po lekarzach. Lek załatwiłem sobie bez recepty i od przyszłego tygodnia zaczynam kurację. Mam nadzieję, że będzie skuteczny i na dobre odechce mi się sięgać po alko, bo jak do tej pory chlałem bez umiaru co 2-3 dni... Nie zamierzam czekać, aż pojawi się kochająca osoba i dzieci, które będę krzywdzić swoim nałogiem. Inna sprawa, że ciężko o drugą połówkę gdy regularnie się chleje (błędne koło:) Psychoporady i meetingi to nie dla mnie. Poprostu muszę nabrać wstrętu, wyzbyć się złych nawyków, znaleźć sobie inne hobby niż picie. Dam znać jak zadziała. 3majcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy receptę może wypisać lekarz pierwszego kontaktu? Bo mąż podobno był i pani doktor powiedziała że musi iść do psychologa itd. Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkama
Witam mój mąż też ma problemy z alkoholem jak juz trochę po pije to idzie na zastrzyk i bierze anticol ale potrafi już po 2 miesiącach znowu się nachali prawie do nieprzytomności nie chodzi na terapię bo ponoć terapeuta mu powiedział ze jak on przyjdzie raz na 2tygodnie to to nie ma sensu cały czas zastanawiam się czy to prawda .nie może częściej ponieważ pracuje za granicą .tabletki może przepisać lekarz rodzinny ale musi mieć zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Snowden 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Snowden_2016 Historia byłego pracownika CIA i NSA Edwarda Snowdena, który ujawnił prasie ściśle tajne dokumenty, doprowadzając do największego przecieku zastrzeżonych informacji w historii USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelo
Najbardziej śmieszy mnie to z ta erekcja tu hahaha ja żeby nie było mieszkam w us. Nie jestem żadnym miliniorem czy co ale ten anticol to jakaś bzdura totalna w sensie terapii. Ok dzisiaj nie pije to wezmę. Pt nie biore bo pije. Mam 32 l żona włoży do ust to wyjdziesz włożysz dwa palce w gardło No i wiemy. Esperal w dupę i ma terapie. Naprawdę da się żyć z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Tomasz
Tak są problemy z erekcja długo się kochamy z Żoną dochodzę ale po długim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka47
Mam pytanie , czy jak sie bierze Anticol mozna używać duże ilośc***erfum ? Czy mogą zaszkodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka47
Perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki kolor mają tabletki anticol?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×