Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

markotka

Antyperspirant który nie zostawia śladów-ZNALAZŁAM!!!

Polecane posty

Polecam antyperpirant AA PURE, takie białe opakowanie z niebieską nakrętką. Ma bardzo ładny, delikatny zapach i na prawdę nie zostawia sladów. Do tego jest z kompleksem HAIR STOP więc włoski wolniej odrastaja i można go stosować bezpośrednio po depilacji. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:) Bo jestem wielka fanka tych antyperspirantow AA w starych opakowaniach i juz ich chyba nigdzie nie ma i balam sie ze jak cos zmienili to na pewno na gorsze. A tu prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli można wiedzieć, to w jakiej cenie jest ten antyperspirant?I ile godzin działa, bo w tej chwili uzywam antyperspirantu z Vichy i jestem bardzo zadowolona (naprawdę, nawet w czasie upałów miałam suche pachy), no ale Vichy kosztuje 27 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rossmannie kosztuje 8 czy 9 zl, czyli jest tanszy niz stara wersja ale tez ma mniejsza pojemnosc (50 ml zamiast 75)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedecijeroicjojveovje
a dobrze dziala... dosc intesywnie sie poce i nie wiem czy da sobie z tym rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej nowej wersji jeszcze nie probowalam, ale niedlugo bede musiala bo juz konczy mi sie ostatnie opakowanie (jeszcze to stare). I powiem Ci ze jezeli dziala tak jak ta stara wersja, to jest swietny. Ja tez sie bardzo poce wiec musze uzywac tez antidralu (raz w tygodniu, czesciej nie jestem w stanie). I on bardzo ladnie lagodzil podraznienia i dobrze chronil przed poceniem (inne antyperspiranty z antidralem wspoldzialaly o wiele gorzej - i tak sie pocilam). No wiec mam nadzieje ze nowa wersja nie jest gorsza, jesli bedzie inaczej to nie wiem co zrobie bo AA to jedyne co mi pasowalo do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×