Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoli

Apteka Internetowa. Jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Gość MamaPoli

Jak w tytule. Ktoś z was juz kupował na waptece lub dozie w necie? Wydają się spoko, bo ceny mają sporo nizsze niz np. w stacjonarnych. Tak przynajmniej wygląda na ich stronie. A jak z wysyłką i obsługą klienta? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papajka23
Na dozie jest chyba drozej niz w waptece. Ale nie wiem czy teraz czas oczekiwania na przesyłkę nie jest dłuzszy... Na waptece kupowałam wcześniej i było spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak ja zawsze zamawiam na doz pl. i odbieram w aptece obok na osiedlu. Ceny są nizsze niz w aptece stacjonarnej i większa oferta. Jak coś nie jest dostępne to czekam max 1-2 dni. To moja ulubiona apteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trivia12
Ja z kolei już kilka razy zamawiałam na waptece i wszystko było OK. Ceny dużo niższe niż w stacjonarnych, wysyłka jakies kilka dni, bo mają sporo zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MAM POZYTYWNE jak najbardziej, już 4 razy robiłam zakupy w internetowej http://www.aptekarosa.pl/ , w tym kosmetyki i leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papu
Ja kupuję od dawna na waptece i bardzo sobie chwalę. Generalnie mają bardzo niskie ceny leków. Teraz trzeba czekać troszkę dłuzej na realizację zamówienia ale warto, bo w porównaniu z aptekami stacjonarnymi, to cenowo, niebo a ziemia. Przykładowo za Apap 24 tabletki, zapłaciłam 7.70 a na dozie ponad 9 zł. Sporo mozna zaoszczędzić. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wiele rzeczy kupuje taniej, i nigdy jeszcze nikt mnie nie oszukal, żadna przykra sytuacja sie nie wydarzyła. leki tez zamawiam głownie przez strone apteki "Rosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPoli
Zamówiłam sobie na waptece. Wyszła mi bardzo mała suma, a leków jest sporo. Zdecydowanie podjęłam, w sumie, dzięki wam, dobrą decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia981200
Ja mam raczej same dobre doświadczenia jeśli chodzi o kupowanie w necie. Ostatnio odkryłam tanie-leczenie.pl i wychodzi naprawdę przyzwoicie cenowo i praktycznie pod każdym względem. Dla ludzi mieszkających w Łodzi dodatkowym plusem jest to, że zamówienie można odebrać w aptece Kwiaty Polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rónież mam raczej dobre doświadczenie jeśli chodzi o zakupy w sieci,w tym apteki internetowe. Na pewno jest tam taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znoszę czekać na leki/kosmetyki, dlatego chodzę do http://aptekapultusk.pl/ kupować je, też mają całkiem fajną ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPoli
Anna34 - a gdzie kupowałaś, w jakiej aptece internetowej? Ja zdecydowałam się na waptekę i to był strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę zwykłą aptekę nie ufam tym internetowym a poza tym wolę kontakt z farmaceutą bo zawsze mogę się o wszystko wypytać. Od lat mam jedną sprawdzoną http://aptekaswbarbary.pl/, ma również całodobowy dyżur, z którego korzystałam już nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od lat kupuje w stacjonarnej aptece olimpijskiej i od jakiegos czasu korzystam z ich apteki internetowej, tam maja jeszcze tansze leki a odebrac mozna w punkcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaina
Ja kupuję na http://aptekalubelska.pl, bo jestem z Lublina, więc nie dośc, że kupuję taniej, to na dodatek mogę sobie odebrać na luzie zamówione leki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat korzystam z oferty apteki internetowej melissa.pl. często mają bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do innych aptek internetowych o stacjonarnych nie wspominając. Przesyłka dochodzi zwykle szybko, także polecam zapoznanie się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług apteki internetowej www.aptekipodlasie.pl. Zależy mi na czasie i u nich przesyłka jest wysyłana automatycznie po złożeniu zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×