Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isanka

apteki internetowe-jest faktycznie taniej?kupujecie w nich leki?tylko bez recept

Polecane posty

na recepte czy bez?ciekawa jestem czy faktycznie taniej wychodzi po doliczeniu kosztów przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
leki tylk te dostepne bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieZiemniakiWSmalcu
Wychodzi taniej jeśli kupujesz nieco więcej na raz. Większość aptek internetowych ma niższe ceny online niż na półkach, bo koszty sprzedaży w internecie są niższe (jedna osoba potrafi obsłużyć aptekę internetową na pół etatu, a normalnie w aptece potrzeba dwóch magistrów po jednym na zmianę). Taka na przykład Apteka Dla Bliskich w wawie ma swoją stronę http://www.aptekadlabliskich.pl i ceny przy okienku i w internecie są różne. Można nawet zamówić online i odebrać osobiście bez wysyłki i jest tanio i bez dopłaty. A nawet z kosztami wysyłki nie wychodzi drożej, bo sporo aptek powyżej pewnej kwoty wysyła za darmo, warto nabić sobie zakupy na kwotę zwalniającą od wysyłki to się sporo oszczędza - ot pytasz po babciach i dziadkach i jak uzbierasz to zamawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieZiemniakiWSmalcu
Jak zrobisz większe zakupy to się zawsze opłaca - apteki internetowe mają niższe ceny, a powyżej pewnych kwot masz często wysyłkę za darmo - zobacz http://www.aptekadlabliskich.pl na przykład. Na górze banner że od 200 zł gratis wysyłka, nie każda apteka się z tym reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieZiemniakiWSmalcu
Raz człowiek wysyła - nie pokazuje sie, chociaż się naprodukował. Wysyła drugi raz - pojawia się to pierwsze. Paranoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na recpetę także można w niektórych aptekach - jest informacja, że dany lek tylko na receptę i trzeba wpisać dane z recepty, to zrealizuję wtedy. Ale nei wiem, czy trzeba dosłac oryginał, czy wystarczy tylko wstukać te dane - nigdy recepty nie realizowałam w aptece internetowej, ale widziałam, ze można - bo jak zapytałam o jakis lek tpo mi wyskoczyło info, ze to tylko na receptę i pola do wpisania danych z recepty. POlecam aptekę www.doz.pl (dbam o zdrowie) - ma zrzeszonych kilkaset aptek w całej Polsce, wiec mozna zamówić na stronei internetowej, a odebrac osobićie w wybranej przez siebei aptece, z którą współpracują - i wtedy nie dosyć, że masz ceny korzystne, to jeszcze koszt dostawy zero. Adresy aptek są podane na ich stronei internetowej. Co wiecej - w danej aptece - ja wejdziesz z ulicy coś kupić, to będzie drożej niż jak zamówisz przez internet i sobei u nich odbierzesz. Czas realizacji - ja zamówiłam jednego dnia około południa i na drugi dzień po południu dostałam powiadomienie sms, ze już gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno taniej jest w doz, gdy wcześniej zamowisz leki online. Zamawiasz i odbierasz osobiście często już następnego dnia, sama często tak robię, mają placówki nawet w najmniejszych pipidówkach. Są co prawda sporo tańsze apteki online, ale po doliczeniu kosztów przesyłki wychodzi w zasadzie na to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borelka45
tanio jest w Waptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inside23
Jest faktycznie taniej np. podczas promocji wlasnie. Skoro Wapteka takie wprowadzila to sprawdze, bo czasami serio okazje sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie jest tanio bo muszą zarobić na opłacenie spamerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SueS
Ja akurat uwazam,ze jest tanio w tej aptece internetowej, o ktorej mowicie (nie wiem jaki cel ma komentarz powyzej) ale zdecydowanie maja dobre ceny. Sprawdzilem, a nie kupowalem tam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje przez internet zwykle leki i te na recepte. Potem odbieram w najblizszej aptece koło mojego domu. Sprawdzcie na www doz pl o siec aptek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwenka
az z ciekawosci wlazlam na Wapteke...i skonczylo sie zamowieniem...:D masakra:D:D:D ja to umiem przepuscic kase!:D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwetkowa
Wapteka dobra jest - ostatnio tez mi sie obilo to o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje nie dlatego, ze taniej tylko, ze w aptece tych lekow nie ma, a w internetowej sa i moge na drugi dzien odebrac te leki w najblizszej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze tak jest. Czasem lepiej poszukac w okolicy taniej apteki. Apteka http://aptekapultusk.pl/ ma leki na zamowienie(pultusk) i preparaty odchudzajace. Bardzo duzy wybor wszystkiego no i na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuję leków w aptekach internetowych, tylko w stacjonarnych bo mam pewność że są sprawdzone, dobre, oryginalne, nieprzeterminowane. Nigdy nie miałam potrzeby szukać leków które są na receptę i kupować je nielegalnie bez recepty. Jak musze kupić leki to idę do http://aptekaswbarbary.pl/ w Knurowie. Tam mam pewność że kupuję odpowiednie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77
Nie rozumiem tych głosów oczerniających sprzedaż internetową. Czasy, kiedy trzeba było się obawiać kupowania czegokolwiek przez internet, minęły 10 lat temu. Teraz jest to bezpieczne i po prostu korzystne. Ja mam małe dziecko, korzystam www.aptekamini.pl/category/dziecko i interesuje mnie tylko to, że duże kwoty wydawane w zwykłych aptekach, zostają u mnie w portfelu, bo po prostu jest taniej. Nie muszę też wystawać w kolejkach z dzieckiem na ręku, żeby kupić mu worek pieluszek. Jeśli ktoś lubi wygodę i oszczędność, to na moim przykładzie mogę śmiało polecić zakupy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna254
Ja korzystam z Prima24, tak kupuję co jakiś czas żeby zaoszczędzić czas jak nie potrzebuję czegoś już, teraz, natychmiast. Moim zdaniem wychodzi porównywalnie, albo i taniej - zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę wyłącznie do apteki stacjonarnej: www.aptekacodzienna.pl . Czuję się tam o wile bardziej pewnie. A lekarstwa są tanie i przynajmniej z pewnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zdecydowanie taniej. Ja kupuje regularnie w aptece internetowej kosmetyki Vichy i witaminy z luteiną. Moja sprawdzona pateka to ta http://www.aptekawarszawa.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jest taniej. Różnice sięgają nawet 100%. Ja od kilku miesięcy korzystam z apteki Melissa i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
jest taniej, ale oplaca sie przy darmowej wysylce, inaczej koszty czesto sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taniej i to dużo, można naprawdę pozytywnie się zdziwić, zwłaszcza jaj się kupuje też kosmetyki. Ja od dłuższego czasu zamawiam w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje lekarstwa taniej tylko w aptece www.aptekacodzienna.pl to apteka stacjonarna ale jest ich sporo w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię zakupy w Centrum Amis i jestem zachwycona! o wiele tańsze produkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję różne leki i suplementy u http://aptekipodlasie.pl/ tam mają bardzo atrakcyjne ceny, opłaca się korzystać z ich oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegos czasu zaczelam kupowal u www.strefalekow.pl bo jest po prostu wygodniej, osobiście mogę śmiało polecic te metode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest faktycznie taniej, bo jednak taka apteka nie musi mieć swojego punktu itp. Osobiście w temacie aptek internetowych mogę śmiało polecic firme www.strefalekow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek111
Jest taniej, wygodniej, i nie trzeba stać w kolejkach jak w aptece stacjonarnej! Polecam http://aptekalubelska.pl, dużo nowości i częste promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×