Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nissa

Aqua Femin

Polecane posty

Gość nissa

zużyłam 3 opakowania tego preparatu ( nawet w powójnej dawce 2x2 tabl.) i nie widze żadnego efektu! Brzuch przed miesiaczka wielki jak byl tak jest , piersi obrzmaiłe , bolesne - jak przed kuracja, ogólnie żadnej ulgi ( oprócz lżejszego portfela). Jesli ktos zna jakies przeparaty bez recepty na pozbywanie sie wody przed m-czka, to prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez to badziewie
wcale nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Używam herbatki Slim Figura System, II Fazę Oczyszczanie. Też niby ma odwadniac ale raczej kiepsko działa. To kwestia hormonów, organizm przed miesiaczką zatrzymuję wodę by mogła wystąpic miesiaczka, tego raczej się nie przeskoczy. Raczej te herbatki i tableki mogą pomóc na początku cyklu lub przy odchudzaniu gdy chcemy się poczuc lżejsze i szczuplejsze. Nie ma co liczyc na jakiś trwały i spektakularny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akfa-kfakfa
Wzięłam dziś już drugą tabletkę tego badziewia i od paru godzin nie byłam wcale w wc. 30 złotych w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
Dziewczyny pomóżcie :) Jak prawidłowo zażywać ten aqua femin? Biore tabletki antykoncepcyjne cykl trwa 28 dni. Druga faza cyklu czyli zaczynam brac AF w drugim tygodniu brania tabl.anty. <tak> a w trakcie trwania okresu też je mam brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętni pisać na meila
Wyślę zainteresowanej osobie Aqua Femin, z 60 kapsułek zostało mi 55. Nie mogę go brać. Produkt jest ważny do 2015r. Cena do negocjacji, ale w przybliżeniu ok 20 zł, ponieważ kupiłam za 35. Mój e-mail justyna-b22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też to kupiłam i zobaczymy mam problemy z zatrzymywaniem się wody odkąd pamiętam, jeszcze jest jakieś hydrominium albo furosemid na receptę , ostatnio zjadałam dużo cukinii młodej do sałatki i miałam częstsze wizyty w wc bo ma sporo potasu , zielona pietruszka i pokrzywa dzialają słabo.Może znacie jeszcze jakieś inne sposoby i prparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie działa UTRIX-to tabletki z korzenia pokrzywy. Działają moczopednie i schodzi po nich opuchlizna. No i wazne są naturalne i nie truja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiagiść
Polecam wodę JAN. Działa BARDZO moczopędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam prawie z aqua femin zaraz w pierwszy dzień często do toalety chodziłam bardzo mi się chcialo pić na wieczór biegunka na mnie działa jak powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Bryndzka
w moim przypadku aqua femin nie przyniosło zadowalających wyników, przełomowy moment nastąpił kiedy zaczęłam stosować african mango http://tabletkiodchudzajace.info które w moim przypadku okazało się na tyle skuteczne, że w przeciągu 3 miesięcy schudłam 16kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki jako dodatek są ok, ale polecam brać z głową. Ja osobiście wolę np. nagrania hipnotyczne http://hipnosencja.pl Które w moim przypadku okazały się bardzo pomocne. Poczytajcie sobie prezentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z hipnosencją super mi wyszło. Schudłam jakies 15 kilo w okresie 4 miesięcy. To jest naprawdę szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka waga jest dobra, a właściwie taka ilość jest dobra. Nie wolno za szybko przesadzać, bo wtedy będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz się odchudzać szybciej, to będzie na 100% efekt jojo, dlatego lepiej sobie odpuść. Można schudnąć i 15 kilo w miesiąc, ale to głównie mięsnie polecą, a jak nie będzie mięsni, to nie będzie co miało spalać tłuszczu. Dlatego głupie dziewczyny chca się odchudzać szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nagraniami hipnotycznymi odsłuchiwanymi regularnie w rok schudłam 20 kilo. To mało czy dużo? Zmieniłam się naprawdę bardzo i co najważniejsze to nie mam ani żadnych problemów ani osłabnięć ani braku motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich tabsów jak Aqua Femin są tysiące. Podejrzewam, że większość to placebo, ale jak komuś pomaga, to ok. Ja tam wolę świadomie się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placebo też czasem dobre, ale fakt, warto być świadomym i wiedzieć od czego się naprawdę chudnie, a co tylko może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×