Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Atopowe zapalenie skóry

Polecane posty

Gość gość

AZS dręczy mnie już ponad pół roku(tylko na skórze głowy).Lekarze rozkładają ręce twierdząc,że tego nie da się pozbyć na stałe itd. zalecił specjalny szapmon itd.,ale nie działa. Do osób które się z tym paskudztwem zmagają: czy macie jakies domowe sposoby na złagodzenie tej dolegliwości? jakies rady? cokolwiek? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja skóra na głowie jest przesuszona, masz jakaś alergię na kosmetyki, farbujesz włosy? Może to być tez alergia pokarmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farbuje od wielu lat włosy średnio 6-7 razy na rok-ostatni raz miało to miejsce w polowie sierpnia. alergii nie mam żadnych.co do pokarmow to w zasadzie nie zaczęłam nagle jesc czegos 'nowego,innego' Kupiłam t-gel szampon,uzywam od około 2 tygodni i uważam,że jest jeszcze gorzej niż było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde,ręce mi opadają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mediderm do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinia
spróbuj Dermaveelu, to jedna z lepszych maści z jaką miałam do czynienia, nowość - mocniejsze niż emolient, zdrowsze niż steryd. Wydajna, możesz na próbę kupić małą tubkę. Bardzo dobrze nawilża i łagodzi stan zapalny. I to koszmarne swędzenie. Spróbuj smarować. A do mycia głowy może szampon dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja też mam atopowe zapalenie skóry. Niestety tutaj wchodzi w grę tylko no dobra pielęgnacja skóry chyba, ja powiem szczerze nie poradziłabym sobie gdyby nie dobrze dobrane kosmetyki. Używam tych z atopis.pl, one są fajne. Najważniejsze, że dobrze dostosowane do skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulkaMyszkowska
A próbowałaś preparatu stopból? Sama zmagam się z atopowym zapaleniem skóry i co gorsza moja córcia odziedziczyła po mnie skłonność do atopii i szczerze Ci powiem, że ten środek jest naprawdę skuteczny. Świąd przechodzi, skóra przestaje być sucha, naprawdę szybko poczujesz ulgę przy jego stosowaniu. Preparat zamawiam ze strony https://stopbol.pl/ i robię od razu większe zamówienia, ponieważ zwalcza różne bóle z jakimi ma się do czynienia na co dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja się zmagam od wielu lat z AZS i ukojenie przynosi dobra, systematyczna pielęgnacja 🙂 ja używam kosmetyków z serii Atopis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna

Chwalę bardzo kosmetyki Essenz – są naturalne i bardzo dobrze działają na moją skóre. A że mam AZS to widzę ze po tym serum mam mniejsze zaczerwienienia no i skóra jest bardziej nawilżona. Także ja jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzkata

Znacie atoperal? Kiedyś jak synek miał mocne zaostrzenie azs i każda kąpiel to był płacz, wrzask a mi się już samej chciało płakać opowiedziałam o problemie koleżance a ona właśnie atopral mi podpowiedziała, kupilam krochmal do kapiei i emulsję do smarowania, działają genialnie, teraz kąpiel to przyjemność i dla małego i dla mnie bo nie ma krzyków i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

Ja sama mam atopowe zapalnie i trochę się złagodziłam przede wszystkim nawilżaj skore od wewnątrz pije dużo wody, ale tez zabezpieczam skore na zewnątrz i tutaj najlepiej sprawdziły się kosmetyki atoperal krem i emulsja. Świetnie nawilża i koi skórę. Łagodzi objawy i eliminuje nieprzyjemny świąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

A mnie a atopie rewelacyjnie sprawdzily sie kosmetyki atoperal, mam emulsje krem, a moje dzieciaki inne produkty z serii wlasnie baby. Kosmetyki sa bardzo deliktatne, nawilzaja mocno skore i po ich uzyciu schodzi podraznienie i skora jest jakby ukojona i zabezpieczona taka cienka warsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

U nas w domu stosujemy te same kosmetyki co Kamila, bardzo dobrze się sprawdzają u mnie i mojego chłopaka bo obydwoje mamy wrażliwą skórę. Dla mnie dużym plusem jest to że jest dostępny w dużym opakowaniu i korzystamy obydwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Ja sama nie mam atopowego zapalenia skóry głowy, jednakże mam koleżankę z tym problemem. Nie wiem jak bardzo u Ciebie jest problem nasilony, ale na pewno można spróbować dobrać jakiś szampon leczniczy. Ja zamawiałam koleżance szampon z allegro (ona sama nie ma konta) to wybrałyśmy Healsporin (od Hermz chyba - opinie internautów były bardzo dobre) i z tego co mówiła to bardzo jej pomógł. Nie wiem czy działa on na wszystkie przypadki czy nie, spróbowac warto. Na allegro powinno być kilka ofert, można sobie wybrać na pewno.

Trzymaj się i liczę, że pomogłam i szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam serie MED  kosmetyków włosowych od Wax Pilomax. Delikatnie myją, pielęgnują i łagodzą podrażnioną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×