Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajka...............

AVON Naturals - soja i trawa cytrynowa - seria do cery mieszanej

Polecane posty

Gość pytajka...............

dobra jest? szczególnie chodzi mi o krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
Nikt nie odpowie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
Bardzo Was proszę o opinie, bo teraz te kosmetyki są w promocyjnych cenach i nie wiem czy zmówić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_12345
Jeżeli chodzi o krem to moim zdaniem jest REWELACYJNY!!! Naprawdę warto go kupić, sama koncze już drugie opakowanie i naprawde widać efekty. Największym atutem jest chyba to, że twarz w ogóle nie błyszczy się i wygląda bardzo pięknie. To bardzo dobry krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
Naprawdę cera się nie błyszczy????? właśnie o to najbardziej sie martwiłam a bardzo masz przetłuszczającą się cerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_12345
no cóż, moja cera do najłatwiejszych nie należy i przetestowałam już mnóstwo różnych kremów z lepszym lub gorszym rezultatem. tak jak już powiedziałam, dla mnie ten krem jest super bo po kilkunastu dniach używania nawet moja koleżanka zauważyła, że cera nie błyszczy i dopytywała się jak to zrobiłam...:) Kupuj bez wahania. WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
magdalenko dzięki za odpowiedź:) tylko ostatnie pytanie: ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_12345
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
Czyli nie jesteś nastolatką. Ja jestem trochę starsza, ale tylko troszkę więc dla mnie też powinien być dobry:) Jeszcze raz dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
ja miałam tonik i żel, na krem jakoś nie mogę się zdecydować. ale żel i tonik są dobre, naprawdę. bo moja cera tez nie jest z gatunku tych "łatwych" :o a lat mam juz 26 (27 prawie :( ) wiec raczej już mam nieroeformowalną skórę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
avanta wielkie dzięki za Twoją wypowiedź:) ja już niedługo skończę 28 lat i dlatego tak się wahałam z tym kremem, bo też chciałam zamówić tylko żel i tonik, ale jednak po tym co napisała magdalenka kupuję go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
avanta, a może napisać czy po tym żelu nie miałaś uczucia ściągnięcia i pieczenia skóry? aha i czy ten tonik ma w swoim składzie alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
po żelu nie czułam żadnego ściągania, a tonik chyba ma alkohol w sobie, ale głowy nie daję za to. ale powiem Ci, ze nie odczuwałam żadnego dyskomfortu przy stosowaniu go, a mam skórę tłustą, ale z tendencja do przesuszania i ten tonik był dla mnie bardzo dobry, teraz mam nivea, ale chyba jak go skończę to wrócę do tej soji, bo żel to ciągle stosuję i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............
A mnie się właśnie kończy seria NIVEA (niebieska) żel i tonik:) i chciałam czegoś innego. No właśnie mam ten sam problem z przesuszaniem się cery szczególnie na policzkach w okolicy nosa, ale skoro Ty też i mimo wszystko chwalisz sobie te kosmetyki to jak najbardziej wypróbuję tę serię. Mam nadzieję, że na nas ten krem też się sprawdzi. Wielkie dzięki za odpowiedź:) Aha, widziałam też nowość z tej serii - maseczkę detoksykująco-oczyszczającą również w promocyjnej cenie więc ją też zamówię sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
oo, maseczka może byc fajna :) ale ja z kremem eksperymentować mimo wsyztsko nie będę, na razie tetsuję effaclar i jest dobrze :) ale tonik i zel sie sprawdziły :) a nivea to mam teraz tonik matujący, w takiej zielonkawej butelce, jakaś nowość, też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkaaa
ja tez jestem ciekawa tego kremu i zamówiłam go sobie. Moja cera jest wymagająca wiec zobaczymy jak bedzie. Ale dostawa dopiero 23/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×