Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandruśśśśśśka;13

badanie neurologiczne jak wygląda?

Polecane posty

Gość sandruśśśśśśka;13

w przyszłym tyg.mam się zgłosić na badanie neurologiczne, czego mam się spodziewać? czy to boli? nigdy czegoś takeigo nie miałam, mam 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neurolog bada odruchy. Mi kazał stać na jednej nodze z zamkniętymi oczami, stukał w kolana młoteczkiem, nakłuwał wykałaczką delikatnie gołe stopy. I jakieś tam badanie wzroku. Nie pamiętam już dokładnie. Miałam to badanie po zapaleniu opon mózgowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruśśśśśśka;13
czyli będę musiała się całkiem rozebrać? to nakłuwanie stóp bolało? gdzie dokładnie kłuł? ile miałaś lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wtedy jakieś 24 lata. To było kilka lat temu. Ściągałam tylko skarpety i podwijałam spodnie do kolan. Nakłuwanie stóp nie bolało :) Przyłożył tylko wykałaczkę i przesunął nią po stopie sprawdzając odruchy bezwarunkowe czyli czy odsunę nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruśśśśśśka;13
dzięki :) to myślisz że też tak będzie? tak wogóle to nie wiem dlaczego mam mieć takie badanie, jestem w I gim i wychowawczyni powiedziała że mam iść na badanie bo jakieś pismo przyszło z poradni i jak najszybciej mam to zrobić. Rozumiem że się tak ubrać na badanie żeby łatwo podwinąć nogawki a skarpety to już obojętnie jakie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, to nie boli. Znajdź sobie dobrego i polecanego specjalistę i wszystko będzie dobrze. Polecam skontaktować się z tym lekarzem http://neurologprzygodzice.pl. Bardzo doświadczony i doskonale zna się na swojej dziedzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że z depresją nie ma co zwlekać, co próbować sobie samemu pomóc, tylko trzeba udać się do specjalisty homeopaty. Ja chodziłam na terapię do specjalisty w medycynie naturalnej mi bardzo pomógł. Potrafił ze mną rozmawiać, potajemnie polecił mi kupić kropelki z konopii CBD + CBDa 6%. Wiedział jaką metodą terapii mi pomóc, jak ze mną pracować i co polecić. Teraz mi pomogło, od 3 tygodni nie mam lęków, terapie skończyłam. Ale wiem, że jakby cokolwiek zaczęło się znowu dziać to nie będę zwlekać tylko będę szła do specjalisty. Te same kropelki które on mi zapisał można dostać tutaj (sprawdziłam, najtańsza wysyłka) www.konopiafarmacja.pl , mam nadzieje, że nie odbierzecie tego jako reklamę.. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×