Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Badanie u lekarza medycyny pracy :(

Polecane posty

Gość gość

W piątek muszę iść na badania wstępne do lekarza medycyny pracy i niestety trochę się o tym naczytałam w internecie Czy to prawda, że trzeba obowiązkowo zdjąć stanik podczas takiego badania i przez cały czas być tylko w majtkach czy mogę odmówić zdjęcia go? Jeśli bym odmówiła to lekarz może mi nie wystawić pozytywnej opinii? Jeszcze czytałam, że taki lekarz niby może nagle pacjentce majtki ściągnąć, żeby zbadać kręgosłup i stoi ona naga Trochę mnie to zaniepokoiło, bo nie wyobrażam sobie takiego czegoś. Miał ktoś może doświadczenia z takim badaniem i może powiedzieć jak to u niego wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nikt nie był u takiego lekarza? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja sobie robisz? naprawdę wierzysz w takie bzdury? :o bylam u takiego lekarza ze 3 razy, normalna wizyta, jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego mam sobie jaja robić ? Po prostu mnie to zaniepokoiło i chciałam się zapytać o to na forum. Nie wydaje mi się, żeby te wypowiedzi, które czytałam były zmyślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania zależą od stanowiska pracy jeżeli to jest praca biurowa, to żadnych nadzwyczajnych badań mieć nie będziesz zwykły wywiad najczęściej ewentualnie podstawowe badania krwi zależy też od przychodni i lekarza jeżeli będziesz pracowała na komputerze, to dodatkowo dostaniesz skierowanie do okulisty jeżeli to ma być wymagająca praca fizyczna, to pewnie badania są dokładniejsze, ale ja nic o tym nie wiem generalnie to jest zwykła wizyta, byłam już wiele razy u różnych lekarzy i nigdy nie musiałam się rozbierać, chyba raz mnie osłuchiwał lekarz, ale miałam na sobie stanik i koszulkę, parę razy mierzyli mi ciśnienie, chyba raz dostałam skierowanie na rentgen płuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz miałam krępujące badanie przez lekarza medycyny pracy, ale to już było badanie okresowe lekarz przyjechał do naszego biura, badanie odbywało się w jednej z salek konferencyjnych pracownicy przychodzili działami i czekali na korytarzu w kolejce na swoją kolejkę a w środku lekarz badał piersi wszystkim paniom, sprawdzał, czy nie mają guzków co dowcipniejszym kolegom z pracy bardzo się ten pomysł podobał i podglądali panie przez dziurkę od klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susa1
I tak rodzą się głupkowate pytania. Możliwe, ze ktoś trafił na zboczka, ale tam pracują normalni lekarze i tak jak post powyżej tłumaczy są to rutynowe badania I owszem zdarzyła mi się lekarka badająca moje piersi - no do tego trzeba zdjąć biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to czy jeśli odmówię badania piersi to lekarz może mi nie wystawić pozytywnej opinii? Muszę zrobić te badania na 3-miesięczne praktyki w biurze więc nie wydaję mi się, że badanie piersi jest konieczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susa1
To lekarz decyduje jakie zrobi Tobie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się pytam czy mogę odmówić takiego badania? A jak odmówię to czy mi wystawi negatywną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fragment rozmowy z czatu na stronie Uwagi: ~emilka: Mam pytanie, czy idąc na badania do poradni medycyny pracy lekarz ma prawo badać piersi?? Rzecznik_Praw_Pacjentow: Lekarz medycyny pracy ma obowiązek zbadać pacjenta pod kątem przydatności do pracy. Tym samym jeżeli pacjent zgłasza dolegliwości ze strony piersi, powinien zgłosić się do ginekologa, a nie lekarza med. pracy. Więc miałam rację i lekarz med. pracy nie ma prawa robić takich badań, jeśli pacjentka nie wyrazi na nie chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska idziesz na 3 miechy do pracy a rabanu robisz jak bys na wojne szła myślisz ze jemu twoje cycki tak sie spodobaja ze az bedzie ich chcial macac a nawet jesli to nie twoje pierwsze widzial .chyba nie rodzilas bo takich glupich pytan bys nie zadawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś mam czy mu się spodobają czy nie! Po prostu chciałam się dowiedzieć czy taki lekarz może wykonywać takie badanie, ale już wiem, że nie. Nie mam zamiaru się rozbierać przed obcą osobą jeśli nie ma ku temu żadnych powodów i nie obchodzi mnie ile gołych osób taki lekarz już w życiu widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w prywatnym centrum medycznym Ultramedic (http://ultramedic.com.pl/) w Bielsko-Białej jest poradnia medycyny pracy w której orzekana jest zdolność do pracy, lub rozpoznanie i ocena zaawansowania chorób zawodowych. Jak ci zależy na czasie i na szybkości wykonanych badań to jedź właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak ci zależy na czasie i na szybkości wykonanych badań to jedź właśnie tam." -Badania lekarskie u lekarza medycyny pracy, kandydat do pracy robi na podstawie skierowania wystawionego przez zakład pracy i u lekarza z którym zakład pracy ma podpisaną umowę, a nie gdziekolwiek. Takie są przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulkaq
Jak nie wiesz jak to wygląda to popytaj lub poczytaj na odpowiednich stronach www jak np. na tej http://www.acz.pl/medycyna-pracy/oferta-dla-firm. Wszystkiego się dowiesz i może akurat przypadnie Ci do gustu jakaś przychodnia :) Ja jestem z Wrocka i powiem jedno: medycyna pracy Wrocław :) to jest właśnie to:) Miło, fajnie, szybko i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta w poradni medycyny pracy to jest normalna wizyta u lekarza. nic strasznego. jeśli chcesz miec pewność to idź do sprawdzonego lekarza, np do www.pco-poznan.pl - tam wizyty sa w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam badania w http://medycynapracybielsko.pl/ do pracy i nie miałam takich akcji jak autorka wątku. Wydaje mi się to mocno podejrzane... myślę, że to kwestia lekarza i jego profesjonalizmu. U mnie obyło się bez problemów: rzetelnie i normalnie przeprowadzone badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak musze albo kierują mnie z pracy to zawsze idę do przychodni http://ledanlodz.pl/ . Bardzomiła obsługa i mozna naprawdę szybko i bezproblemowa wszystko załatwić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafkis222
Ja badania zawszę robie u doktora Banasiuka w Luboniu. Jest bardzo dobrym lekarzem, szybko można wyznaczyć do niego wizytę i jest na prawdę przemiłym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam niedawno u lekarza medycyny pracy, dokładnie tutaj tak jak osoba powyżej www.medycynapracybielsko.pl Badania przebiegły sprawnie, lekarz konkretny, pełny profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić swojego www.centrummedyczne.com.pl tam będziesz miała dokładne info, nr.tel oraz lokalizacje. W gruncie rzeczy jest tam dwóch, bardzo dobrych lekarzy i do którego by nie poszedł, powinnaś być zadowolona z przeprowadzonych badań, ja zawsze byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług lekarza medycyny pracy w www.medis.pl. Można szybko załatwić badania do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję korzystać z usług lekarza medycyny pracy w medis załatwiłam sprawę u nich szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam świetnego lekarza medycyny pracy w www.tcmed.pl , bardzo polecam, już nie raz u niego byłam, za każdym razem bardzo uprzejmy i konkretny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem takie pytanie u Lekarza
mam 45 lat, jestem facetem, mnie kiedyś Pani Dermatolog (taka koło 50-tki, całkiem niezła) zapytała (po dokładnych ogledzinach członka przy których mi mocno stanął) kiedy był ostatni kontakt, a na odpowiedż że jakieś 8 m-cy temu, to zapytała jak często się Onanizuję ! odpowiedziałem że 3-4 razy tygodniowo, a Ona na to czy normalnie dłonią, czy używam jakich innych Technik ! Odpowiedziałem, że robię to tak, jakbym był w Kobiecie, robię z dłoni pochwę i poruszam się w niej.... z usmiechem odpowiedział że to dobrze, bo spermy nie mozna gromadzić za długo, bo to szkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzwiedzionymocnowczoraj
lekarz medycyny pracy musi wszystko sprawdzic postawę-kręgosłup, ja musiałem zdjąć majtki, rozciągnąć pośladki i pochylic się bardzo nisko stojąc tyłem do Pani doktor (ja 33 lata, ona koło 40-tki),potem obejrzała mi jądra i małego, kazała nawet sciagnąc napletek, - zdązył mi juz wtedy mocno stanąć, po badaniu powiedziała z usmiechem że całkiem nieźle tam na dole u mnie, spiekłem potęznego raka , zmykałem bardzo szybko stamtąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty na stanowisko jakiegoś "zapładniacza" startujesz, że tak dokładnie cię badają ? Niezłe badanie kręgosłupa do którego trzeba wypiąć tyłek. Dobrze, że spermy nie musiałeś oddać. Niektóre lekarki jak widać potrafią się nieźle zabawiać pod pretekstem badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chodzę do www.tcmed.pl , lubię tamtejszego lekarza medycyny pracy. Mają również innych, bardzo rzetelnych lekarzy, pełna ich lista widnieje na stronie, warto zajrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×