Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez instrukcji

balsam do włosów

Polecane posty

Gość bez instrukcji

kupilam balsam do wlosow aloesowy zwykly Family, tyle ze tam nie ma instrukcji, czy sie go splukuje czy nie, jak to jest z balsamami? prosze osoby znajace sie na rzeczy o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez instrukcji
dziekuje, bo ja juz sie sklanialam, ze tylko sie naklada, skoro nie nic napisanego o splukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:) na 100% sie splukuje bo one nie sa takie lekkie jak odzywki i bardzo obciazaja wlosy, tylko ze balsamy trzeba troszke potrzymac ale to tez zalezy, ja np ostatnio kupilam sobie taki co tak jak odzywke od razu po nalozeniu moge splukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez instrukcji
to ja kompletnie nieswiadoma, zawsze myslalam, ze to odzywki sa mocniejsze i to je trzeba splukiwac, a ze balsamy wlasnie nie obciazaja, no ale teraz juz wiem :) a skoro nie ma zadnej istrukcji to najlepiej ile trzymac na wlosach? i bezposrednio po umyciu czy po wytarciu wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys tak myslalam:) radzilabym najpierw przetrzec recznikiem, nalozyc no i nie wiem:) moze potrzymaj okolo 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.................
Nie prawda nie wszystkie balsamy się spłukuje! Z NIVEA balsamu do włosów prostych i kręconych się nie spłukuje z SANSILKA też się nie spłukuje. Poszukaj na stronie internetowej tej firmy informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez instrukcji
dziekuje, chyba zrbie tak, jak radzi mniam :-) zawsze lepiej niepotrzenie splukac niz niepotrzebnie obciazyc wlosy... chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieraz tez nie splukiwalam ale potem na maxa zalowalam, wlosy sa na maxa przetluszczone wiec nie radze zostawiac, potrzymac z 5 min albo dluzej i splukac, ale jezeli wolalabys zostawic na glowie to chociaz nie nakladaj go u nasady bo beda strasznie przetluszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez instrukcji
ja mam wlosy cienkie i delikatne, wiec dodatkowo dlatego chyba lepiej splukac. a swoja droga - widac niska cena idzie w parze z brakiem precyzji, bo jak moze nie byc sposobu uzycia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jezeli nie ma instrukcji to naprawde lepiej splukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez instrukcji
dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić ofertę sklepu Twoja Uroda 24 (www.TwojaUroda24.pl). Znajdziesz tam duży wybór salonowych kosmetyków w naprawdę niskich cenach. Szczególnie warto polecenia jest np. farba Loreal czy serum Matrix. Mają też kosmetyki Wella, Goldwell, Londa i innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o balsamy do włosów, to miałam ich chyba ze 100... z czego tylko 1 się nie spłukiwało. Ale faktycznie balsam zawsze lepiej porządnie wypłukać i nie nakładać u nasady włosów. najlepiej od połowy po same końcówki. Ja teraz używam balsamu do włosów kręconych z VitalDerm i jestem mega zadowolona. można go kupić w aptekach lub wygodniej przez internat w drogerii zyj zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoja sprawa z tym balsamem ale dalaczego zaraz uwazasz ze musisz zakladac temat na ten temat czy to takie trudne samemu wymyslic 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamy do włosów są różne jedne się spłukuje a drugie nie. Ja bardzo lubię te balsamy- ale te co się spłukuje. Mam przetłuszczające się włosy i one nie powodują nadmiernego przetłuszczania, na pewno nie natłuszczają skory głowy, a włosy świetnie się rozczesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamy do włosów są różne jedne się spłukuje a drugie nie. Ja bardzo lubię te balsamy- ale te co się spłukuje. Mam przetłuszczające się włosy i one nie powodują nadmiernego przetłuszczania, na pewno nie natłuszczają skory głowy, a włosy świetnie się rozczesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje fajny balsam na stronie skarbiec-natury, nazywa się Turecki Hammam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×