Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balsamowiczka

Balsam - potrzebuje porady !!

Polecane posty

Gość balsamowiczka

Słuchajcie mam problemy ze skora - nie jest ona gładaka tak jak zazwyczaj bywa:) ...chodzi o to ze wyglada jakbym miała cały czas "gęsią skore' (taka szorsta ...rozumiecie) a w dodatku jest bardzo sucha. Stostowałam juz wiele balsamow ale nie moge znaleźć zadnego naprawde dobrego ktory nietylko mocno nawilzy ale tez wygładzi moja skore....moze wy znacie jakies takie cudo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo, posmaruje sie balsamem a po 15 minutach skora nadal sucha. Dla mnie najlepsza jest nivea soft-to najlepszy krem do ciala, moja skora go wrecz pije i pozostawia na skorze delikatny film a skora tak szybko nie wysusza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamowiczka
tez go stostowałam - faktycznie jako nawilzacz jest dobry - ale ja potrzebuje jeszcze czegos co wygładzi/złuszczy moja skore ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba nie ma rady peeling!!najlepiej jakis zel pod prysznic peelingujacy, ktory delikatnie zluszczy naskorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka
polecam środziemnomorski krem do ciała z oliwką z serii SPA 200ml,27,9zł(kat.13,str.76) *znakomicie nawilża skórę *sprawia,że ciało jest idealnie gładkie *zawiera mikrogranulki z oliwą z oliwek *bogaty w cenne składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
a ja polecam mleczko z garniera to czerwone (ale w butli , w sloiczku jest bleee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizna
Jak dla mnie nie ma lepszego peelingu niż Lirene z Erisa (ok 12 zl). To jest peeling pod prysznic.Ma grube ziarenka i dlatego naprawdę super wygładza skórę bo tez miałam problemy z taka właśnie "gęsią skórką". Podobno pomaga zwalczać cellulit ale tego akurat nie zauważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo asia
tez polecam czerwona butle z garniera,dodatkowo mozesz sobie z odrobina witaminy A w plynie,dostaniesz w aptece,jest w malej buteleczce kosztuje ok 6 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam balsam z Garniera ten czerwony, i jest do kitu:( tzn. pomogl na pare godzin, ale pozniej bylo to samo, czyli sucha luszczaca sie skora...wiec nie bylo zadnego dluzszego efektu. Teraz mam JOGURT DO CIALA z DaX Cosmetics z serii Perfecta Body i musze powiedziec ze jest rewelacyjny!!!:D cudnie pachnie migdalami, cena ok13zl. a skora....mmmmmiodzio:D polecam!! aha...dziewczyny, pamietajcie, ze zanim siegniecie po srodki do uzytku zewnetrznego (wszelkie kosmetyki), to KONIECZNIE zacznijcie regenerowac skore od wewnatrz!!!!!! Bierzcie 1-2 razy dziennie wit.A+E i pijcie duuzo wody mineralnej niegazowanej:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...co do peelidngu;): mam z tej samej serii i filmry czyli Dax Cosmetix Malinowy kisiel peelingujacy do ciala:D rowniez rewelacyjny i polecam! jest z mineralami i swietnie \"czysci\" cialko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spot_ka
miałam dokładnie to samo:( od miesiaca myje sie codziennie myjka, tzn. pocieram mocno ciało podczas mycia i nie uwiezysz ale uda sa gladziutkie jak...no i oczywiscie raz w tygodniu pilling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulusia
polecam: do wygładzenia - dove body silk do super nawilżenia - czerwony garnier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
peeling anjpierw-ja uzywam Ziaji antycellulit-fajny i super pachnie i niedrogi-używam go jako peeling a nie antycellulit... I krem Johnson&johnson a zakręcanym pudełku-delikatny, niechemiczny,niedrogi-suppppper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony Garniera - rewelacja. A do tego krem do rąk z tej serii, też jest fantastyczny. Jeśli chodzi o peeling, to najlepszy był żel pod prysznic z peelingiem Nivei w tubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
ja polecam aa masło kakaowe do ciała z serii do skóry wrażliwej POPROSTU CUDO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie tak
tez miałam szorstka skóre, na pośladkach i na nogach. regularny peeling z kawy mielonej, nawilżający żel pod prysznic, oliwka z johsonna i balsam ( teraz mam nivea ryz i lotos).i problem zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaa
balsam do ciała z johnson dobrze nawilza ale zapach mi sie nie podoba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×