Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinkaaaaaaaaaaa

bardzo wrażliwa i sucha skóra!! POMOCY! czego mam używać???

Polecane posty

Gość alinkaaaaaaaaaaa

czesc dziewczyny, pisze tutaj na kafe bo juz sama nie wiem co ze soba zrobic. jestem zalamana z powodu swojej skory! jest tak wrazliwa, sucha ze juz nie wiem czego uzywac, do mycia ciala i twarzy, jakich kremow! czy mozecie mi cos polecic?????? mam juz dosc uzywania kremow z pzrypadku i ciagle dostawac uczulenia!!! i mam jeszcze inne pyanie, a mianowicie czy jest mozliwe wzmocnienie skory w jakis sposob??? np jakimis tabletkami????? zeby stala sie normalna? bo jak pomysle ze cale zycie bede sie tak meczyc... juz strcilam wszystkie sily, do dermatologow juz nie chodze bo ciagle eksperemyntowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci plecam do mycia twarzy mydełko OILATUM, to mydelko kupisz w aptece kosztuje ok 25 zl ale jest naprawde super ja mam sucha skore i czasem jakies krostki, nie bylam przekonana ze mydlo nie wysuszy mi skroy myslalam ze wlansie wysuszy, ale jest super to mydelko jest świetne, skorka po umyciu mięciutka polecam ci tez krem garnier , taki w pomaranczowym sloiczku, on jest na skory calego ciala i twarzy tez, ja go uzywam do twarzy, swietnie nawilza sucha skore ale nie jest tlusty jesli masz problem nie tylko z wrazliwa ale i sucha skorą to kup koniecznie w aptece maść CLOBAZA ( producetn Jelfa), to świetna maść , naloz ja na noc a rano skorka bedzie jak nowa naprawde poleca te trzy prodikty, bo sa świetne takze marsz do apteki po mydelko Oilatum, masc Clobaza, a do kosmetycznego po krem Granier :D jak uzyjesz to po kilku dniach napisz czy skorka sie poprawila, mysle ze warto wydac 25 zl na to mudelko, masc ok10 zl a krem Garnier ok.15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taka skóre w dodatku lecze dermatoze okolustna! Ja bym ci poradzila kremy AA Oceanica bo sa wlasnie dla takich cer jak nasze, mi pasują. Albo wypróbuj oliwke do dzieci jest lagodna wiec nie podraznia i stosuj tylko ją tzn. żadnych innych kremow caly czas oliwka na twarz i cialo, na poczatku sie swieci cera ale potem sie wchlonie, taka kuracja powinna pomoc. Jest jeszcze taki krem apteczny Nonbase czy jakos tak tez rewelka,unikaj mycia gorąca woda bo wysusza, najlepiej taka letnia.Mozesz wzmocnic skore przez lykanie Capivitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czekoladki: nonbase?? kurcze szukalam w googlach i nie ma nic takiego...moglabys dokladniej napisac, jaki producent np.??? dzieki z gory :) a ja kiedys mialam atopowe zapalenie skóry wlasnie na twarzy i to Clobaza mnie uratowala, milam suche plamy na twarzy, pani dermatolog wciskala mi masci sterydowe, potem poszlam do innego dermatologa przepisal Clobaze i... zero suchych placków na twarzy od 3 lat!!! jestem wierna tej maści, polecam nie tyko na noc ale i na dzien w zimie szczegolnie, ale raczej tylko na policzki, swietnie nawilza zmiękcza skorke..no rewelka.. a co do smarowaniem sie oliwką..ja bym chyba sie nie odwazyla, cala wytluszczona chodzic, lepiej chyba posmarowac sie maścią na noc, efekt bedzie super, ale trzeba samrowac sie codzienie, zauwazysz efekt na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki! jezeli mialybyscie jeszcze jakies rady to tez chetnie wyslucham! ja uzywalam oliwki do kapieli oilatum i rzeczywiscie byla dobra. co do remu garniera to nie wiem.... troche sie obawiam. mia_fuentes------------>>>> urcze ja tez mam czesto te suche plamy na twarzy! i zawsze dermatolog zapisywala mi jaies mocne strerydowe masci, strasznie niszcza skore! ja po goracej kapieli mam cale przedramiona i plecy w czerwonych plamkach! nie wiecie co to moze byc???????????????????? i czym myjecie cialo????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, to byc moze masz to samo co ja mialam, tylko ja mialam te plamy tylko na twarzy poczytaj w necie o atopowym zapaleniu sory, na wizaż.pl cos znajdziesz na pewno Clobaza jako jedyna masc- niesterydowa!!- pomogla mi a wszytskie sterydowe wyrzucilam do kosza, bo ona pomagaja bardzo ale..na krotko, potem wszytsko wraca a skora jest ciemna , podatna na pekanie naczynek, takze sterydy odstaw co do kremu garniera, to juz twoj wybor czy kupisz :) ja go uzywam na codzien do twarzy i bardzo mi odpowiada ale mozliwe ze tobie potrzeba czegos lepszego, tzn lekartwa a nie zwylego kremu, takze moze rzeczywiscie ta nanobasa...ja ją kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciałka, to ja nie mam takiego klopotu, tylko na twarzy mialam zniszczona skorę, po prostu zbyt czeta ja myłam i efekt byl taki ze bardzo sie przesuszyla, stad te atopowe zapalenie... nie wiem co ci polecic do ciała, mysle ze preparaty Oilatum sa dobre, emulsja do kapieli i inne, zaraz wejde na wizaż.pl , zobaczymy co tam pisza o atopowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki! :* a jeszcze jedno pytanko, ile kosztuja te produkty nanobasa? tzn ten krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tej aptece duzo ciekawych kosmetyków jest.. alinka, na pewno zjadziemy cos odpowiedniego, trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem naprawde warto wydac pieniazki na ten kremik, wszystkie inne sie chowaja przy nim.A co do masci sterydowych to uzywalam przez 5 lat na twarz nie wiedzac ze sa to sterydy i tak nabawilam sie dermatozy okolustnej spowodowanej wlasnie sterydami. Juz 2 miesiac lecze to swinstwo,skora schodzi mi platami, bo masc ktora teraz smaruje bardzo wysusza. Mam nadzieje ze wreszczie sie z tego wylecze i bede miec znowu gladka buzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladko zycze Ci powodzenia i wytrwalosci... ja nie dosc ze mam skore sucha , to niekiedy mam jakies wypryski i mam kilka swiezych jeszcze blizn na policzku, nie wiem jak sie tego pozbyc :( moze cos doradzicie? nie wiem czy posmarowac to tlusta maścia , czy lepiej przysuszyc, ale jak przecieram to alkoholem to jest strasznie czerwone buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mialam takie trzy obok siebie czarne wagry bardzo glęboko, i tak to wymęczylam ze poszlo az do krwi,skora zdarta, teraz mam trzy czerwone placki na policzku wygladam jak kosmitka :) co z tym zrobic zeby sie szybko zagoilo ? :( może masz jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo smarowac natluszczajacymi kremami(tu chyba wlasnie nanobase by pomogla bo odnawia naskorek), albo apteczne masci na blizny, popytaj w aptece, ja wiem ze jest taka masc Cepan, u mnie sprawdzila sie Vitamerfen(mialam poparzona reke, ladnie sie zagoila i nie ma sladu),ktora regeneruje skore. Ale w aptece napewno ci doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie krem OILATUM SOFT - dla dzieci i niemowląt - ja mam bardzo suchą skórę i do tego od czasu do czasu pojawia mi się alergia w postaci swędzocych czerwonych plam które jak schodza robia się strasznie suche i luszczące io ten krem polecam z czystam sumieniem!! niby jest tłusty, tzn ma gęstą konsystencję ale jak się go nałoży na twarz to się nie świeci :) naprawdę warto spróbować ja kupiłam w sierpniu za jakieś 18zł z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ide jutro do apteki po Nanobase :) dzieki dziewczyny, i zycze ładnej, mieciutkiej i slicznej buziulki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z sucha skorka
ja ze swojej strony polecam krem BALNEUM BABY! koniecznie wersja dla dzieci, jest vezzapachowy i nadaje sie do calego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z sucha skorka
jak to oliwy z oliwek?? sprawdzilas to??? nie jest Ci mdlo po tym? " extra virgin' ??? ekstra dziewica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alinkaa!!! i jak skórka? kupilas sobie nanobase? ja kupilam i jestem baaardzo zadowolona, juz po jednym dniu skórka na buzi jest bardziej miękka i nie mam zaczerwienien...:) a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomniane już wyżej serie (żel pod prysznic, balsam, mydło itp.) Oilatum, Balneum, Lipikar. do twarzy Nanobase, Lipobase. doustnie preparat z omega 3 i wit. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaa
mia_fuentes------------->>>> ten krem , ktory polecilas Clobaze jest po prostu REWELACYJNY!!!!!!! mam taka miekka skore na twarzy po nim mmm i te zaczerwienienia zniknely , po kilku dniach! bylam wczoraj u dermatologa, na kolejna serie testow i nic mi nie wykrylo:( znowu, bo juz zauwazylam ze nawet nie maja alergii nie moge jesc duzo cytrusow i ogorkow takich sztucznych a ja to wszystko uwielbiam jak bedziesz to odezwij sie! pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Alinka :) clobaza jest dobra i nanobasa tez :) ja zakupilam nanobaze na zimowe dni przede wszytskim zeby poliki sobie wysmarowac :D mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alinkaaaa jeśli możesz napisz w jakiej cenie jest ten krem clomaze ???? i czy jest to krem czy maść ????i jaką ma pojemność ????? plisse bo mam ten problem co ty... pozdr a i alinkaaa i ile masz lat i czy ten krem jest do każdego wieku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaaaaaa
ja mam 19 lat, ta masc Clobaze kosztuje ok.12 zl i jest rewelacyjna! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaaaaaaaaaaa
i to jest krem! ja zawsze mialam straaaszne prolemy z cera, ciagle luszczyla sie, byla tak niesamowicie SUCHA! a teraz jak reka odjal pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
a czy uzywanie fluidu przeszkadza w leczeniu tych zaczerwien ktore u mnie wystepuja najczescioej przy nosie???takie jakby krosteczki malutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×