Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BEAUTY ESSENCE Oriental DAY SPA TORUŃ

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś tutaj był? Jestem ciekawa jakie macie wrażenie na temat tego miejsca. Czy jest faktycznie tak "super" jak oceniają w internecie czy to tylko pic na wodę? Chciałabym się udać na dzień kobiety do tego miejsca, ale nie wiem czy jest warto. Czekam na wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Tobie tak... Ja byłam ostatnio i mogę polecić, bo miejsce jest naprawdę fajne. Nowocześnie, elegancko, bardzo nastrojowo, no i spokojnie. Wiesz... intymny klimat, indywidualne podejście do klienta - moim zdaniem super. Mają spory zakres usług - nie tylko masaże, ale również zabiegi kosmetyczne na twarz. Skorzystałam i nie żałuję. Z przyjemnością Tobie polecam, szczególnie na dzień kobiet, bo chyba szykują jakieś specjalne atrakcje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenowo nie najgorzej. Wiesz.... jak to na salony masażu.. Około 100 zł za masaż, w zależności od wyboru, ale również popieram - warto. Masaże uwielbiam, dlatego salon Beauty Essence jest moim numerem jeden. Traktuję to miejsce jako nagrodę za miniony tydzień. Masaże w tym miejscu mają bardzo dobroczynny wpływa na samopoczucie i stan fizyczny człowieka, więc myślę że jak na dzień kobiet, to miejsce wybrałaś idealne. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziewczyny i szczerze wam polecam. W porównaniu do innych salonów masażu - nie ma żadnego porównania. Ten klimat, ta obsługa, to ciepłe podejście do klienta - żyć, nie umierać. Salon oferuje szereg ciekawych masaży i zabiegów na ciało, a kompetentna obsługa dostosowuje je do indywidualnych zapotrzebowań, więc naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce fajne. Spory wybór - więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Moim zdaniem dużym atutem jest też lokalizacja. Miejsce komfortowe, czyste, zadbane. No i pracują tutaj konkretne osoby z doświadczeniem, więc śmiało polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażystki w tym salonie są uważne, rzetelne, wiedzą jak dopasować masaż, na dodatek ten klimat, który sprawia, że można się w pełni zrelaksować... SUPER. Konkretne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie drogo! Byłam :P I w dniu kobiet i później i uważam, że perfekcyjnie zabierają się za wykonanie masaży. Indywidualne podejście do klienta, świetna atmosfera, która sprawia, że można poczuć się niebiańsko... Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamajkamajka
Przede wszystkim dobra organizacja pracy. Zostałam punktualnie obsłużona. Miejsce klimatyczne, czyste, komfortowe. Po pierwszym razie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka masażu
Mogę wam polecić to miejsce! W Toruniu moim zdaniem nie ma lepszego! Masaż pomógł mi nie tylko pokonać stres i napięcie nagromadzone w ciele ale także i ból. Jestem zachwycona i już wiem, że przyjdę tutaj znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5544
Ja chodzę tutaj na masaż filipiński, który bardzo sobie chwalę... Cenowo nie jest źle, a jakościowo - super. Miejsce bajkowe :) profesjonalna i miła obsługa, od moich znajomych też słyszałam same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam :D Kurcze, nie wiedziałam, ze pracują tutaj prawdziwe masażystki Filipin ;p niezłe zaskoczenie, no ale powiem wam, że było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Ja byłam na masażu bańkami chińskimi i relaksacyjnym w Champion Gym&Fitness gdzie chodzę na siłownię i byłam mega zadowolona!! Super masaże robią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Ja chodzę na mini spa i masaże do Champion Gym&Fitness i bardzo sobie cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×