Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lokoweczka

BELLERGOT

Polecane posty

Gość lokoweczka

Witajcie Kochani Moglibyscie mi wiecej powiedziec o tym leku BELLERGOt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
Txh za odpowiedz:)to juz wiem chodzi mi konkternie o zla strone tych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
Thx za uloteczke na temat tego leku Ja ich jeszcze nie stosuje Ogolnie wychodze z zalozenia ze tabletki tylko pogorszaja zamiast pomagac:( Tak wiec nie wiadomo co teraz na tym swiecie jest dobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wypowiem.
a wiecie czy mozna przy nim pić alkohol? moja znajoma brała bellergot, miewała omdlenia, nie potrafiła wstac z łózka - "tak ją uspokajał"... podczas okresu jej krew miała kolor czarny i kompletnie nie mogła sie na niczym skupic. odstawiła. ja teraz biore bellergot, juzponad miesiac i czuję się świetnie, pomaga mi sie skoncentrować, zaliczyłam dzieki niemu wszystki egzaminu bezstresowo.wlasnie wybieram sie na wesele i sie zastanawiam nad tym alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagiell
to mozna czy nie mozna bo na pasterke ide :P biorę od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
mozna ale bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelcia88
Mi wczoraj dermatolog przepisał bellergot bo strasznie pocą mi się stopy i dłonie.Gdy czytam jakie ma jeszcze zastosowanie- boję się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEADED
na nadmierna potliwość zakup sobie antidral a nie od razu jakieś środki alkaloidowe, nie ma sensu. antidral to środek typu antyperspirant. Bardzo skuteczny. Smarujesz na czystą skóre, czekasz do wchłonięcia. Najlepiej stosować na noc, a to jak często używać musisz dopasować do swoich stóp:) tani,w okolicach 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
najlepsze jak dla mnie !!!!!!!!!!! wyciszają nie chce sie spac..... ! super.... xanax i pramolan okazały się di kitu bo typowo nasenne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala.
Witam, ja mam 14 lat. Proszę, weźcie mnie na poważnie. Ja nie piszę tu po to, żeby zrobić sobie jaja, rozerwać się czy coś w tym stylu chociaż to pasowałoby poniekąd do mojego wieku.:] Od jakiegoś czasu występują u mnie omdlenia, ciemność przed oczyma, osłabienie. Byłam u pani neurolog i ona przepisała mi właśnie ten Bellergot i jeszcze jedne ziołowe kropelki, które mają podnosić ciśnienie. Czytajac ulotkę tego Bellergotu, przeraziłam się, ponieważ pisało tak, że jest stosowany podczas menopauzy na stany nerwicowe np. Dziś pierwszy raz go wzięłam. Przez cały dzień byłam jakby nieobecna, strasznie spokojna. ;/ ...I strasznie boli mnie po nich brzuch.. Co robić....? Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tala ja tez go bralam bedac nastolatka ale na migrene, nie boj sie brzuch cie boli pewnie z nerwow bo boisz sie skutkow ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, jeżeli masz omdlenia to może być od niskiego ciśnienia, więc uważaj z tym Bellergotem. Wg mnie neurolog podejrzewa że omdlenia są u ciebie na tle nerwowym, ale powinnaś się przebadać dokładnie (krew, hormony). Ale jeżeli go bierzesz już i jest ok, to w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam problem z potwornym poceniem się głowy (dlatego andtidral odpada) endokrynolog przepisał mi bellergot.Czy miał może ktoś podobną sytuację? Czy pomoże mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deca
Mi również dermatolog przepisał bellergot na pocące się dłonie i stopy, ale po skończeniu 1 opakowania, powiedziałam sobie dość i przestałam go brać. Byłam po nim strasznie senna, po powrocie ze szkoły kładłam się spać i spałam tak do rana, a poza tym prawdopodobnie przez ten lek opóźniał mi sie okres, dostałam go dopiero po dwóch tygodniach od odstawienia. Co prawda dłonie i stopy przestały mi się tak pocić, ale mimo wszystko nie było warto:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
ja dostalam bellergot od lek.dermatolog na wypadajace wlosy. podobno wypadaja od stresu. ale ze wzgledu na moje niskie cisnienie ni moge ich brac. lekarz powinien zawsze pytac sie czy ktos ma niskie cisnienie lub jaskre. bellergot bardzo szkodzi na jeskre. ale w sumie jest lagodny w dzialaniu bo to lek ziolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można za darmo
bellergot zazywałam ,ale może powodowac czestoskurcz serca,ale jako srodek dorazny niezły i jdna pastylke na dobe a alkohol jak chcesz pic to nie zazywaj,bo jakby nie bylo to jest tam psychotrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella grande
witam znalazlam ten watek dlatego chcialam sie dowiedziec jednej rzeczy, wiele osob pisalo, ze obniza cisnienie, ja naleze do grupy niskocnieniowcow wiec teraz boje sie brac ten lek:( przewznie moje cisnienie to 110/70, ale sa takie dni jak dzis ze mam 98/58 wiec nie wiem czy brac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gost
ja zażywam ten lek na nerwice, na rozluźnienie mięśni zwieracza żołądka.. przepisał mi je gastrolog, biore już go ok 2 lat i szczerze nie pomaga mi zabardzo, moja nerwica jest tak silna (aż czuję zaciskanie w gardle), że chyba wybiorę się na psychoterapię, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowana :)
wiatam podnosze wątek bo rownież mam problem, a mianowicie mam bardzo szybka akcje serca w spokoju ok 80 a czasem 100 i tez mi dr przepisała ten lek bo wczesniej brałam concorcor czy coś w tym kierunku ale po nim miałam ok 55 i nie wiem co robić, bo podobno bellergot podnosi akcje serca i nie iwem czy może brać go z tym concorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowana :)
a dodam że mam zdiagnozowaną nerwice i nie wiem czy brać te leki razem może bo dr nic nie mowiła ale boje sie że będe miała jezce wiekszy puls... może jak będe je brała razem to w sumie będe miała odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-m
ja miałam zawroty głowy, robiło mi się ciemno przed oczami czesto bolała głowa lekarz przepisał mi bellergot i flunarazinum z tego co sie doczytalam oba leki dzialaja berdzo podobnie i głównie uspokajają w wyniku czego przez cały dzień jestem ledwo przytomna dodatkowo po bellergot boli mnie głowa więc zastanawiam się czy branie tych lekow ma sens tym bardziej że lekarz zapisał mi te leki bez żadnych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tren
Ludzie! To nie jest żaden ziołowy lek. Zawiera fenobarbital - kiedyś sprzedawany pod nazwą Luminal. Lek nasenny. Uzależnia i można przejechać się na tamten świat przy dużej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotnakubku
Mnie lekarz przepisała Bellergot na nadmierną potliwość(nie tylko dłoni i stóp) ale przede wszystkim całego ciała(w szczególności głowa i twarz) i powiem szczerze,że nie mam zielonego pojęcia czy w ogóle zadziała,może ktoś z Was ma jakieś w tym kierunku doświadczenie.Natomiast po wszystkich wypowiedziach na forum, aż strach zacząć go przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneDay234
witam, jestem mężczyzną lat 29. Przyjmuje ten lek od miesiąca z powodu stresów jakie przezywam w zyciu osobistym i zawodem jaki wykonuje. Biore 1 tabletke dziennie i bardzo mi pomaga uspokoić sie i mysleć pozytywnie. kilka razy zapomniałem rano wziąć tabletki i efekty były naprawde widoczne. Nie polecam więcej niz 1 dziennie - ja wziełem i poczułem sie bardzo osłabiony i senny, myślałem ze zasnę za kierownicą. pozdrawiam i zycze jak najmniej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam Bellergot na arytmie serca , biore 1 tabl dziennie i to mi pomaga - serce sie uspokoilo, nerwy tez, -polecam ( owszem , troche jest sie sennym po nim , ale naprawde jest to skuteczny lek na nerwice!!!) Jak juz ktos wczesniej napisal, nie mozna go brac non- stop - nalezy zrobic co jakis czas przerwe kilku dniowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona84
a czy ktoś z Was może wie czy ren lek ma wpływ na miesiączkę? Brałam Bellergot i teraz spóźnia mi się okres i nie wiem czy to ma jakiś związek ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoże na nadpobudliwość ( nadpobudliwość- hm..., to mało powiedziane) u chorej na alzhaimera ? ( pytam tak tutaj jeszcze przed wizytą u lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotnakubku
Na Alzhajmera niestety jeszcze nic nie pomoże!!!Może kiedyś się doczekamy ale póki co, musimy nauczyć się żyć z osobą chorą. Ja doświadczyłam tego na sobie i powiem, że jest to bardzo trudne. Życzę dużo cierpliwośc***owodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy piszą o cierpliwości , ja jej nie mam:( i mam dość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×