Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie do fachowca

Bialy nalot na ustach

Polecane posty

Gość Pytanie do fachowca

Witam... W ciagu dnia pojawia mi sie bialy nalot na ustach, podobnie jak rano zaraz jak wstane, myje zeby i jest OK, ale chwile po umyciu juz sie pojawia. Dodam ze troche obzeram skorki z ust, moze to przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
nie wiem, w sumie, czasem mi troszkę głupuio, jak gadam z kimś i muszę delikatnie chowac te błonki biale-dyskretnie je zębami sciagam :D ale rano robię tak, żeprzed wyjściem z domu-mocno sciągam je chusteczką higieniczna, smaruję usta pomadką ochronną i wsio. mam spokó na jakiś czas. Ty też masz tego dziadostwa najwięcej rano, jak wstajesz z łóżka? ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
ale nie bój żaby-to nie choroba :D taka nasza fizjonomia i już! niektórym się ślina zbiera w kącikach ust jak mówią. i co oni mają powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do fachowca
No wlasnie to moja zmora, zawsze jak z kims rozmawiam to o tym mysle. Rano jest najgorzej, po umyciu zebow znika, ale pod koniec dnia- TRAGEDIA.... Nie wiem co moze pomoc. Teraz stosuje dobre pomadki ochronne moze przejdzie, staram sie nie obzerac skorek, czy tylko od tego sie to robi czy przyczyna jest inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
nie wiem w sumie jaka jest przyczna tego złuszczania się błony jamy ustnej-że się tak wyrażę. może ktoś inny napisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do fachowca
Jak nie odrywam tych skorek to nawet jest OK, ale i tak sie to pojawia. Pomyslalam ze przy myciu zebow moze delikatnie masowac potem usta, tak sie zetrze te niepotrzebne skorki... Nie mowie juz o pomalowaniu ust szminka kolorowa paskudnie .. Dlatego tylko bezbarwne. Ale marza mi sie piekne usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
ja też masuję sobie usta szczoteczką-i muszę przyznać, że jest trochę lepie-estetyczniej...no i usta trochę wieksze po takim masażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do fachowca
Musze sprobowac, do tego pamadki i Nivea na noc, moze cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia988989monia
Hejka:) Też miałam problem białym osadem na ustach od pewnego czasu. I w sumie pomogło mi jak zmieniłam pastę do zębów. Wcześniej miałam blend-a-med mocno miętową wybielającą. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, może to tylko zbieg okoliczności, ale mi pomogło:D Aaa.. i mocno płucze usta wodą po myciu zębów:) Żeby nic nie zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog stwierdzil u mnie zakazenie drozdzakami i stad to achodzenie blony jamy ustnej. Ciezko sie pozbyc tego. Z rana mam uczucie suchosci w buzi zwlaszcza przednie dolne dziasla. czasem dochodzi swedzenie dziasel przednich dolnych. Polecam isc zrobic wymaz u dobrego dermatologa, wenerologa i pod mikroskop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biały osad w końcikach ust świadczy o pasożytach, polecam się odrobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biały osad w kącikach ust świadczy o obecności pasożytów, polecam się odrobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×