Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka91

Bielenda krem

Polecane posty

Gość gość
Nigdy nie stosowałam, a jakiego kremu poszukujesz? Ja ostatnio odkryłam kremy oeparol, mam z serii hydrosense (mam cerę wrażliwą) i jestem pozytywnie zaskoczona, duży plus dla nich za zawartość oleju z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy jaki dokladnie potrzebujesz, bo bielenda ma sporo kremow w swojej ofercie... jaka masz skore? czego do tej pory uzywalas? masz jakies problemy skorne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości nie, są lepsze polskie firmy (Ziaja, Fitomed, Sylveco...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam młodzieńczy blask matujący i jestem zadowolona, pod makijaż jak w sa raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno bielenda jest lepsza niz ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy dla mnie ten krem jest dobry a kupiła go koleżanka i nie jest zadowolona mówiła że swędzi ją twarz, ona używa Garniera i jest zadowolona, nie dla każdej cery kremy pasują , indywidualnie trzeba sobie dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam krem do twarzy z Bielendy i również jestem zadowolona. Jest taki gesty, szybko się wchłania, a skóra staje się rozświetlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości są bardzo średnie, wypróbowałam 4 i żaden mnie nie zachwycił. Wymienione wyżej Sylveco ma lepsze (np. brzozowy lekki), lubię też serię Ulga z Ziaji i polecam kremy z Biochemii Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam kremów Bielendy od dosyć dawna. Moim faworytem jest krem korygujący z serii skin professional dla skóry z niedoskonałościami. Teraz używam nowość krem forte nano cell extreme z komórkami macierzystymi i jestem tez zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOcanko spamerska, a kto ci uwierzy, jak ty jesteś opłaconą spamówą tej firmy? :o NIe wstyd ci tak się kvrwić za parę groszy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kremy z bielendy są dobre, polecam argan makadamia marula- krem- eliksir, bardzo fajnie nawilża twarz, szybko się wchłania i ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mojej cery mieszanej idealnie pasuje orte nano cell extreme. Jeżeli chcesz mieć dobrze nawilzoną twarz to proponuję zebyś spróbowała tego kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie mam cery dojrzalej, ale z forte nano zaopatrzylam sie w plyn micelarny i powiem szczerze,... jestem zaskoczona, bo faktycznie czuc jego dzialanie i dobrze zmywa tapcię. Nie jestem fanka polskich marek ale w tym przypadku zwracam honor Bielendzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam obecnie bielendowski krem-eliksir argan+makadamia+marula z olejkami i moim zdaniem jest nawet lepszy od olejkowego rytuału L'oreala Nutri Gold. Ładniej pachnie, szybciej się wchłania i chyba tez ma lepszy skład, no i cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko polskich kremów i miałam parę produktów z Bielendy. Mam cerę mieszaną, która niestety przysparza sporo kłopotów. Rozszerzone pory, błyszczenie się i przetłuszczanie. Bardzo pomogło mi serum i krem z Bielendy z serii skin clinic mezo właśnie dla cery mieszanej. Serum ma w składzie kwas laktobionowy i migdałowy i lekko ściera wierzchnią warstwę naskórka, zmniejsza też pory, błyszczenie. Skóra wygląda na odświeżoną i czystą. Krem używam w zasadzie od niedawna, ale bardzo dobrze współpracuje z serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ta marke bo produkty sa dobre a cena niewygórowana, z kremów które sama użwałam to błodzieńczy blask, ten dobrze nawilża jeżeli masz problemy z sucha skórą, a teraz stosuję krem z serii nono cell xtreme, jest to seria już bardziej profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
symisyla12, ty jesteś zwykłą spamerską KUUURVĄ na usługach srayendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci kto płaci za wyzwiska na forach GOSC? myśle że trochę kultury nie zaszkodzi..jezeli temat forum dotyczny kremów z bielendy to trudno o nich nie pisac chyba tutaj zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×