Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bioenergoterapeuta Stefan Marciniak Trzemeszno

Polecane posty

Gość gość

Witam, może ktoś odczyta ten temat dziś lub innym razem i udzieli mi odpowiedzi, ja będe zaglądać bo bardzo mi zależy. Szukam do tego Pana aktualnego numeru telefonu bo taki co znalazłam w necie to jest nie aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do tego Pana można jechać z marszu bez zapowiedzi przyjmuje wszystkich do godz 15,00 telefonu do niego nie mam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1992
Czy ten Pan pomaga jeśli ktoś stara się o dziecko a ma problemy??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zatoksycznienie organizmu,to jak pan moze pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeździłam kilka razy Pan M zapewniał że mi pomoże niestety i tak musiałam odwiedzić szpital :( mi nie pomógł nie mam do niego zaufania szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeździłam kilka razy Pan M zapewniał że mi pomoże niestety i tak musiałam odwiedzić szpital smutas.gif mi nie pomógł nie mam do niego zaufania szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zatoksycznienie organizmu,to jak pan moze pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga ,po wielu wizytach dowiedzielismy sie ze bedziemy miec dziecko,choc lekarze nie dawali szans zadnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikajcie ludzie bioenergoterapeutów - robią straszne szkody na ciele i na psychice ! Na początku jest lepiej ale to tylko zmyłka - po paru dniach choroba wraca z podwóną siłą nie wspomnę , że ci ludzie wscisasja kit i kasuja kupy kasy ! żerują na naiwnych zrozpaczonych osobach- wielszoc z nich ma do czynienia z okultyzmem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja jezdzilam do Pana Stefana Marciniaka jak mialam problemy z ciaza lekaze mowili ze dziecko umrze po urodzeniu,mialam calkowite bezwodzie . Oczywiscie Pan Stefan zapewnial mnie ze wszystko z ciaza jest dobrze I ze mam przyjezdzac dwa razy w tygodniu , kilka razy pytalam sie czy jesli by nie byl pewny to czy by mi powiedzial (nie chcialam robic sobie nadziei), Pan Marciniak zapewnial ze wszystko bedzie dobrze ze lekarza sie myla. Niestety dziecko zylo tylko dwie godziny po urodzeniu diagnoza lekarzy sie potwierdzila. Jak dla mnie to oszust i naciagacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna12
niepodoba mi sie ze w ten sposob pa i napisala czemu oszust i naciagacz przeciez on nie wola od pani zadnych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze naciagacz nie bo bierze co laska ale niech nie oszukuje ludzi ze leczy ze cos wie bo g... wie. A pytany byl kilka razy czy jest pewny czy gdyby nie byl to by powiedzial. . . Jestem zla na siebie ze uwierzylam w te bzdury i tyle. Nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna12
chcialam wspolczoc tej pani co dziecko zylo dwie godziny i co potem mowil Pan Marciniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna12123
Ludzie szukaja pomocy nawet nie u lekarzy dobrze ze w cos wietza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna12
Nie kazdemu moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Pan Marciniak bardzo pomógł! ! I wielu ludziom z mojego otoczenia także! Pełno ludzi u tego Pana, kiedyś ktoś mi powiedział ze żeby pomógł trzeba uwierzyć w niego ... jeżdżę tam dość często i jestem bardzo zadowolona i Ci ludzie których tam można spotkać także. Po prostu ma taki dar i tyle .. i nie jest żadnym naciagaczem ponieważ u niego nie obowiązuje żaden cennik ludzie dają tyle na ile ich stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuc reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dar??? Powie tyle ile z kogos wyciagnie. Znajomy ma WZW typu C. Pojechal usuadl na krzesle na to Pan Stefan zaczol mowic wirus A nie ma,wirus B nie ma,wirus C nie ma. . . Na to moj znajomy ale ja mam wirusa typu C... A Pan Stefan do niego ze juz zaleczony i na tym skonczyl . Chyba nie musze dodawac ze wirus typu C jest nieuleczalny. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwraca kasę, jak nie wyleczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu odwiedziłam tego pana wraz z chorą nieuleczalnie córką.Namieszał mi w głowie dał nadzieje na wyleczenie córki podważył diagnozę lekarzy.Sugerował że została fizycznie uszkodzona przez kogoś.Córka zmarła w wieku 14 lat na rdzeniowy zanik mięsni. Sama byłam już chora też na colitis ulcerosa straszną nieuleczalną chorobę która trwa do dzis...pan powiedział ze jestem zdrowa.Gratuluje panu pomysłu na zarabianie pieniędzy ...szkoda że kosztem ludzi którzy są chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro ... mi tez powtarzal ze lekarze sie myla co oni moga widziec na tym usg jezdzilam do Łodzi na badania wszyscy lekarze byli zgodni ze moje dziecko umrze zaraz po urodzeniu, bo ma obie nerki z torbielami w dodatku calkowite bezwodzie. Na pierwszej wizycie Pan Stefan sprawdzal mi w ilu procentach mam wod plodowych , nie wiem dlaczego do niego jezdzilam może dlatego ze jak brak nadziei to czlowiek chwyta sie wszystkiego . Dla mnie to oszust i tyle i niech wszyscy sie o tym dowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :classic_smile: czytelników. 

Jestem bez bronienia tego pana i nawet go bez znania jestem. 

Wiem z doświadczenia.

Każdy pracuje na swój stan zdrowia w większości latami.  To kto tu jest winny?  :classic_rolleyes:

Skądś się wzięły mądre polskie przysłowia "ZDROWY DUCH TO ZDROWE CIAŁO"  warto na duchu szukać przyczyny dolegliwości. 

Wyeliminuj przyczynę a objawy same ustaną. 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciniaknatak

Moim problemem od zawsze był wzrok, wada +10 na oba oczy, jako dziecko miałam być zapisana do związku niewidomych. Wraz z rodzicami jeździliśmy do Marciniaka przynajmniej raz na 2 tygodnie, bardzo tego pilnowali. Kiedy poszliśmy do Okulisty to powiedziała, że to jest niemożliwe, że wzrok się tak polepszył. Później miałam problem z elektrolitami, wcale nie jadłam, wieczne wymioty, znikałam w oczach. Kiedy pojechaliśmy do Marciniaka, byłam wnoszona na rękach, bo nie miałam w ogóle sił (jako 10 latka), siedząc na krześle powiedział rodzicom, że choroba ustępuje i jak będziemy już w domu i będę miała na coś ochotę to mają mi dać dokładnie to, o co proszę. Już w samochodzie, w drodze powrotnej do domu, oznajmiłam (po ponad miesiącu na kroplówce i nie jedzeniu niczego!), że mam ochotę na parówki! Od tego czasu choroba ustąpiła.
Z doświadczenia też wiem, że Marciniak nie może każdemu pomóc. Nie jest w stanie w ogóle pomóc moim rodzicom, natomiast reszcie rodziny już tak. 
Moim bliskim pomógł zajść w ciążę, gdzie kobieta była badana przez najlepszych ginekologów w Polsce, którzy stwierdzili jasno, że jest całkowicie niepłodna. W tej chwili mają dwójkę dzieci. 
Wiara czy nie, nic to nie zmieni. Jak widać na moim przykładzie coś jest na pewno na rzeczy i ja totalnie wierzę, że jest coś takiego. Marciniak to żaden karierowicz, jak co niektórzy tutaj piszą. Odkąd pamiętam brał "co łaska". To "usługa" jest bez gwarancji. Można mieć nadzieję i ufać, ale zawsze trzeba wspomagać się medycyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×