Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika1609

bioenergoterapia

Polecane posty

Gość Weronika1609

Błagam pomóżcie. Jestem po operacji guza złośliwego jajnika. Brałam chemię, było czysto, po półtora roku guzki malutkie na krańcach wątroby, znowu chemia i avastin. Rok spokoju i znowu markery podskoczyły. Odstawiono mi avastin bo spowodował białkomocz (skutek uboczny).Lekarz mój onkolog powiedział, że pod koniec czerwca muszę zrobić TC i zobaczymy co się dzieje. Zaznaczam, że wyłapywałam za każdym razem remisję choroby jak markery podskakiwały mi niewiele ponad normę. Tak jest i tym razem. Czy znacie może kogoś z Warszawy lub okolic,kto pomógł w raku jajnika. Chcę jeszcze żyć. Dajcie odpowiedź. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to napewno nie ortodoksyjny medyk,bo wiemy jakie jest ich leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj u Ceglińskiego w Tychach.Jest w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Tychy leżą koło Warszawy? ,naucz się czytać, popatrz na mapę ,i pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bioenergoterapia to ściema !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10
gość 02.06.2014 Nie , nie leżą ale jak ktoś chce być zdrowy to pojedzie na drugi koniec Polski po zdrowie., to logiczne dla mnie dla ciebie nie boś idiota.Patrzysz by przyłożyć łatkę innym a sam masz pusty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak,to typowo prowokacyjne temeta zeby wciagnac w dyskusje i osmieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś Adasia i ściemniajcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nie sciemnia,Adasia juz tu nie ma od lat nowet gdybys chciała to jest to a wykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Adasia jest kontakt na topiku Mam czerniaka str 293, ale zanim ktokolwiek skorzysta proponuje przeczytac Uwaga na Adama z Podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 02.06.2014 No to dzwon pytaj Adasia a ty tu sie produkujesz a nie chcesz sie z nim skontaktowac???dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Adam nigdy nie podaje telefonu tylko e-mail taki adres'"skrytki pocztowej".Wiadomo dlaczego powstał temat Uwaga na Adama z Podkarpacia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.06.2014 Sam sobie pisz naganiaczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie p.Ceglińskiego pisałam ja,nie jakiś tam adaś.Korzystałam z jego energii z uwagi na guzy tarczycy.Nie wiem czy by pomogło czy też nie ,bo zaniedbałam wizyty z uwagi na odl.i małe dziecko i tarczyce 2 lata temu musiałam usunąć.Nie mniej jednak widziałam tam osoby które walczyły z nowotworami i chwaliły się dobrym skutkiem,dlatego tez się odezwałam do autorki wpisu. Nie polecam tylko p.Żenni który udaje że pomaga a ludzie udają że zdrowieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo teraz tak jest wsazyscy wszystko udają,cały swiat to udawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadeusz Cegliński przyjmuje także w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Rada
Weroniko tylko pan Popko jest w stanie Ci pomóc przyjmuje w Rusinowicach powodzenia i zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie zdaje sobie sprawy z tego jak duże są możliwości auto regeneracyjne ludzkiego ciała, niech pamięta, że Bioenergoterapia to jeden z środków do celu jakim jest zdrowie. Tym którzy znają się na Bioenergoterapii polecam tą stronę: http://energiaduchowa.pl Chyba najlepsza i najbardziej skuteczna strona jaką znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×