Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość visaxinum

Biore Visaxinum- mogę doradzić

Polecane posty

Gość visaxinum

od 2 tygodni biorę to i cera widocznie się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka009
Biorę Visaxinum już chyba 4, 5 opakowanie czyli 120 czy 150 tabletek i nic:/ Cera mam nawet gorszą niż miałam, jestem zalamana... :(((( Brałam Davercin, Benzacne, maseczki różne, kosmetyczka, pomaga ale na chwile:(( Zauwazylam ze tylko tabletki hormonalne poprawialy mi cerę znacznie:)))) Bralam je ok. 8 miesięcy: Diane 35 i Syndi 35.... Chyba bede musiala wrócic do tego bo nic innego nie pomaga:(((( ehhh Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjhhh
visaxinum to wielkie gówno, sorry ale kto poczyta o składzie tych tableteczek to sam sie przekona wit. pp, wyciąg z bratka i różne witaminki, czyli suplementy ktore korzystnie wpływaja na cerę, ale to nie leczy tra dziku, co do tabsów hormonalnych, pomagaja póki je się bierze, nie wyleczysz nimi trądziku, a po ich odstawieniu bedziesz miała wysyp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawy
hhhjjhhh- chyba nie przyłożyłeś się za bardzo do czytania o składzie tych tabletek, w każdym razie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :)... Visaxinum zawiera przecież oprócz tego, co piszesz cynk i witaminy B6 i PP a przede wszystkim bakteriobójcze białko- laktoferynę, czego nie ma w składzie innych "tego typu" tabletek na trądzik. Poza tym- brałeś to? Czy tylko twierdzisz, że tylko estetycznie korzystnie wpływają na cerę? Ale skoro nie wiesz nawet, jaki jest w rzeczywistości skład tych tabletek, to co za brednie wypisujesz... Cynk osusza skórę od wewnątrz, ogranicza produkcję łoju (a jak wiadomo ten przyczynia się do wyskakiwania pryszczy), laktoferyna zwalcza wszystkie bakterie, które przyczyniają się do występowania trądziku, a zioła oczyszczają skórę, usuwają wszystkie czyhające pod skórą toksyny. A do korzystnego wpłynięcia na wygląd cery, to mogę jeszcze ją tonikiem przemywać ;) Ja tam jestem przy końcu drugiego opakowania i widzę poważną różnicę, jeżeli majka009 Ci takie tabletki dostępne bez recepty nie pomogły, to nie masz co próbować z maseczkami, cudami na kiju tylko biegiem do dermatologa, skoro, jak sama piszesz- sama pogorszyłaś sobie stan cery tego typu eksperymentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakula
wydaje mi sie ze te ziola oczyszczaja z poczatku cere z toksyn dlatego skora moze sie pogorszyc na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian
ja biorę te tabletki i bardzo dobrze działają u mnie. Trądzik znikł i pojawia się bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzbebe
tak to prawda na poczatku z zwiekszona iloscia moga byc krostki,bo przeciez na tym polega oczysczanie organizmu od wewnatrz.To sie tak nie rozejdzie.Te krostki musza pieprwsze wyjsc,zeby było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletki Visaxinum
Fakt, że po braniu tabletek prysczy jest więcej, ale tylko dlatego, że zioła oczyszczają organizm (jak już wcześniej ktoś napisał). Wszystkie brudy z rganizmu muszą się gdzieś podziać, dlatego wyskakuje więcej pryszczy, ale gwarantuje, że tydzień wystarczy, zeby poznikały. A wtedy wasz ogranizm będzie już oczyszczony z toksyn i pryszcze rzadziej będą się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
mam pytanie , kupiłem przed chwilą tabletkie vizaxnium , lecz mam problem nie mogę połknąć tabletki a na silę nie chce próbować czy można ją jakoś rozpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suo
Posmaruj tabletkę masłem - pójdzie gładko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssiwy939
wie ktos moze czy dostane w niemczech lek o podobnym dzialaniu do visaxinum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze brał te tabletki? Działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktualnie stosuję tabletki IQFACE jest to dopiero początek kuracji ale mogę powiedzieć że te pierwsze efekty są całkiem niezłe.Nowe pryszcze nie wyskakują a stare zaczynają pomału znikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy visaxinum działa tez na blizny potrądzikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja twarz wyglądała bardzo źle, zwłaszcza gdy zjadłam trochę słodyczy. Używałam Visaxinum i miałam wrażenie że mam go jeszcze więcej! Tragedia. Wybrałam się do dermatologa, który przepisał mi maść, chodziłam również do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Doradziła mi abym brała Nonacne. Kupiłam go na stronie producenta i powiem szczerze, że te tabletki i wszystkie zabiegi które wykonałam naprawdę mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia
Ja także stosuję Nonacne, nie byłam do końca przekonana do stosowania Visaxinum bo moja siostra źle znosiła spożywanie tych tabletek. Ja po Nonacne nie mam skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mariiii
Ostatnio na dzienniku zachodnim pojawił się artykuł o tym, jakie składniki mają tabletki Nonacne http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/9022161,tabletki-na-tradzik-pomoga-skorze-jesli-wybierzesz-dobrze,id,t.html. Co o tym sądzicie? Wygląda na to, że te tabletki rzeczywiście mogą być skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharzanka
Mój syn stosuje piankę iwostin zakupioną w aptece i jest zadowolony. Jego twarz już po 2 miesiącach stosowania wygląda nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ,oj te dawki składników i ziółek malusieńkie ,bardzo makutke jak 20 mg ,150 mg ,10 mg , 50 mg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Miałam ogromny problem z trądzikiem cery D - wizyta u dermatologa skończyła się antybiotykiem na 6 miesięcy (po 2 odstawiłam bo trądzik nie znikał a żołądek się buntował) od stycznia biorę Visaxinum D i w moim przypadku działa - stare bąble znikają a najważniejsze że nie pojawiają się nowe i to nie tylko na twarzy ale i na plecach - niestety nie ma się co spodziewać spektakularnych efektów po kilku dniach trzeba się uzbroić w cierpliwość i zszamać przynajmniej jedno pełne opakowanie i niestety jak wszystko nie na wszystkich zadziała tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na trądzik - http://nplink.net/aPPyu3n0 Próbowałem różnych specyfików (od toników oczyszczających po kremy punktowe) i jak na razie Nonacne chyba najbardziej daje radę—po kilku miesiącach są efekty i póki co się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala991
Ah powiem wam,że borykałam się z bardzo obfitym trądzikiem i nic zupełnie nic mi nie pomagało,aż koleżanka poleciła mi Nonacne sama stosowała i była bardzo zadowolona więc stwierdziłam,że mogę spróbować chociaż byłam sceptycznie nastawiona ,ponieważ już straciłam tyle czasu i pieniędzy,że wątpiłam w działanie jakiegokolwiek produktu. No ale kupiłam http://natradzik.milejdi.pl na podział z koleżanką bo moim zdaniem komplet się bardziej opłaca;) I jestem zdecydowanie na TAK. Efekt nieziemski już po 1 miesiącu mój trądzik znikał, nowe pryszcze się nie pojawiały no i zaskórniki poznikały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zaznaczyć, że każde przyjmowanie tabletek obciąża naszą wątrobę. Poza tym trądzik jest wynikiem nieprawidłowego funkcjonowania gruczołów na skórze, dlatego lepiej jest działać bezpośrednio w miejscu problemu. Polecam preparaty oparte na cynku i krzemie, np. Beta-Skin Acne Care Cream, który pomoże wyregulować wydzielanie sebum i problem z trądzikiem powinien ustąpić. https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anqska
Ja zakupiłam visaxinum d. Pierwszy tydzień bez zmian. Drugi tragedia. Powyskakiwaly mi podskórnej grudki które nie chcą się goić. Może to przez oczyszczanie ale to się okaże. Biorę również vitapil na włosy. Może próbkę tkwi w połączeniu tych leków :p nie wiem. Jutro idę do pani dermatolog. Podobno jedna z lepszych w mieście. Mam 28 lat I jestem juz zmęczona tą walką. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Visaxinum D od stycznia. Nie miałam być może baardzo dużego trądziku, aczkolwiek pryszcze dość czèstp się pojawiały tu i ówdzie. Przez jakiś czas stosowałam hormony i było ok, ale po odstawieniu niestety problem powrócił, więc stwierdziłam że spróbuję. Muszę przyznać, że od czasu brania tabletek( oczywiście nie zadziałały od razu, minęły jakies 2-3 miesiące aż zauważyłam efekty) dużo rzadziej pojawiają się zmiany na twarzy i plecach. Mam troche zaskórników, ale nie tworzą się jakieś ogromne ogniska zapalne jak wcześniej (chyba że coś majstruję przy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna reklama koncernu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Visaxinum już dość długo, bo to moje już chyba 4 opakowanie i na tym się skończy. Dałam chyba wystarczająco długo czasu tym tabletkom, za dużo. Dla osób, które chcą je zakupić. Efektów oszałamiających się nie spodziewajcie. Niby nie jest gorzej, ale lepiej wcale też nie. Zmarnowany czas i pieniądze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie zaczelam brac te tabletki I wygladam straszie poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×