Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miniMiniMini

biustonosz do sukienki z dekoltem

Polecane posty

Gość miniMiniMini

Hej dziewczyny! Mozecie mi pomoc?? Niedlugo ide na wesele i chce wlozyc sukienke z dekoltem. Musze sobie kupic jakis fajny biustonosz do tego. Czy wiecie cos o biustonoszach ktore zblizaja maksymalnie piersi do siebie? Jak sie nzaywaja i jakiej sa firmy?? Jak wiecie to koniecznie napiszcie. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustonosza z dekoltem to ja jeszcze nie widziałam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmm lol
najlepiej to idz nago! co sie bedziesz martwic o biustonosz i wydawac kase :) a efekt o wiele lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kuleczka
pytaj o staniki typu : PUSH-UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuz
Ja osttanio kupilam taki stanik z sklepie CUBUS. Chodzi o typ Push Up, pytac mozesz takze o "bardotke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez zalezy od wielkosci
piersi. Jesli sa malutkie to potrzebujesz push-up zdecydowanie. I wpakuj sporo gabeczki:) Jesli natomiat masz piersi srednie to push-up i bardotka rzeczywisice wchodza w gre - no i opcja bez stanika na pewno tez bedzie dobrze sie prezentowac - no chyba ze piersi nie maja ladnego ksztaltu. A co do piersi wiekszych to zdecydowanie stanik ubierz:) i niech to bedzie sztywniejszy stanik aby zaokraglil piersi,a poniewaz sa duze to na pewno je zlaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniMiniMini
a czy ma ktoras z was stanik wonderbra bo slyszalam ze on zbliza piersi do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to wogole jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×