Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misty_19

blendamed whitestrips

Polecane posty

Gość misty_19

Uzywal ktos? Daja efekty? A co jezeli mam duza plombe w jedynce, tez mi wybieli? Czy sa jekies inne sposoby ale nie za 1000 zl bo tyle ni emam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Whitestrips są skuteczne ale efekt jest nietrwały. Właściwie rozjaśnia jedynie przebarwienia od kawy, herbaty, soków. Po jakimś czasie i tak zęby zciemnieją, no chyba że będziesz pić tylko wodę i żadnych soków. Nie będziesz jadła żadnych farbujących zęby owoców no i obowiązkowo używała płynów do płukania zębów i wybielającej pasty na codzień. Co do plomb to niestety ich nie rozjaśnią, ale jeśli masz bardzo zbliżóny koloryt plomby do koloru zęba to nie powinno aż tak rzucać się w oczy. Plasterki nie rozjasniają aż tak mocno zębów, jedynie usuwają żółtawy odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryku
a mniej wiecej il,e utrzymuje sie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Trudno powiedzieć ale z dwa, trzy miesiące. To zalezy od tego czy pije się kawę i herbatę. Zapomniałam napisać o nadwrażliwości zębów. Niestety pojawia się podczas kuracji wybielającej i utrzymuje się jakiś czas po wybielaniu. Bardzo nieprzyjemne uczucie, zęby są bardzo wrażliwe na ciepłe, zimne napoje, kwaśne, słodkie potrawy.....Da się wytrzymać bo po jakimś czasie mija ale nie jest to miłe uczucie. Można doraźnie wspomagać się wtedy specjalnymi pastami do zębów np. Elmex Sensitive ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywalam
nie polecam, szkoda pieniedzy, efekt poprostu mizerny, utrzymal sie z miesiac , nikt nie zauwazyl ze mam bielsze zeby, tak wiec , nie ma nawet po co tego stosowac, moim zdaniem pieniadze wyrzucone w bloto i wiecej tych paskow nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie dają radę, rok i dalej mam białe zęby. Trzeba o nie po prostu dbać, myć je 2 razy dziennie po 2 minuty przynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaOlaCola
Whitestrips jest genialne, tak jak mówisz, trzeba dbać potem o zęby, wiadomo, że drobinki z jedzenia cały czas się dobierają do zębów i trzeba je przeczyścić. Ja je zamówiłam na stronie bialy-usmiech.pl, tam można je kupić najbezpieczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxiaxxx
Ja je stosuje miesiąc, na razie efekt się utrzymuje, moje zęby są białe jak nigdy. Jak na razie to polecam te paski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×