Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imagine123

Blizna

Polecane posty

Witam. Trzy tygodnie temu zdarzył mi się pewien wypadek i lekko rozwaliłem sobie nos. Co prawda żadnej blizny nie mam, ani nic, ale pojawiło się przebarwienie, które dosyć mi przeszkadza, bo z daleka rzuca się w oczy i trochę słabo to wygląda. Jako, że jeszcze trochę do końca wakacji zostało mam pytanie. Wygląda to tak: http://pics.tinypic.pl/i/00926/xmlryestyv5g.jpg Jeżeli zacznę stosować CEPAN albo NO SCAR to da radę w jakiś sposób to zniwelować, ewentualnie co mógłbym stosować, aby "przykryć" to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co masz na mysli piszac przebarwienie, bo to wyglada na na swiezo wygojona rane. Z tej czerwonej plamki moze sie pozniej zrobic blizna. Stosuj na to miejsce dermatix ultra, jest cholernie droga, ale jak kupisz 30g to starczy ci na kilka miesiecy. Ja kiedys mialam na policzku blizne po upadku i wspaniale wszystko sie zagojilo. Nie ma nawet zgrubien. Tylko musisz byc konsekwetna i stosowac ja przez kilka miesiecy rano i wieczorem i wazne zawsze przed nalozeniem kremu poczekaj az zel calkowicie wyschnie (jest bezbarwny). Stosowalam tez contratubex- nie polecam, nie rozjasnilo mi blizny i w ciagu dnia schodzil z twarzy (chociaz kumpeli po opezeniu pomogl). Uzywalam tez cepan itd, zero efektow. Taka mala tubka dermatixu jest bardzo wydajna, bo zej sie super rozprowadza i jedna kropeczka starczy ci na taka ranke. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastosuj nie Dermatix tylko maść z heparyną.Rozjaśni zaczerwienienie.To nie blizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agra

Bardzo dobre są plastry contractubex, po nich blizna się rozjaśnia i sporo zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×