Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swistak12345

Blizny Po Trądzikowe

Polecane posty

Gość swistak12345

Witam mam pytanie jest ktoś kto mial juz blizny potradzikowe ? bo mam kilka pytan bardzo prosze o odpisanie Wazna sprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam a o co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizny po trądziku bardzo spłyca mikrodermabrazja. Ja miałam mikro w http://www.esthe.pl/ i efekt jest naprawdę niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, mikrodermabrazja to super pomysł. :) Ja wykupiłam pakiet zabiegów w http://www.vanitydayspa.pl/ i uważam, że to był świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja na blizny wcale nie jest dobrym pomysłem. Najlepsze są zabiegi z dermapenem. Jeżeli szukasz sprawdzonego miejca - profesjonalnego gabientu wejdz na stronę dobrakosmetyczka.pl masz tam wyszukiwarkę salonów z całej Polaki wraz z opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na laser w http://www.kn-estetic.pl. Efekt jest niesamowity, jestem bardzo zadowolona. Po bliznach nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice112
Blizny bliznom nierówne, najlepiej to Ci specjalista doradzi co będzie skuteczne w konkretnym przypadku. Ja miałam robiony zabieg laserem Aton, bo u mnie problem był dość nasilony, choć wiem, że w niektórych przypadkach peelingi chemiczne są skuteczne (np. z kwasem TCA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że laser na blizny mi nie pomógł, za to zgadzam się z przedmowcą że kwasy a szczególnie TCA mogą pomc. Tylko trzeba uważać jakiej firmy jest ten kwas. Ja miałam robione kwasy amerykańskiej firmy PCA Skin - 3 zabiegi, co miesiąc jeden. Blizny są niemal niewodoczne. Polecam zabiegi w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah1
Ja bym zaczęła od udania się do specjalisty, żeby te blizny ocenić :) O ile każde blizny są uciążliwe nie dodają uroku, to nie zawsze konieczne jest działanie laserem. Mi polecono peeling Yellow Peel. Zabieg wykonuje lekarz, warto zwracać na to uwagę. Skóra po tym jest nieco zaczerwieniona i u mnie był niewielki obrzęk, ale efekty są tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabka111188
Dlugo starałam się pozbyć blizn potrądzikowych, mikrodermabrazja jest fajnym zabiegiem ale nie na tyle skutecznym aby zlikwidować blizny potrądzikowe. Próbowałam wielu metod ale najbardziej skuteczne okazały się być zabiegi laserem frakcyjnym IPixel, które wykonywałam w klinice Dr Legrand w Krakowie. Po serii 4 zabiegów blizny wyraźnie się spłyciły, skóra napięła, wygładzila i zagęściła. Polecam wszystkim którzy zmagają się z problemem blizn potrądzikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najskuteczniejszą metodą usuwania blizn potrądzikowych sa zabiegi laserowe np. laser frakcyjny CO2/ Palomar Emerge/ iPixel oraz mezoterapia mikroigłowa. Warto udac się do specjalisty, który oceni stan skóry i dobierze najodpowiedniejsze zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie zabieg infuzji tlenowej pomógł na blizny potrądzikowe. Miałam bardzo duży problem aby ie ich pozbyć, a ten zabieg wyleczył mi je całkowicie i nie pozostawił śladów. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/ i bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Moje blizny to zmora od lat... Od jakiegoś czasu stosuję  Detoksykująco – oczyszczającą maskę z peelingiem Black Sugar Detox Bielendy. Dostałam ją jako dodatek do prezentu urodzinowego i od tej pory kupiłam już kilkanaście nowych. Bardzo dobry produkt do problematycznej cery. Moje blizny są mniej widoczne i nie powstają mi nowe niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×