Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KingaAaaaaa

Ból brzucha i rozwolnienie, co to??

Polecane posty

Gość KingaAaaaaa

Witam, jakieś 3 tygodnie temu mialam wyrywanego zęba i miałam problem z przetoką czy jak to sie nazywa. Byłam na antybiotyku Clindamycin. Po odstawieniu, od tygodnia około jak zjem posiłek mam okropne bóle brzucha, w okolicach żołądka i jelit. Następnie dostaje rozwolnienia. Tak jest już tydzień i nie wiem czy to ma coś wspólnego z antybiotykiem który wcześniej brałam. Nie jem nic nadzwyczajnego, żeby mogło od posiłków się tak dziać, jem to co zawsze. A jeszcze dodam, że też pale papierosy, tylko nie wiem czy to może mieć coś wspólnego. Co to może być? U lekarza jeszcze nie byłam, najpierw spytam się tu, może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś osłone do antybiotyku? probiotyk jakiś? jak nie to flora ci poszła w las!!! Kup sobie jakiś probiotyk w aptece i zobacz czy jest lepiej ,jak nie to do lekarza,mi doktor mówił że po antybiotyku nawet 3 miesiące trzeba odbudowywac flore bakteryjną,a teraz zadbaj o żołądek ,pij jogurty ,najlepiej naturalne i rzeczy lekkostrawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaAaaaaa
Tak, brałam probiotyk, nawet piłam elektorlity uzupelniające po biegunce, ale caly czas to samo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina39
Nie każdy probiotyk jest skuteczny. Niektóre uwalniają bakterie już w żołądku, przez co one giną i nie odtwarzają flory jelitowej. Ja stosuje Kolonbiotic 7gg bo ma kapsułki o opóźnionym uwalnianiu i transportuj***akterie do samych jelit. Bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×