Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majdat

Ból cewki moczowej

Polecane posty

Mam od kilku lat, chyba 6, problem z nawracającymi zapaleniami cewki moczowej, potrafi mnie boleć dosłownie codziennie przy oddawaniu moczu, zwykle z rana. Ilu lekarzy odwiedziłam przez te 6 lat to masakra... w listopadzie robiłam badanie moczu i wymaz z cewki, wyszło cholernie dużo bakterii i Candida Albicans w cewce, badania sprzed tygodnia, nic już nie ma, Mycosyst brałam 3 tygodnie i wyczyściło wszystkie bakterie i grzyby. Było dobrze kilka dni, znowu wróciło, boli, piecze, nieprzyjemne uczucie podczas oddawania moczu, poza tym żadnych objawów innych. A wyniki są super. Jestem pod stałą opieką ginekologa. Współżyjemy z partnerem tylko z prezerwatywami, on też by przebadany i jest ok. Czy to może wynikać z powodu budowy mojego ciała? Dodam, że od kiedy zaczęłam współżyć te 6 lat temu to od wtedy mam ten problem. Ktoś coś poradzi, miał podobnie? Można zrobić USG cewki moczowej u kobiety? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, takie przewlekłe infekcje układu moczowego mogą wynikać z chorób współistniejących, jak np. cukrzyca czy też kamica nerkowa. Robiłaś dodatkowe badania? Zobacz w źródle: https://portal.abczdrowie.pl/zakazenia-ukladu-moczowego Powodzenia i zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego w tym i zapalenie cewki moczowej, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfologia jest dobra, glukozy, białek nie ma w moczu, cukier mam w normie. Kiedyś robione USG nerek, wyszło dobrze, kreatynina i mocznik dobrze. Lekarz powiedział dziś, że najwidoczniej taka moja uroda i jak urodzę dziecko to się to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezli w twoje wspolzycie zalicza sie oralny seks , to niedziwie sie , ze problem powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze na problemy z układem moczowym stosuję urofuraginum. Trzeba tylko doprowadzić kurację do końca. A w aptece dostaniesz bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenie1
Przy współżyciu i powracających problemach z pęcherzem ważna jest higiena. Nie twierdzę, że masz kiepską po prostu chodzi o podmywanie się przed i po, czy po prostu sikanie, I to jest ważne, do tego UroFuraginum i powinnaś zapomnieć o problemie. Sama to kiedyś miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×