Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koob

Ból odbytu.

Polecane posty

Gość Koob

Witam wszystkich mam problem, mianowicie strasznie piecze mnie odbyt oraz mam rozwolnienie (prawie sama woda). Co to moze byc? Niechce isc do lekarza mam dopiero 16 lat. Prosze o szybka odpowiedz bo z bolu nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koob
Pomocy!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfdfgfdgf
Jak najbardziej powinnaś iść do lekarza. Widocznie masz podrażniony odbyt a rozwolnienie podrażnia ranę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koob
a to nie sa owsiki albo cos? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsiki to chyba swędzi a nie piecze... Może masz odpazony albo cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koob
Jest mozliwosc ze po biegunce odpazyl mi sie tylek ? ;( dbam o higiene, podcieram sie i wogole wiec co to moglo spowodowac? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółć podrażniła
żółć niepołączona z żadnym pożywieniem - to efekt biegunki. Zjedz białą bułkę z masłem, a odbyt myj i smaruj jakimś tłustym kremem - np. maścią z wit. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli cię ponieważ masz częstą biegunkę. Przez cały dzień jedz tylko ryż bo on cię ,,zaklei'' wypij kleik ryżowy ewentualnie potem do tego na kolację zjedz suchą bułkę (bez masła to to jest tłuszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) weź 2 stoperany i wypij smekte, wieczorem znowu zrób sobie smekte i 1 stoperan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćt
Pieczenie z powodu nie dokladnego podcierania, rozwolnienie ,nie jadlas i mieszanka jest gotowa. Wysiedz swoje na kibelku potem zimna woda z bialym.mydlem.umyj o***t i posmaruj masciac z wit .A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może źle się odżywiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 1991
Ja polecam osobiście maść Rectostop firmy Pharma Labolatories, ja po biegunce miałam problemy i mi pomógł świetnie. Polecam, łagodzi pieczenie i przyśpiesza gojenie ;) Cenowo jest okej a do tego naprawdę działa. A podrażnienie to pewnie przez biegunkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam krem znieczulający z lidokainą. Krem jest dosyć tłusty a zawarta w niej lidokaina ma działanie znieczulające. Mi poleciła koleżanka ze strony www.naporost.pl i stosowałam do usuwania pieprzyków. Bardzo mi pomogło - wiec i Tobie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×