Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból piersi

Polecane posty

Gość gość

Spóźnia mi się okres dwa dni (w ciąży na pewno nie jestem) i zaczęły boleć mnie piersi a wokół brodawek jest zaczerwienienie, nigdy czegoś takiego nie miałam. Dodam że leczę się na niedoczynność tarczycy i od miesiąca prawie mam zwiększoną dawkę hormonu. Ostatnio śpię też w staniku bo przez tarczyce mam bardzo suchą skórę i boję się że powstaną rozstępy. Czy ktoś widzi jakieś powiązanie między tymi faktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarno widzę masz idiotę lekarza! Do tego ja przy KAŻDYM badaniu nawet pochwy u ginekologa czy porodach Zawsze uczestniczy mąż nie krępuje się lecz lekarze nie mogą wyprostować nawet w szpitalu z badań czy zabiegów Ust 2008 r art 21Prawo Pacjenta. Gdy jest osoba bliska Nasz Świadek badań czy zabiegów wtedy lekarz Musi się troszkę zastanowić jak pomóc pacjentowi by nie szkodzić lekami rutynowo potem często kończymy zgonem !!! Nam ginekolog przy jednym z badań powiedział by masowa mąż piersi po okresie. Do tego żadnych tabletek antykoncepcyjnych bo SZKODZĄ. Tylko kalendarzyk i prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo to się ma do mojej wypowiedzi, serio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj TSH najlepiej by było 1,5 ,nie śpi w staniku! Może dostalas uczulenia na materiał lub odcisly się od stanika ,idź do lekarza jak po okresie nie przejdzie,jeśli jest wydzielona z sutka to idź juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj chodziłam w takim sportowym i już jest ogólnie lepiej, TSH miałam 1.6 i przy tym wyniku pojawił się u mnie trądzik a mam 21 lat, dlatego lekarz podwyższył dawkę i trądzik znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×