Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pox pixxxxx

bół pleców.

Polecane posty

Gość pox pixxxxx

zawsze byłam osobą aktywną i wysportowaną po ciążach ćwiczyłam biegałam ale ból pleców jaki mam po prostu uniemożliwia mi to wydaje mi się jakbym z tyłu pleców miała C przy ścianie wsunę w dolnym odcinku 2 dłonie. kiedy chodze nie boli kiedy stoję czuję jakby mnierozrywało w kręgosłupie bardzo częstot lędźwie podczas siedzenia czy leżenia jest strasznie obolała, boli nie wiem jaką pozycje mam przybrać ...obawiam się ze może to być skrzywienie ale mam taką prace...ahhh doradzie miał ktoś takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Zmiana posłania? Częstsze wstawanie od biurka? Skłony, przysiady? tak rzucam z doświadczenia, u mnie to znacznie poprawiło sytuację. Owszem, czasem jak dłużej pracuję to się kończy na ciepły okładzie czy jakimś dip hocie, ale dużo rzadziej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza i zrób badania w kierunku dyskopatii, bo to wygląda na wypadający dysk. I nie daj się nabrać na reklamy żadnych dip szrotów, jak tego tu spamera wyżej.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanie na podłodze jest pomocne przy bólach pleców. na początku cięzko się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbuj tzw. pozycję Perszla - czyli leżenie na plecach z nogami ugiętymi w biodrach do 90 stopni i w kolanach też do 90 stopni, a podudzia są oparte o coś, np. materac na podłogę a podudzia zarzuć na taboret., poleż parę minut w tej pozycji. Jest to pozycja, w której kręgosłup jest najbardziej odciążony - w większości przypadków pomaga. Jeśli tolerujesz tę pozycję, to możesz wsunąć rękę pod lędźwia i naciskać plecami na rękę na wydechu - powtórzyć to ok. 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×