Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Labeltally

Ból poduszki pod stopa

Polecane posty

Gość Labeltally

Mam problem zacznę od początku. Jakieś niecałe 2 miesiące temu stało mi się to pierwszy raz , usiadłam i nagle zaczęła mnie swędzieć noga w okolicy poduszki pod stopa ... nie minęły 2 minuty i zaczęło puchnąć i zaczęło robić się sine , fioletowe... nie mogłam stanąć na nogę bo tak spuchła ta poduszka ze jak stawiałam nogę to tylko to czułam. Smarowałam nogę bo stwierdziłam ze nie polecę os razu do lekarza bo może źle stanęłam albo coś , po 5 dniach zeszło wszystko było okej aż do wczorajszego dnia gdzie wychodziłam z wanny i postawiłam wlasniw lewa nogę i poczułam tym razem ból i zaczęło puchnąć i znowu to samo , normalnie czuje tak jakbym miała coś tam twardego. Miał ktoś z was taka w sumie dla mnie dziwna sytuacje bo ani sobie nic nie wbiłam , bo bym poczuła. Jak mi się uda to wstawię zdjęcie jak wyglada moja noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj foto bo tak z domysłu to trudno radzić ale z opisu wygląda to jakby pękała Ci jakaś żyłka i stąd swędzenie , ból i puchnięcie . Masz żylaki na nogach , pajączki ? Może masz słabe naczynia krwionośne i stąd takie skutki. Kup sobie rutinoskorbin , pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda jak pęknięte naczynie krwionośne , ale dlaczego pod stopą pękają ci naczyńka przy braku urazu tej częsci ciała ? Najlepiej zrobisz jak jednak pójdziesz do lekarza i wyjaśnisz przyczynę tych krwiaków. Może masz anemię albo inną przyczynę , cokolwiek by to nie było warto skonsultować to z lekarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×