Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asellawa

Ból przy oddawaniu moczu

Polecane posty

Gość asellawa

Przy oddawaniu moczu czuje ostry ,piekący ból czy któraś z Was też tak miała?, nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furaginum
do lrkarza po furaginum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie pęcherza
w aptece bez recepty UROSAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrbb
prawdopodobnie to zapalenie pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokolade
masz przeziebiony pecherz-ja sie od kilku dni lecze,biore furagin i mi pomaga.Na poczatku to tak mnie bolalo przy sikaniu ze sie darlam w nieboglosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sozinha
Nie tak dawno bo jakies 2 tygodnie temu tez przez to przechodzilam:(to bylo nie dozniesienia,czeste wizyty w toalecie(moglam nawet sikac co 15min)tylko po to by oddac pare kropel,na dodatek w takim bólu i pieczeniu,a feeee:)Mialam zapalenie pecherza(sama sobie to zdjagnozowalam:P)bo do lekarza nie poszlam. Wyleczylam sie sama,oto jak; -picie duzej ilosci plynow,herbatek z sokiem:)(plyny pomoga wyplukac z organizmu bakterie) -nalezy okryc sie w pasie(nerki,cala miednice)cieplym kocem,nosic wysokie majty i w ogole trzymac w tych okolicach cieplo -cieple gorace kapiele tez pomagaja -do tego warto skoczyc do apteki po leki.Ten caly furagin jest na recepte,watpie ze Ci wydaja go w aptece bez,ale mozesz probowac:)Jak nie to jest cala gama ziolowych suplementow na pęcherz:)Tez to Ci pomoze:) Powodzenia,łacze sie z Tobą w bólu bo wiem co to jest:.,jajć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Furagin jest najlepszy przy takich problemach z pęcherzem. Borykam się z tym ładne pare lat, poza tym był taki czas kiedy to przestał mi on pomagać wtedy pomagał mi urosept. Pewnie dlatego, że oraganizm mi się przyzwyczaił do Furaginy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek chciałam się serdecznie przywitać (jestem tu nowa). Chciałam napisać o moim jak się okazuje nietypowym problemie. Doskwiera mi ból przy sikaniu - brak krwiomoczu, jedynie piekący, piekielny ból...Byłam u ginekologa, ten powiedział, że wszystko jest w porządku - nie ma żadnej infekcji czy innej choroby. Oddaję mocz w normalnych dawkach (nie jak przy zapaleniu pęcherza). Zastanawiałam się czy są może naturalne metody walki z czymś takim? Tak zwane babcinne metody? Ból nasila się po jedzeniu... Nie mam też zdiagnozowanych uczuleń... Nie wiem co robić. To zdecydowanie obniża mój poziom życia.. Pomocy! Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konieczne jest badanie moczu ogolne i posiew... dopiero na tej podstawie lekarz określi co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lekarz da od razu antybiotyk i problem bedzie miał z głowy. To najczestsze poczynania lekarzy. Ja wybrałam profilaktyke i mi sie udalo. Teraz nie mam problemu z nawracajacymi infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokłanie co polecasz bo ja jestem tego samego zdanie i juz nalykałam sie tych antybiotyków wystarczająco i teraz chce inaczej, bardziej naturalnie. Wiem, że żurawina pomaga przy infekcjach układu moczowego, ale chcialabym calosciowo zadzialac, wiec na pewno potrzebne sa jakies dodatkowo skladniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Kurowska
Witajcie, mam problem, przy oddawaniu moczu odczuwam ból, czy to zakażenie dolnych dróg moczowych? czy urofuraginum mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunap28
Powinien pomóc, mi pomaga w takich sytuacjach, jak nie pomoże to idź lepiej do lekarza bo to może być coś poważnego. Zobacz najpierw czy urofuraginum Ci pomoże, to dobry lek, możesz brać bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×