Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból w nadgarstku

Polecane posty

Gość gość

Hej. Jestem wielką fanką siatkówki, chodzę na treningi 3 razy w tygodniu i ostatnio podczas serwowania czuję okropny ból w nadgarstku. Myślę, że to może być problem ze stawami. Czy znacie jakąś maść albo jakiś skuteczny suplement na takie dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz coś co się nazywa "cieśnią nadgarstka" to się leczy operacyjnie, zazwyczaj to kontuzja któr atrafia się osobom często korzystającym z komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ta juz wie jak sie leczy:) operacja nie jest leczeniem,spadaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_H
Proponuję porządną rozgrzewkę przed treningiem i rozciąganie uwzględniając dłonie właśnie, które często są pomijane. Może właśnie ich brak doprowadził do kontuzji. Ponadto warto wspomóc się suplementem z kolagenem, ja stosuję 4flex, bo przeczytałam masę pozytywnych opinii w internecie, ale dopiero miesiąc stosuję więc jest za wcześnie by mówić o efekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen doustny nie jest przyswajalny szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie ból przejdzie ci sam. tylko nie możesz nadwyrężać nadgarstka. zrób przerwę na 3 tygodnie i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przejdzie sam bo nasz organizm ma silnie rozbudowane mechanizmy samolczenia sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynna
Zacznij od wizyty u lekarza. Ból jest oznaką że coś niedobrego dzieje się w tym miejscu. A profilaktycznie to można pobrać 4flex , który odbudowuje chrząstkę stawową. Przy drobnych wysuszeniach kolagenu w chrząstkach ma dobre działanie . Sprawdziłam to na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynna zdecydowanie tak! Zalecam konsultację z lekarzem, bowiem może to być początek czegoś poważnego. Jeżeli chcesz możesz spróbować profilaktycznie właśnie wspomnianego preparatu 4Flex, który zawiera aż 10g kolagenu. Pamiętaj, że kuracja powinna trwać min. 3 miesiące. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypyerdalaj mendo ze spamem tego gooowna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-nie nadwerezaj tego nadgarstka, bo zetrzesz calkiem chrzastke i wtedy dopiero bedzie problem, ze nie bedziesz mogla do konca zycia ta dlonia nic robic -profilaktycznie bierz od czasu do czasu suplementy, ale ziolowe, z zielarskich sklepow, nigdy chemia, ktora spamuja zawziecie przedstawiciele firm farmaceutycznych -jedz duzo naturalnej witaminy C, ona pomaga w odbudowie kolagenu i elastyny -teraz musisz przestac na jakis czas calkowicie trenowac, jesli chcesz, by nie rozwinelo sie powiklanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to 4 Flex odbudowuje chrzastke takze warto by bylo go stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dyrekcja kafeterii nie moze wreszcie cos zrobic z ta smierdzaca reklama??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam zakładać nowego tematu więc może tu napiszę ;) Od paru miesięcy mam problem ze stawem skokowym u jednej nogi, mianowicie odczuwam ból, który czasami jest mniej odczuwalny, a czasami się bardziej nasila. Lekarz doradził mi abym odpoczęła od trenowania jednak nie chcę rezygnować z aktywności fizycznej. Czy taki suplement mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma problem z nadgarstkiem;/Może to kwestia menopauzy, możecie coś doradzić? Czy powinna coś zażywać, suplementy,czy ten kolagen tu się sprawdzi 4Flex? może fizjoterapie powinna zacząc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka_Bk suplement diety 4Flex z pewnością będzie pomocny. Jeżeli mama jest osobą w wieku 50+ to rekomenduję dla niej stosowanie 4Flex Silver + wapń + witamina D. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Z kolei witamina D bierze udział w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, utrzymaniu zdrowych kości oraz prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mam podobny problem z nadgarstkiem a jeżeli 4 Flex mi pomoże to już go kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc zachęcam do zakupu i wypróbowania naszego suplementu diety 4Flex. Po 3 miesiącach liczę na opinie na temat jego skuteczności. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona 86
Czy to prawda że 4flex oprócz stawów wzmacnia również mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Bk
No dobrze, być może skorzystam, tzn podpowiem Mamie,ale na pewno zachęcę ją do fizjoterapii. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldona, ostatnio właśnie przeczytałam, że 4flex działa również na mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Aldona 86 4Flex nie tylko pomaga utrzymać zdrowe kości, ale wspiera także wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronczy
Pani Agnieszko , czy cukrzyk może przyjmować ten suplement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siubiela
Czy 4flex można stosować z innymi lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Ronczy suplement diety mogą przyjmować diabetycy. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Subielo ze swojej strony zalecam skonsultowanie się z lekarzem, który najlepiej będzie wiedział czy stosowanie suplementu diety 4Flex z Pani zestawem leków będzie odpowiedni. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 Flex wzmacnia mięsnie? wow, nie wiedziałam, już długo myslę o nim i chyba kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, suplement diety 4Flex wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×