Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klips20

Ból zęba pomimo tego, że jest zdrowy

Polecane posty

Witam, od jakiś 2 tyg mam problem z bolącym zębem zaczęło się od małego przeziębienia ( lekki ból gardła i znikomy katar ) wtedy zaczęłam odczuwać już lekki ból zęba (górnej 6stki z lewej strony) gdy przeziębienie przeszło obudziłam się następnego dnia z niesamowitym bólem zęba, który trwał cały dzień i nawet 2 ketanole nie pomogły. Przez następne dwa dni ból był mniejszy, musiałam czekać na dentystę ponieważ jestem w Anglii i wolałam pójść tutaj do polskiego dentysty. Zrobiła mi prześwietlenie i przeglad zębów i okazało się, że wszystkie są zdrowe. powiedziała, że teraz przy przeziębieniu są różne objawy i dlatego akurat mnie boli ząb, przypisała mi antybiotyk Amoxicillin (duomox). Boli mnie nadal praktycznie cała lewy policzek, czasami kuję mnie koło ucha, czasami czuje takie jakby przeskakiwanie szczęki i boli mnie gdy kilka razy otworzę i zamknę usta. A i oczywiście ból zęba dalej się utrzymuje i czasami przeskakuje na inne zęby. Proszę o pomoc, ten ból mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płukałam szałwią niestetyn nie pomogła, obawiam się, że mogę mieć prolem ze stawem skroniowo- żuchwowym i że ten ból wcale nie jest od przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talizmannn
Dziwne, to że odczuwamy bóle zębów a to jednak nie to :/ I gdzie tu szukać przyczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czasem jest tak, że ból promieniuje. Z zębami też tak sie zdarza - że boli jeden i sie wydaje, ze to na pewno ten,a sie okazuje ze to zab nie dolny ale gorny napueprza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowo, tez tak ostatnio mialam, bolał mnie ząb, ale nie bylam w stanie okreslic czy u gory czy na dole :D potem jakos ogarnelam, ze to nieszczesna ósemka znowu daje o sobie znac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaPolkaZumba
Znalazłam artykuł na stronie Rzeczpospolitej "Kłopoty z zębami mamy w nosie" http://www.rp.pl/artykul/10,1193356-Klopoty-z-zebami-mamy-w-nosie.html wynika z niego, że powinien powstać nowy zawód: stoma-laryngolog :P a tak na poważnie... jest w tym sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bolały zeby od mocnego zranienia ust, ze stresu kiedy byłam słaba, a dentysta też może być ślepy lub takiego udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×