Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mięśnieee moje

Bolą mnie mięsnie nóg

Polecane posty

Gość mięśnieee moje

Od 2 tygodni bolą mnie mięśnie nóg, szczególnie jak chodze. Robiłam badania - morfologia - ok, crp - ok, OB - 5. Byłam u reumatologa ale nic mi nie dał. MAM 21 lat. Nie jest to od przeforsowania gdyż nic specjalnego nie robiłam. Wygląda to na jakiś reumatyzm ból jest czasem rwący. Szczególnie boli jak chodze. Te mięśnie mi też drżą (badania potasu, magnezu, wapnia, żelaza wyszły w normie). Co robić? Czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
za mało ruchu i gnaty się zastały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
Fakt ostatnio dużo czasu pracowałam - praca siedząca. Ale czemu mnie cały czas bolą te mięśnie - szczególnie też boli mnie w zgięciach kolan. Staram sie spacerować ale po spacerze teraz jestem wykończona , nie czuje nóg. Smaruje maściami nogi ale to działanie maści jest krótkie i ile można sie smarować. Co może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
Fakt ostatnio dużo czasu pracowałam - praca siedząca. Ale czemu mnie cały czas bolą te mięśnie - szczególnie też boli mnie w zgięciach kolan - ściągna?. Staram sie spacerować ale po spacerze teraz jestem wykończona , nie czuje nóg. Smaruje maściami nogi ale to działanie maści jest krótkie i ile można sie smarować. Co może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Nie ugryzl Cie nigdy kleszcz? A moze czesto masz anginy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
nie mam angin. kleszcz raczej odpada - nie chodziłam do lasu ani do parku. raczej to odpada. wogole też mam takie mrowienie w kończynach, szczypanie i ten ból mięśni. może to coś z krążeniem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
nigdy nie ugryzł mnie też kleszcz w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna inna para
Może masz zakwaszony organizm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
O to chodzi, ze nie musisz chodzic do parku , czy lasu , aby go zlapac, u mnie w trawie laza cholerstwa. Ok, ale mozesz sobie sprawdzic borelioze, wykluczysz i bedziesz miala spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
Nie biore takbletk anty. Zadnych leków nie biorę? Napisz proszę o co chodzi z tym przekwaszeniem organizmu? Od kilku dni doszło jeszcze coś takiego po nocy rano boli mnie pęcherz. Dopiero po wysiosianiu przestaje. Budzi mnie to około 5 rano. Zrobiłam posiew z moczu i badanie ogóle ( do labolatorium nie mam zarzutów bo jest jedno z lepszych) i badania wyszło ok. Posiew jałowy. Nie mam szczepanie ani pieczenia podczas oddwania moczu. Tylko rano ten ból. Łykam na to żurawinę tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie warta -ja
a ja wczoraj zrobilam 150 km rowerem,dzis padam z nog,choc mam kondycje,czym moge dodac sobie energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
do ewqa2 To się pojawiło po tym jak cały tydzień siedziałam w domu i pracowałam. Pracowałam tydzień przed komputerem bo miałam ważną pracę do napisania do pracy. Wtedy nigdzie nie wychodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadna inna para
musisz sobie zrobic badanie krwi i plynów ustrojowych na kwasowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
do nic nie warta -ja bez urazy ale załóż swój topic. To nie jest topic o energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś ospę wietrzną? Czasem można poronnie przechodzić półpasiec i o tym nie wiedzieć, jeśli miałaś ospę wietrzną, to mogą Cię właśnie boleć mięśnie nóg ( jak po bardzo ciężkim w-f) Po ok. miesiącu można zauważyć maleńkie pęcherzyki wypełnione surowiczym płynem umiejscowione w różnych miejscach, ale najczęściej w miejscu przebiegu nerwów międzyżebrowych, tak więc obserwuj te okolice i jeśli zauważysz- pędź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
nie chorowałam na ospę wietrzną. zrobiły mi się dwa pęcherzyki wypełnione wodą na palcach u rąk. ale nie wiem z czego one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
Ospa Początkowo choroba objawia się dość wysoką gorączką od 37 - 40°C, bólem głowy i ogólnym pogorszeniem samopoczucia. Są to objawy wstępne (prodromalne). Następnie na skórze pojawiają się wykwity skórne, które charakteryzują się przekształcaniem się w trakcie choroby; kolejno pojawia się: 1. mała, czerwona plamka, która zmienia się w 2. grudkę, a ta w 3. pęcherzyk wypełniony przejrzystym płynem, który mętnieje, tworząc 4. krostę, która zasychając zmienia się w 5. strup, odpadający od powierzchni skóry po kilku dniach. Ewolucja ta trwa około 6 dni. Wystąpieniu wysypki często towarzyszy nasilony świąd. Wykwity pojawiają się przeważnie w 2 - 3 rzutach, dlatego bardzo często można zaobserwować je jednocześnie w różnych stadiach rozwoju (tzw. "obraz gwiaździstego nieba"). Najwięcej wykwitów występuje na tułowiu, a nieco mniej na twarzy i głowie oraz kończynach. Bardzo rzadko zajęte są dłonie i stopy. Zdarzają się również nieliczne wykwity na błonie śluzowej jamy ustnej, zwłaszcza podniebienia twardego i policzków. Nie miałam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś nie chorował na ospę wietrzną, to przebieg półpaśca może być cięższy, o ile to W OGÓLE półpasiec. Idź jeszcze raz do lekarza (internisty) i dowiedz się, czy może to być półpasiec. O pęcherzykach na palcach nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięśnieee moje
nie zauważyłam żadnych oznak półpaśca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to odswiezaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Zrobilas mnostwo badan, ja caly czas upieram sieprzy boreliozie. Na forum gazety jest takie forum i nawet nie masz pojecia ile ludzi na to choruje? i tez nie pamietaja zadnego ugryzienia kleszcza.. Lekarze nie potrafia tego diagnozowac i wiekszosc ludzi na wlasny koszt przeprowadza badania i okazuje sie,ze to wlasnie to. Sama widzisz , masz zrobione tyle badan i wszystko jest ok, zakonczy sie na stwierdzeniu nerwicy a Ty dalej bedziesz sie meczyla, czego absolutnie Ci nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
powaznie rzecz ujmujac to skoro robilas kilka badan i nadal masz bole to powinnas zrobic badania na borelioze bo az trudno uwierzyc ale czesto przy niej sa takie objawy jak piszesz ....wcale nie musialas zauwazyc kleszcza .....czym szybciej zacznie sie leczenie tym latwiej zatrzymac postep choroby,nie musi to byc borelioza ale wypadaloby to sprawdzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolą na zmianę pogody!!!! Ale też po skakance. Rower nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Oczywiscie, ze objawy autorki sa typowe jak przy boreliozie. A to,ze od dwoch tygodni jest bol, nie oznacza, ze kleszcz musial Cie ugryzc niedawno. On mogl Cie dziabnac nawet w dziecinstwie a objawy mozesz miec dopiero teraz. Jezeli bedziesz chciala to napisze Ci jakie badania powinnas zrobic, bo badanie w zwyklym laboratorium moze nic nie wniesc do sprawy, jest niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Napisze , czy chcesz, czy nie--- moze komus innemu sie przyda. Chcac wykluczyc borelioze trzeba zrobic Western blot w obu klasach IgG i IgM jak i PCR-real time. Koszt kazdego to nieco powyzej 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob OB jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta u ortopedy powinna pomoc, osobiscie moge polecic Ci te poradnie www.medis.pl sama korzystalam jak mialam problemy zdrowotne i moglam liczyc na bardzo szybka pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×