Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lacrimka

Bolące oczy

Polecane posty

Witam! Chciałam zapytać czy znacie może jakieś domowe sposoby na zmęczone, czerwone i bolące oczy? Słyszałam o torebkach z herbatą ale może jest jeszcze coś innego, skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oderwać się
w końcu od komputera!!! Monitor wykończy Ci oczy.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak-okulista
gdy bola oczy to są to równiez objawy wady wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zaparzyc torebeczki ze swietlikiem i ostudzic polozyc na oczy. dobry ejst jesli siedzisz przy komputerze lutemax czy jakos tak sa kropelki na bolace oczy rowniez i co najwazniejsze jak sie siedzi przy kompie to okulary z antyrefleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie od komputera i nie dla mnie... Mój chłopak wrósił z pracy właśnie z takimi oczkami iz astanawiam się jak mu ulżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu krem na powieki i pod oczy (to jest jeden :)) ) ze świetlikiem i rumiankiem :) nie jest drogi...nie kosztuje wiecej niz 10 zł...okolo 6-8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
możliwe, ze to suche oko krople "sztuczne łzy" np. Tears naturale najlepiej jakby poszedł do okulisty, bo to moze byc wynikiem wady wzroku, zakażenia bakteryjnego... czy cuś:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra06
Mozecie kupic sobie SuperOptic.Jego przyjmowanie przyczynia się do zwiększenia gęstości optycznej plamki żółtej co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie siatkówki, a przez to poprawę jakości widzenia.Wiec mysle ze tutaj moga zarazdzic i pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksadra06
dzieki nie znalam tego ...kupie se zwlaszcza ze jezdem po 40 stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolące oczy to zazwyczaj objaw zapalenia spojówek. Zastosuje się do tych okulistycznych porad: http://kurzlink.de/zapalenie-spojowek . Jak nie przejdzie w ciągu kilku dni, powinnaś przejść badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bolące, zmęczone oczy polecam starazolin hydrobalance. To tzw. sztuczne łzy, które dobrze i na długi czas nawilżają oczy, dzięki czemu nie są takie skłonne do podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam tych kropli. Dobrze łagodzą podrażnienia, zmęczenie i suchość. Jak zakroplę to na długo nawilżają oczy i dają takie przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie oczy bolą przede wszystkim kiedy są zmęczone i wtedy rzeczywiście niesamowitą ulgę przynoszą krople starazolin. Pracuję cały dzień przed komputerem, więc często są zmęczone, dlatego mam te krople zawsze ze sobą w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góóownolin, spamerskie pIIIIZDY. Ciekawe, czy któraś doczytała w ulotce, że to się stosuj********aaardzo okazjonalnie, bo inaczej pojawia się efekt odbicia czyli oczy czerwone jak u nałogowego pijaka? I tego NIC nie usuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czerwony starazolin stosuje się okazjonalnie np. przy urazach oczu. Natomiast niebieski właśnie działa nawilżająco i łagodząco, kiedy oczy są wysuszone czy podrażnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypoczywać;) o torebkach z herbatą też słyszałam, ale nie stosowałam, pietruszki dużo jedź, jest dobra na oczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrasąsiadka
Od dłuższego czasu również mam problem bolących oczu. Dwa miesiące temu natknęłam się na tabletki z luteiną maxiluten. Przyjmowałam wg zaleceń na ulotce. Dziś wiem, że straciłam pieniądze, bo nic mi to nie dało. Moja rada: nie kupuj tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolące oczy to mój problem od jakiegoś czasu, zwłaszcza jak długo siedzę przed komputerem. Pomagają mi wtedy nawilżające krople starazolin hydrobalance, które błyskawicznie koją ból i podrażnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre te krople. Często mnie bolą oczy, bo mam zespół suchego oka, a starazolin nawilża je jak żadne inne krople. I do tego ten efekt utrzymuje się przez długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani czasem oczy są przemęczone od komputera, proponuję więcej odpoczynku na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe sposoby są ok, o ile nie użyje się czegoś na co ma się uczulenie (uwaga na rumianek!). Fajne porady są na stronie mojeoczy.pl, a oprócz tego polecam codzienne dbanie zakraplając Starazolinem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś bardzo często bolały oczy i niestety również głowa, ale znajoma poleciła mi zakup okularów chroniących przed smogiem elektromagnetycznym. Niebieskie światło z komputerów i smartfonów naprawdę nie jest zdrowe. Sama do pracy przed komputerem używam okularów z tego sklepu http://www.ever-green.com.pl i oczy już mi się tak nie meczą jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwy w pracy przy komputerze Dużo pić wody mineralnej Wietrzenie pomieszczeń Wapno najlepiej bezcukrowe: Krystalicznie Czyste (Unipharm) albo Calcium One (Rodzina Zdrowia) Krople do oczu Hyabak, Hyal Drop Multi Na receptę: Dicortineff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam po prostu krople nawilżające, takie jak sztuczne łzy. Usuną dyskomfort w szybki i bezbolesny sposób(ja używam starazolinu). Domowym sposobem możesz sobie zaszkodzić, bo co jeżeli sobie zrobisz na przykład maseczkę, na którą będziesz uczulona ;) wiem co mówię, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ból nie ustępuje do udaj sie do lekarza bo moze to byc oznaka czegoś niedobrego. Na pewno okulista ci pomoże, a najlepiej jakaś klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa67
sztuczne łzy działają, ale tylko na chwilę (przynajmniej w moim przypadku) dlatego pochodziłam po aptekach i znalazłam złoty środek na podraznione oczy a mianowicie krople HialEye od grupy Adamed - raz na 8h zakropie jak mnie bola i mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POczytaj sobie na mojeoczy.pl jakie są sposoby na zmęczone oczy, bo możesz zmienić dietę, ćwyczyć je, albo zakraplać sztucznymi łzami, np. starazolinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×