Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bolące piersi przed miesiaczką

Polecane posty

Gość gość

Czy wam tez dokucza bol piersi ok 10 dni przed miesiaczka? Jak sobie radzicie. Moze jakies witaminy bierzecie? Poradzcie cos prosze. Tylko powazne posty pawikowi , kotkowi i wszystkim chlopcom dziekuje . Ten temat nie dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję, ciąża <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna ciaza mam tak co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstaw czekolade i kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to normalne i naturalne piersi robią się twarde, minimalnie powiększają i bolą i żadne witaminy ani nic nie pomogą bo to normalne i tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytalam troche na ten temat w necie i pisza o diecie i wlasnie nie jem tego co zabraniaja tylko pije kawe. 1 na dzien . Moja mama tez kiedys to miala i mowila mi ze lekarka jej przepisala jakies witaminy ale za nic nie pamieta jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki objaw miałam w ciąży- piersi były bolące i obrzmiałe. Na szczeście znalazłam fajny specyfik z firmy egektima pharmacare. Jest to taka kuracja na obrzmiały biust w ciąży ale może Tobie też akurat spasuje. Dodatkowo fajnie ujędrnia biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Pomoże picie nagietka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalny objaw tego, że piersi rosną tobie każdy chyba tak ma, więc nie martw się tym tak bardzo. Picie naparu z nagietka pomoże ci na ten ból. Mnie podczas okresu na przykład obsypuje po twarzy rękach czy plecach. Nie wiem jak sobie z tym radzić różne sposoby stosowałam i nic nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję nagietek, a cyce jak donice. Ale i tak będę go pić, bo lubię. Pomaga jedynie miesiączka, a po owulacji od nowa mordęga. Brałam kiedyś Mastodynon w kroplach i pomógł, a także Castangus i też na jakiś czas pomógł. Trzy miesiące brania, trzy ulgi i wszystko wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×